DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 16:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Čestitam svima imateljima dlkv ,,,,,,ja puno toga propustio radi svoje gluposti,,,a kako sam lijepi ulaz imao sa prosjekom cca 250 [cry] [bye]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Zubić-bato,ti mi dođeš nešto kao druker-spavać ali kasno su te zbudili,Dalekovod se očito otrgnuo kontroli onih koji bi skupljali po 220. Kadija,Zvekan di vas samo nalaze i kolki vam je honorarček,baš bi štel znati.Još i danas osječam nelagodu dok se vozim auto cestom pored BUKOBRANA ,naime s tim ste nas maltretirali par mjeseci.Maknite se sa stranica Dalekovoda i prestanite se brinuti za nas,jer i mi čitamo Večernji,Seezibe,genijalne članke Gorana Malića(nešto mi se pritajio u zadnje vreme) Delajte nekaj konstruktivno,jer ovo vam uništava auru ako ju još uopće imate.

E jesi lik… svaka čast, samo sam napisao info, a kad bi pogledao moje postove od ranije shvatio bi da sam dioničar dalekovoda, i to već duži period, a na navedeni članak nisam želio davati nikakve komentare, jer je nepotrebno.

I daj drugi put care daj nekakav normalan komentar, a ovo ostavi za toaletni papir

kupovo sam ga i po 1700,,..–i po 230 kn ččvrsto VJERUJEM U DALEKOVOD ,I TO ,,,,,,,,,JE TO—-


Čestitam svima imateljima dlkv ,,,,,,ja puno toga propustio radi svoje gluposti,,,a kako sam lijepi ulaz imao sa prosjekom cca 250 [cry] [bye]

Starino, čini mi se da ja kupujem, ono šta ti prodaješ (dlkv, adrs)…….šteta

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Mislim malo ovo i košta koliko su radove naplatili. Obrnuta perspektiva [lol]

who dares, wins


Bi li netko bio ljubazan da mi veli koliko dionica ima na prodaji do 300 kuna? Nekak mi se čini sve manje i manje… [cool]
Hvala i pozdrav.

Bi li netko bio ljubazan da mi veli koliko dionica ima na prodaji do 400 kuna? [cool]
Hvala i pozdrav.

Imate potvrđen cup&handle, target cca. 332 kn. [proud]
Čestitke kolegama, ja na žalost nemam DLKV…

Idemo u potjeru za KOEI ili što…!??

Brate mili… digo sam na DLKV 2000 laganih kunića u samo nekoliko dana…, dal da se smijem ili plaćem…, ne.., ne nisam prodao… imam cijelih 40 komada već "duže" vrijeme tj. ono što mi je ostalo kad me margin oprao… [cry]


Imate potvrđen cup&handle, target cca. 332 kn. [proud]

Promet danas među najjačima za ova 3 sata,bolji i od HTa.I iznad 300 su jamali velke količine u komadu.


Idemo u potjeru za KOEI ili što…!??


ja bi radije ganjao KODT-r-a [rolleyes]



Imate potvrđen cup&handle, target cca. 332 kn. [proud]

Promet danas među najjačima za ova 3 sata,bolji i od HTa.I iznad 300 su jamali velke količine u komadu.
[/quote]
Po bidu mlate traderi koji nemaju žifčeka, čim se oni izlupaju možemo dalje… [cool]



Bi li netko bio ljubazan da mi veli koliko dionica ima na prodaji do 300 kuna? Nekak mi se čini sve manje i manje… [cool]
Hvala i pozdrav.

Bi li netko bio ljubazan da mi veli koliko dionica ima na prodaji do 400 kuna? [cool]
Hvala i pozdrav.
[/quote]
neznam kaj ti to znači,ali evo trenutnog stanja:
do 400kn na prodaji imaš 8826 dionica,što iznosi oko 2.852.011,28kn
do 600kn imaš 10730 dionica,što ti je mrvicu više od polovice današnjeg prometa,što znači,da dođe baja sa cca 3.720.000kn,i lupi po prodaji,trenutno bi dignuo cijenu za više od 200%

ovo sam iznio toliko da vidite koliko je besmisleno gledati dalje od prvih 5-10 kupnja i prodaja,jer tu se odigrava najveća akcija…

ali,da…lijepo je vidjeti tako slabu prodaju…napokon

Još jedno čišćenje do 300,00 Kn prije zatvaranja bi me jako obradovalo …

...


Još jedno čišćenje do 300,00 Kn prije zatvaranja bi me jako obradovalo …

Molio bih kolegu Alabamu da razveseli kolegu… [cool]

polako,ne biti pohlepan,biće,ako ne danas,onda sutra,bez brige…

New Report

Close