DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 12.05.2024. u 01:58
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,40
26.722
11,121
2,38
2,42
-3,25%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Neugodno i veoma iznenađen. Očekivao sam dobit cca 57 mil. kn. Ovo je najveći šok od objave FI za 2010. jer je neočekivano loše [cry]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

ma nemojte sad dramatizirat samo…..daleko je ovo od katastrofe (na sreću)…….

Aha, sad mi je jasnije ono poklanjanje dionica članovima obitelji. Svaka čast kolegi koji je obrazložio tu perfidnu metodu insidera iz dotične tvrtke.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Aha, sad mi je jasnije ono poklanjanje dionica članovima obitelji. Svaka čast kolegi koji je obrazložio tu perfidnu metodu insidera iz dotične tvrtke.

hvala kolega! [thumbsup]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Nemam DLKV, ali htio bih naglasiti onaj drukeraj u "Svijetu Profita" na HRT, kao da nam je više ovako dobrih i snažnih izvoznika. U prilogu je bio DLKV, ADPL i KOEI, kod ove prve su baš pogodili. Što kaže jedan kolega pogledajte LKRI, ne vjerujem da će puno dolje, ipak je to ZSE.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

-DLKV na 302kn
+DLKV na 293kn ….izađem iz kuće na 5min i desi se potopo…..:( ajme…

na 4300 sve prodajem...


Ovo je debakl , za mene najveće iznaneđenje od FI….
Nemogu niti zamislit što nas na INGRi tek čeka…

nebi me cudilo da ingra iznenadi pozitivno,uvijek tako bude na burzi oni od kojih se najmanje ocekuje iznenade pozitivno

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''



Aha, sad mi je jasnije ono poklanjanje dionica članovima obitelji. Svaka čast kolegi koji je obrazložio tu perfidnu metodu insidera iz dotične tvrtke.

hvala kolega! [thumbsup]
[/quote]
[thumbsup]

POKRET OTPORA



Aha, sad mi je jasnije ono poklanjanje dionica članovima obitelji. Svaka čast kolegi koji je obrazložio tu perfidnu metodu insidera iz dotične tvrtke.

hvala kolega! [thumbsup]
[/quote]
Cijenjeni kolege,kad ste sve tako lijepo objasnili samo mi još recite koji su to neznalice i s kojom namjerom danas kupili 10.564 dionice što je 0,5% ukupnog broja dionica?
Ziher oni to sutra misle prodavati po 250 kuna.. [lol]

-DLKV 309KN
+DLKV 296KN

nema veze cijena, opet burek je burek ma šta mi god pričali….

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

… ovo su prikazali kao FI… a onomad (20 dana prije) su izlazili 2k kom…

Oni su znali a mi znamo 🙁

jbg…dobro da smo iznad crte…

Sad kolege koje su mi davale jedinice – mogli bi bar dignut ocjenu, nadam se da me je bar netko poslušao.
Ovo je perspektivna firma – nažalost s kriminalnom upravom koju pod hitno treba smijenit.
Sramota -kakvo ponašanje pojedinih članova uprave, totalno netrasparentno i kriminalno, da ne govorimo o otezanju izdavanja izvješća tak da se mogu iskrcat odabrani.
Dok ne vidim mlade i sposobne ljude na ćelu ove tvrtke – ni primirisat.
Još jednom- SRAMOTA!!!!!




Aha, sad mi je jasnije ono poklanjanje dionica članovima obitelji. Svaka čast kolegi koji je obrazložio tu perfidnu metodu insidera iz dotične tvrtke.

hvala kolega! [thumbsup]
[/quote]
Cijenjeni kolege,kad ste sve tako lijepo objasnili samo mi još recite koji su to neznalice i s kojom namjerom danas kupili 10.564 dionice što je 0,5% ukupnog broja dionica?
Ziher oni to sutra misle prodavati po 250 kuna.. [lol]
[/quote]

ne znam, možda u rodu s onima ili čak isti oni koji su kupovali od 1000-2000?[undecid]
doduše onda je proslo 10 000 000 dionica, ne znam jesu imali namjeru prodavat po 200kn.

recimo AZ ne znam kad je kupovao, ali na 400kn je uredno prodavao [lol]

jos bolji su mi ovi iz Rajfajzena, mislim da su ingru kupovali od Openhajma oko 400kn, a prodaju sad po 15 [lol]

zbilja ne znam kad bi ovi danasnji mogli prodavat, mozda po 50kn? [bye]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

@APOKSlOMEN

Ne znam šta vam je smiješno u ovome što je AZ prodavao na 400 iz današnje perspektive jasno je da su bili u pravu.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Dali netko zna ima li osnove za kaznenu prijavu za trgovanje na osnovu povlaštenih informacija. Članovi nadzornog su kao što znmo prodavali jer su vjerovatno znali da će izvješće biti loše.
Zar nebi trebao biti neki rok prije izdavanja izvješća kada uprava i nadzorni ne smiju trgovati dionicama ili se varam jer mislim da

New Report

Close