DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 16:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,44
30.856
12,668
2,42
2,50
-2,40%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

baš me interesira koji su realni razlozi ekipe koja ulazi u ovu dionicu na ovim razinama osim sto se nada da će špekulantski narasti, pe 37, afer sa hep-om, dobit joj može pasti bez problema na 20 a da ne pričam o zaduženosti, molim demant baš si razmišljam da podebljam ulaz u njoj


baš me interesira koji su realni razlozi ekipe koja ulazi u ovu dionicu na ovim razinama osim sto se nada da će špekulantski narasti, pe 37, afer sa hep-om, dobit joj može pasti bez problema na 20 a da ne pričam o zaduženosti, molim demant baš si razmišljam da podebljam ulaz u njoj

gledaj sutra fin izvješće pa će možda tvoji mali mozgić shvatiti zakaj..a di ti ulaziš? u brodare?
a definitivno gledaj razlog zbog kojeg se otvara poslovnica u Švedskoj…

p.s. natječaj je riješen na NO plinacro i sve je pod kontrolom…posao je dobiven…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



baš me interesira koji su realni razlozi ekipe koja ulazi u ovu dionicu na ovim razinama osim sto se nada da će špekulantski narasti, pe 37, afer sa hep-om, dobit joj može pasti bez problema na 20 a da ne pričam o zaduženosti, molim demant baš si razmišljam da podebljam ulaz u njoj

gledaj sutra fin izvješće pa će možda tvoji mali mozgić shvatiti zakaj..a di ti ulaziš? u brodare?
a definitivno gledaj razlog zbog kojeg se otvara poslovnica u Švedskoj…

p.s. natječaj je riješen na NO plinacro i sve je pod kontrolom…posao je dobiven…
[/quote]
stari jedino ti je ht normalan, eventualno atpl i ernt kad se svijet oporavi ovo sve ostalo je jos uvijek radi se da imamo posla na žalost ja sam isto u dlkv-u, dobrim dijelom sam se spasio ali još uvijek cvilim, vidjet ces ti sutra sto ce biti, mozda da kupe ameriku narasli bi u blokadu

Na DLKV se stvorila formacija dan obrata trenda- i to na dolje.

he he ja se bas mislim da udjem u dlkv, kolika je bila dividenda ove godine, nema je uf, a da kupili su nesto i spozori i ovo ono, recesija… hm a sto cemo sa ovim komercijalnim zapisima, bacaju me u bed, a prosle godine dividenda 12kn uf pa to je samo 38 godina da mi se vrati investicija, srecom pa firma ima perspektivu, mozda ipak da udjem u ht pa se za 33 godine vratim u dlkv s time da cu kupiti hm moze mi to netko izracunati, molim izracun na nacin da ne prodajem ht nego da samo kupujem dlkv od zna se cega

U prošlom kvartalu je kapnulo 177 milijuna od poslovnih aktivnosti.

http://www.bljesak.info/content/view/39050/158/

Ma to je sitno Sale, a i da je nešto puno krupnije nebih se odrazilo na cijenu, razlog???????????????

Gledam da se vratim u DLKV pa mi čudno ovo tavorenje i to čak u minusu, rastu svi pomalo a on ništa…A građevinara nemam u portfelju

Jako loše. Prva brana na 300 kuna. To kolega perjesus brani.

Top bid CIJENA KOLIČINA
418,03 12
418,00 11
417,50 10
416,10 19
416,05 50
415,09 10
415,03 5
415,02 8
415,00 8
414,50 20

Top ask CIJENA KOLIČINA
417,50 28
418,00 10
420,00 14
422,45 291
423,00 201
424,00 50
424,90 218
425,00 524

427,07 7
428,40 33

Pasvord-obrnuto od Vaskomir.

samo da prodemo današni dan:)rezultati iz sad u 14.30.
dalekovod je dosta gubio zadnih 10 dana.zilavko:)
kao sto sami znate ide se prema kraju godine…..cijene idu up,up i up…
poslovni rezultati mogu biti samo bolji i bolji.
samo pbz prodaje na….ostali veliki igraci…ostali su na istom.

dan poslje sutra

http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/DLKV-fin2008-1Y-REV-K-HR.pdf

When someone asks you a question you don't want to answer, smile and ask, "Why do you want to know?".

ok…kako viđata dalekovod do kraja 10 mj?

dan poslje sutra


baš me interesira koji su realni razlozi ekipe koja ulazi u ovu dionicu na ovim razinama osim sto se nada da će špekulantski narasti, pe 37, afer sa hep-om, dobit joj može pasti bez problema na 20 a da ne pričam o zaduženosti, molim demant baš si razmišljam da podebljam ulaz u njoj

Kad tako napišeš dođe mi da kupim još malo….

http://www.poslovni.hr/128472.aspx

New Report

Close