DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 15:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,46
246
100
2,40
2,46
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dobit ELES-a oko 10 milijuna eura

14.12.2010 8:07:00 | Izvor/autor PressCut

Elektro Slovenija (ELES) ovu će godinu zaključiti s pozitivnim rezultatom od otprilike 10 milijuna eura, najavljuje direktor Milan Jevšenak. Društvo će nastaviti ulaganja u prijenosnu mrežu i u sljedećoj godinu, dodaje Jevšenak.

’’Među investicijama su izgradnja dalekovoda Beričevo-Krško, Cirkovce-Pince i Okroglo-Videm’’, pojasnio je Jevšenak. Investicijska vrijednost dalekovoda iznosi od 800.000 do 900.000 eura po kilometru.

Dalekovod Beričevo-Krško trebao bi stajati oko 65 milijuna eura, a glede gradnje preostala dva još traju pregovori. Jevšenak smatra da u energetskom sustavu mora postojati primjerena mješavina različitih proizvodnih izvora.
(www.finance.si)

[smiley]

Danas ćemo vidjeti što će biti s INOM, utjecaj INE biti će vidljiv na cijelom tržištu pa tako i na ovoj dionici!!!

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

+4,65%, i bilzu 1 mil prometa lijepo izgleda

JUUUUUPIIIIIIII NAKON TRI GODINE———

uhhhhhh ljepo za gledat——–



Kad krene tržište, krenut će svi, a DLKV među prvim i najjačim građevinarima…..

možda niste primijetili, ali DLKV je već krenuo prošli tjedan sa 220 kn na jučerašnjih 255 kn, što je velikih +16% [thumbsup]
[/quote]

Još samo da postoji neki realan razlog zašto je čak i ispod 220 ošao…!???

Ovo je samo povratak na prethodne pozicije…, svaka čast "hrabrima" koji su kupovali na tim razinama, a onima koji su prodali više sreće neki drugi puta…

miami [thumbsup]

Na žalost ovo je za mene stiglo nekih 3 mjeseca prekasno, a nakon 2 godine nadanja… [cry]

Svima želim puno sreće u trgovanju…, a općenito puno zdravlja i veselja u nadolazećim blagdanima…

Svi smo ovo zaslužili…

Pozdrav…

Sappy ! Lepi pozdrav ! I ja tebi želim se najbolje..i da ćim prije i bezbolnije prebrodiš gubitak..ali glavno da je glava na ramenu i da si v njoj se posložiš kak treba.Stari ljudi veliju–denes jesi,zutra nisi (ili ko zna gdesi) Sad si zgubil ti,zutra bumo mi,jer nigdar nemremo veseli biti svi ! -Još jemput lepi pozdrav i se najbolje.Drago mi je da se ponekad javiš,ja sam zgubil volju jer imam više zbrisanih neg objavljeni poruka….i pozdrav svima dobronamjernima !

Ovdje upišite svoj komentar… [bye]

marcello

14. prosinac 2010.
Koridor Vc: IGH i Dalekovod natječu se za izradu glavnog projekta autoceste na dionici Tarčin-Konjic
Vaš link

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

svaki put kad sam na "što smo danas tržili" napisao "+dlkv" (od 220-235) ekspresno sam dobivao jedinice

e pa eto sad vama fino [tongue]


svaki put kad sam na "što smo danas tržili" napisao "+dlkv" (od 220-235) ekspresno sam dobivao jedinice

e pa eto sad vama fino [tongue]


kolega i ja sam u vašoj koži.kad sam pisao da je pitanje dana kada će gore dobivao sam jedinice.ako danas napišem da će ubrzo dlkv na 300 kuna, ne znam kakva će ocjena biti???

Još samo da postoji neki realan razlog zašto je čak i ispod 220 ošao…!???

Ovo je samo povratak na prethodne pozicije…, svaka čast "hrabrima" koji su kupovali na tim razinama, a onima koji su prodali više sreće neki drugi puta…

miami [thumbsup]

Znam da se ovo neće svidjeti imateljima ove dionice, ali glavni razlog pada je sumnja (koja još uvijek "visi" nad ovom dionicom) o "nećasno" dobijenim poslovima za HAC i HEP i nerealnim zaradama na tim poslovima svih onih koji su bili nositelji i direktni ugovaratelji sa HAC-om i HEP-om.

To je i glavni razlog zašto sam izašao iz ove dionice (ne danas, nego znatno prije) i nema me među ovim "hrabrim" koji se je kupovali i na najnižim razinama.

Ipak smatram da ova dionica ima potencijal ali na žalost nikad više tolike zarade na pojedinim poslovima.

Ako se i vratim biti će to sigurno nakon rasvjetljavanja silnih afera, pa makar (i vjerojatno) i sa puno manjom zaradom.

