DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 09:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Cijena je tu di je no ona ide samo dolje ukoliko ne mislite kupovat i skidat s prodaje kad je tako jeftino i diskontno.Ovo može još poprilično dolje…


Cijena je tu di je no ona ide samo dolje ukoliko ne mislite kupovat i skidat s prodaje kad je tako jeftino i diskontno.Ovo može još poprilično dolje…

pa prodaj onda i riješi se muke…ti i svi ostali koji drukate na pad [yawn] [bye]


Jedino što si falio napisati je da je tih 245 kuna brat bratu morala biti diskontirana cijena jer se nije plaćalo u brašnu i građevinskom materijalu ili s odgodom od 180 dana nego čista kešovina na račun.
A ako to nije bila cijena s diskontom onda je to ipak morala opet biti vraški dobra prilika koju se nije smjelo propustiti i ppokloniti nekom drugom.
Dionica je dovedena na razine gdje da sad bilo tko to napiše i počne mahat brojem 245 ili ne daj Bože 260 ili 270 kao fer cijenom ispada smješan.
[yawn]

Nisu oni platili 245 kn zato što je to dobra prilika ili odlična cijena, već zato što su im njihovi bossovi iz banaka vlasnica društava za upravljanje tako naredile. Te iste banke bile su kreditori dalekovoda i na taj način su došle do svog casha tj. na taj način im je dlkv vratio kredit – našim novcem. boli njih neka stvar koliko je vrijednost dalekovoda i što će se dalje dešavati sa cijenom dionice što vidimo iz priloženog. Ali pošto batina uvijek ima dva kraja jednog dana doći će sve na svoje !!!!


pošto batina uvijek ima dva kraja jednog dana doći će sve na svoje !!!!

Naš najvažniji zahtjev jest fer cijena«, tvrdi čelnik AZ-a.

Mirovinski fondovi: Imamo 37 milijardi kuna i želimo ulagati u projekte
http://www.vjesnik.hr/Article.aspx?ID=E5F61844-39FA-4B9C-9460-07048F312EF6

dulcolax - vidi mi ruku

Sto bi napravili da ste kupovali ovu dionicu prije 4 godine po 1200kn i niste prodali na 1950kn? 🙂
trenutno sam u toj situaciji i kak mi se cini – cuvati za unuke?

kakvo je ovo zabijanje u bid?, da nisu fondovi odlucili prodavat sa gubitkom i stati na bid da brane cijenu [rolleyes]


kakvo je ovo zabijanje u bid?, da nisu fondovi odlucili prodavat sa gubitkom i stati na bid da brane cijenu [rolleyes]

Ma kakvi, OMF-ovi sigurno ne prodaju po ovoj cijeni, ali niti ne kupuju. Koja je njihova taktika, samo nebo zna [rolleyes] . Nedavno im je DLKV bio super na 245 kn u ddokapu, a sad im ne valja po 210 kn!?!?
Kad dođe nova vlast letjet će managerčići kao metak sa svojih pozicija zbog katastrofalnog upravljanja našim novcem od mirovina!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

nemojmo se zavaravati da su u mirovinskim fondovima sve stručnjaci jedan veći od drugoga i da rade u interesu umirovljenika. dionica ide dolje i to nitko ne može zaustaviti. nitko nije toliko lud da ulaže novac u dalekovod, a isti će se trošiti za vraćanje dugova i plaće. da mi je znati sad,kao što neki već znaju kakva im je bilanca za 2 q. za prvi je bila loša, a za drugi očekujem i lošiju. [pray]

Dva su elementa meni osobno važna za donošenje odluka o stanju dionice Dalekovoda.

Prvi, kako Vi govorite, volumen trgovanja, koji jest nešto veći, ali za ovu dionicu – ne tako alarmantan..
Drugi, je naslov s desne strane- koji pomiče odluke na k/p…a , to su promjene u Upravi.
Kad se dese promjene u Upravi- onda se upravo dešavaju i ostali potresi sa stanjem dionica, jer
dio njih , zauvijek odlazi, dio njih se utaboruje, a te promjene ..pogotovo onih koji odlaze ,
utječu na odluke o kupnji i prodaji…

Po meni, a ja imam ovu dionicu, stvari će ići na bolje, ali , financijski pokazatelji će pokazati- kada!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

e da mirovinci znaju šta rade, onda nebi bilo problema za mirovine,,

Ne tako davno Erste Plavi je kupovao i na 275kn.

Vaš link

Nevjerujem da mirovinci ne znaju procijeniti pravu vrijednost Dalekovoda. Ne treba zaboraviti da su oni dugoročni ulagači i da ih kratkoročne promjene cijena ne zanimaju.


Ne tako davno Erste Plavi je kupovao i na 275kn.

Vaš link

Nevjerujem da mirovinci ne znaju procijeniti pravu vrijednost Dalekovoda. Ne treba zaboraviti da su oni dugoročni ulagači i da ih kratkoročne promjene cijena ne zanimaju.

i to su kupili jaaako veliku količinu…ma doći će to ubrzo na svoje, sad stišću da iscijede zadnje paničare, a onda će opet krenuti pumpanje [thumbsup]

Kolona postova poput tužnog sprovoda,

a dioničari ucviljena rodbina sve tješe jedan drugoga…


Ne tako davno Erste Plavi je kupovao i na 275kn.

Vaš link

Nevjerujem da mirovinci ne znaju procijeniti pravu vrijednost Dalekovoda. Ne treba zaboraviti da su oni dugoročni ulagači i da ih kratkoročne promjene cijena ne zanimaju.

zašto mislite da mirovinci nisu na godišnjem, a s druge strane mogu razmišljati na način kako im odgovara veći pad pa će imati veći dokup i na kraju sve skupa nižu srednju ulaznu cijenu ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

zašto tone ovi brod?

New Report

Close