DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dalekovod mi se čini dobrom prilikom za investiranje.
Rezultati su dobri, a i proizvodi im imaju dobru prođu.

Sve je jasno !

Sve će to na 0,1 book !


DLKV je jutros odliČno izdržao protuudar. Tako da sam uvjeren, ako ostane na ovim razinama do kraja dana, ili čak poraste, da će se formirati dosta dobar signal…

Joj kolega, iz vaših ustiju u moje uši. I ono što je jomii rekao, 350 kuna, čekam, čekam, pjevam i živim, nadam se tome. Mislim i da je protuudar bio prošli tjedan kad je u utorak prvi put nakon glomaznog pada DLKV krenuo gore uz ogroman promet, pa su mnogi krenuli rušiti ipak smo završili gore, ali ispod 1%. Tad sam po prvi put počeo vjerovati u nemoguće, da ova dionica može i rasti.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Dobar, dobar promet. Joj ljudi, koliko lažnih, izdanih nada. Hoće li opet zasjati sunce nad ovom zimom našeg nezadovoljstva?

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

DLKV je zvijezda današnjeg dana s gotovo 10% rasta i drugim najvećim prometom. Ovo je dobra dionica. Ne znam tko ju je tako divljački srušio zadnjih dana ali idemo gore. Proći će i ovo. Oni koji su čekali na 200, 150, 100., hvala vam. Igrajte i dalje.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume


Oni koji su čekali na 200, 150, 100., hvala vam. Igrajte i dalje.

Vrijeeeemeeee jeeeee na našooojjjjjjj straniiiii!!!!! [cool]

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!


meni se ovakva situacija gadi. Danas idemo gore mislim si super , večeras ameri zakoračaju u
crveno i mi sutra opet u crveno i tako svaki put…… !

Današnje prognoze?

na 4300 sve prodajem...

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/2277-08-DLKV_vlastite.doc



meni se ovakva situacija gadi. Danas idemo gore mislim si super , večeras ameri zakoračaju u
crveno i mi sutra opet u crveno i tako svaki put…… !

Današnje prognoze?
[/quote]

Lagani pad…
Ako ameri opet krenu dolje sutra bi opet mogao biti stampedo prema dolje…

Kad će već doći kraj ovoj krizi…?


Kad će već doći kraj ovoj krizi…?

Pitaj kolegu jomiiija. On je vec proglasio kraj krize [lol]



Kad će već doći kraj ovoj krizi…?

Pitaj kolegu jomiiija. On je vec proglasio kraj krize [lol]
[/quote]
Siguran budi daje kraj, ali isto se nemoj nadat da ce crobex za 5 dana na razine od 3000,jer dno je bilo na 1490, a dalekovod je tada bijo 230 kuna, i upamti da ga nikad vise neces vidit na toj cjeni.




Kad će već doći kraj ovoj krizi…?

Pitaj kolegu jomiiija. On je vec proglasio kraj krize [lol]
[/quote]
Siguran budi daje kraj, ali isto se nemoj nadat da ce crobex za 5 dana na razine od 3000,jer dno je bilo na 1490, a dalekovod je tada bijo 230 kuna, i upamti da ga nikad vise neces vidit na toj cjeni.
[/quote]

Svakako da je krizi kraj. Daj mi toga na cem si ti pa da i mene tak optimizam ulovi. Usput, sjecam se da si mi svojevremeno rekao da sam se zaje… kaj nisam ATPL uzeo na 1500. Toliko o tvojim prognozama NHF

Bojao sam se danas pogledati stanje jer smo toliko puta ostali razočarani ali gle ti ovo? DLKV opet gore s jako dobrom količinom prometa! Usput imam i INU tako da je sve super!

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

New Report

Close