DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 06:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,48
85.497
34,416
2,50
2,52
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ovo mi liči na ono natezanje u petak,i praćka pred kraj

Čeka se godišnji izvještaj…do tada….strpljenja. A nakon toga…. može u oba smijera… [cool]

Evo ti link na jedan stari članak, pa daj mašti na volju…
http://www.ezadar.hr/clanak/afera-dalekovod-zaradili-milijarde-od-drzave-a-vlasnik-tvrtke-nepoznat
Možda ti padne na pamet tko bi mogao prodavati i zašto…

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]


Evo ti link na jedan stari članak, pa daj mašti na volju…
http://www.ezadar.hr/clanak/afera-dalekovod-zaradili-milijarde-od-drzave-a-vlasnik-tvrtke-nepoznat
Možda ti padne na pamet tko bi mogao prodavati i zašto…

Ajde barem si napisao da se radi o starom članku…
Upamti, nitko i ništa neće zaustaviti rast cijene ove dionice kad krene objava svega onog ugovorenog i kad će se to naravno vidjeti u FI. [rolleyes]

2.SOCIETE GENERALE-SPLITSKA +5543
3.PBZ D.D. 67.352 2,94 -4000
6.ERSTE & STEIERMARKISCHE +8681
7.SOCIETE GENERALE +27748
10.ERSTE & STEIERMARKISCHE -1103

isprike za prosli izracun.
pomjesala su mi se zadnja 4 zbog ispadanja

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!



ovo mi liči na ono natezanje u petak,i praćka pred kraj

Čeka se godišnji izvještaj…do tada….strpljenja. A nakon toga…. može u oba smijera… [cool]
[/quote]
Zar nije bila dobit u izvještaju za prvih 9 mjeseci ? Zašto bi itko onda očekivao ukupni gubitak ?
Igh je sa minimalnom dobiti lansirana poslije svog izvještaja

Moj prst nemiran ko tanana bršljenova grana

Ovi iz dorha i njihov vještak nešto dugo računaju kada im treba 1,5 godine da izračunaju vrijednost radova. Ima li neki noviji članak i po mogućnosti od nekog renomiranijeg novinara iako i ovi koji se smatraju renomiranima nisu baš upućeni i nemaju puno veze sa problematikom.


ovo mi liči na ono natezanje u petak,i praćka pred kraj

Zna li netko zašto se bid ne povlači ?

Moj prst nemiran ko tanana bršljenova grana

pada dalekovod brze nego ingra.
bice da je dobio jos jedno miljardu kuna novog posla.

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

ajde ne drobi gluposti. ingra pred bankrotom i dalekovod pred wse nemreju biti u istom kosu.

da ne ispadne da samo prodaju,neko i kupuje

vidit ćemo sutra jeli u petak išta pazarija

7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 28.039 1,22 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA +291

Opet moram vaditi temu s 3. strane..hoćemo li danas na 207 kn?

sorry, htio sam napisati 307 kn. [embarass]

…ja mislim da je Veliki Šef otišao po novu bateriju za sat… [rolleyes]

Meni se čini da je cijela ona igra sa prometima od prije neki dan bila zamišljena da članovi uprave koji su šatro prodavali svoje dionice su to zapravo prebacili na onaj skrbnički račun. Usput se naravno našla i hrpa trejdera koji su to okrenuli 2× za burek i nešto sitnih naivaca koji su popušili priču da članovi uprave prodaju pa i oni razvalili po bidu. Mutna vlasnička struktura i njeno preslagivanje je jedina značajna stvar koja trenutno određuje cijenu.

who dares, wins

grrrrrrrrrrrrrrrr———

New Report

Close