Imateljima puno sreće i zadovoljstava.

lp

Na žalost ovo je za mene stiglo nekih 3 mjeseca prekasno, a nakon 2 godine nadanja… [cry]

Svima želim puno sreće u trgovanju…, a općenito puno zdravlja i veselja u nadolazećim blagdanima…

Svi smo ovo zaslužili…

Pozdrav…



svaki put kad sam na "što smo danas tržili" napisao "+dlkv" (od 220-235) ekspresno sam dobivao jedinice

e pa eto sad vama fino [tongue]


kolega i ja sam u vašoj koži.kad sam pisao da je pitanje dana kada će gore dobivao sam jedinice.ako danas napišem da će ubrzo dlkv na 300 kuna, ne znam kakva će ocjena biti???
[/quote]
Istina, i ja sam zatrpan jedinicama kad je sve padalo a ja kupio hrpu dalekovoda po 244. Tada sam pisao da je prilično svejedno kad pređe 300 kuna jesi li kupovao po 240 ili 220. Fulao sam dno za dobrih 10% ali tko može reći da baš svaki put pogodi dno? No tješi me činjenica da 99% tih ‘jediničara’ osim virtualne burze nema drugog načina igrati se burze… [lol] [cool]


Znam da se ovo neće svidjeti imateljima ove dionice, ali glavni razlog pada je sumnja (koja još uvijek "visi" nad ovom dionicom) o "nećasno" dobijenim poslovima za HAC i HEP i nerealnim zaradama na tim poslovima svih onih koji su bili nositelji i direktni ugovaratelji sa HAC-om i HEP-om.

To je i glavni razlog zašto sam izašao iz ove dionice (ne danas, nego znatno prije) i nema me među ovim "hrabrim" koji se je kupovali i na najnižim razinama.

Ipak smatram da ova dionica ima potencijal ali na žalost nikad više tolike zarade na pojedinim poslovima.

Ako se i vratim biti će to sigurno nakon rasvjetljavanja silnih afera, pa makar (i vjerojatno) i sa puno manjom zaradom.

Imateljima puno sreće i zadovoljstava.

lp

Ovako [rolleyes] je trebao izgledati tvoj post…, a ti se udrobio u citiranje mene…, "svaka čast"….

Ovako neupućenima može izgledati da sam sišao s uma pa drobim koješta…

Prvo o kakvim aferama (nečasnim poslovima) ti govoriš…!!??, rekla-kazala, ništa argumentirano.., samo da se Jutarnji list i ostali žuti tisak bolje prodaje…, a drugo.., iako izgleda da samo iznosiš svoje mišljenje, unaprijed si donio presudu i kaznu za nešto što očigledno uopće i ne postoji, te treće.., čini se meni da ipak žališ što nisi bio hrabriji…pa da bar malo bocneš…, bar malo, mrvicu…



Znam da se ovo neće svidjeti imateljima ove dionice, ali glavni razlog pada je sumnja (koja još uvijek "visi" nad ovom dionicom) o "nećasno" dobijenim poslovima za HAC i HEP i nerealnim zaradama na tim poslovima svih onih koji su bili nositelji i direktni ugovaratelji sa HAC-om i HEP-om.

To je i glavni razlog zašto sam izašao iz ove dionice (ne danas, nego znatno prije) i nema me među ovim "hrabrim" koji se je kupovali i na najnižim razinama.

Ipak smatram da ova dionica ima potencijal ali na žalost nikad više tolike zarade na pojedinim poslovima.

Ako se i vratim biti će to sigurno nakon rasvjetljavanja silnih afera, pa makar (i vjerojatno) i sa puno manjom zaradom.

Imateljima puno sreće i zadovoljstava.

lp

Ovako [rolleyes] je trebao izgledati tvoj post…, a ti se udrobio u citiranje mene…, "svaka čast"….

Ovako neupućenima može izgledati da sam sišao s uma pa drobim koješta…

Prvo o kakvim aferama (nečasnim poslovima) ti govoriš…!!??, rekla-kazala, ništa argumentirano.., samo da se Jutarnji list i ostali žuti tisak bolje prodaje…, a drugo.., iako izgleda da samo iznosiš svoje mišljenje, unaprijed si donio presudu i kaznu za nešto što očigledno uopće i ne postoji, te treće.., čini se meni da ipak žališ što nisi bio hrabriji…pa da bar malo bocneš…, bar malo, mrvicu…
[/quote]

Kolega, kod rezanja određenih dijelova posta očito mi se potkrala greška, te se ispričavam svim neupućenim koji su tako mislili. Ipak je bitno što misle upućeni [smiley]

Inače, što se tiče svih afera koje se u zadnje vrijeme pojavljuju u žutom i inom tisku, izgleda da im je jedini cilj podizanje tiraže i bolja prodaja istih.

Nisam ja sudac da donosim presudu i kaznu, a o argumentima i dokazima zna se tko brine. Ipak neka vas to ne brine jer je vaša investicija sigurna i izuzeta iz svih afera koje ovdje očigledno ne postoje [bye]

lp

New Report

Close