DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 19:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

pa tako je i igh pao na dan kad su objavili da su kupovali zemljište na bijači,bih,koridor Vc..ovaj članak u jutarnjem je teška namještaljka,isto tako su se špekulanti iskrcavali kad je igor openhaim rekao da pregovaraju o velikom poslu,ha,ha..ovo vam se zove žvaka za seljaka,ja sam uzeo 150 komada,jer ovakve prilike se ne događaju svaki dan..ovo dokazuje da je burza 90% psihologija,i da treba uvijekj ići nasuprot krdu,jer-rekao je kostolany-MASA NE ZNA…



Promet preko 4 milje. Hm. Da se ne ponovi slučaj kao sa IGH. Prvo puste onu vijest o kupnji zemljišta oko Pelješkog mosta, koja je predmet istrage, zatim sruše dionice IGH, pa nakon par dana
oni objave da su dobili da projektiraju aerodrom u Donjecku, pa ga onda lijepo dignu na još viši nivo.
E to ti je kriminal, a raja naivna nasjela na vijest pa prodavala jeftino i kasnije kupovala skuplje.
Priprema li to Dalekovod objavu nekog ugovora? Neznam ništa, samo na glas razmišljam.

ne priprema!

[/quote]
Bi imao jajca se okladiti samnom da se priprema i da je pripremljeno?
Gledaj vijest slijedeći tjedan.

I hvala bogu da su ovce vani. Ovo je bio vrlo dobar potez.
Sada smo spremni za onu pravu vijest.
Hvala na dionicama, bii će vam žao slijedeći tjedan.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Dalekovod: Nemamo saznanja da nas istražuje Uskok

„Nakon napisa u medijima o istrazi Uskoka i policije provjerili smo jutros je li to točno i za sada nemamo saznanja o istrazi“, komentirao je pisanje Jutarnjeg lista pomoćnik predsjednika Uprave Dalekovoda Damir Skansi.

Skansi priznaje da se zbog pisanja medija sastala Uprava Dalekovoda no da suu Upravi zaključili kako nema potrebe reagirati ili komentirati novinski članak.

Zaključili smo da se ne komentira objavljeni tekst. Dalekovod je dioničko društvo, koje kotira na burzi te redovito objavljuje svoja izvješća i svi podaci o dionicama i vlasnicima su javni i svima dostupni preko Središnjeg klirinškog depozitarnog društva“, izjavio je Skansi, koji dodaje da se svi navodi u novinama ukoliko su pogrešni mogu provjeriti i usporediti s javno dostupnim podacima.

Važeći podaci za uredovni dan 10.09.2009 .

DALEKOVOD D.D./REDOVNA DLKV-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. CTG D.O.O. 358.674 15,64 Osnovni račun
2. PBZ D.D. 67.021 2,92 Skrb. račun
3. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,92 Skrb. račun
4. DALEKOVOD D.D. (1/1) 43.934 1,92 Osnovni račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 38.607 1,68 Skrb. račun
6. MILIČIĆ LUKA 22.469 0,98 Osnovni račun
7. KRALJEVIĆ KREŠO 21.029 0,92 Osnovni račun
8. BELAMARIĆ TOMISLAV 20.669 0,90 Osnovni račun
9. PBZ D.D./STATE STREET CLIENT ACCOUNT 20.341 0,89 Skrb. račun
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 19.959 0,87 Skrb. račun
Ukupno: 28,63

Ovo nam treba da vidimo tko je danas divljao.
Pozz i vidimo se slijedeći tjedan.
Ugodan vikend svima.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Dalekovod ce raditni 1000 km odbojne ograde u Libiji.

Mnogo je to ograde, bome i mnogo para….
Al svejedno afera ili ne, svašta može biti


Dalekovod ce raditni 1000 km odbojne ograde u Libiji.

Ma ‘ko to more platit? A kol’ko tek šarafa i nitlina tu treba, pa cinka, pa farbe, pa elektrode…. Da sam ja Luka M. ja to nebi ni u ludilu uzeo radit! A vruće tamo…ma ni slučajno! Taj Gadafi još niti ne zna da je svjetsko gospodarstvo u krizi! A ne, ne… [angry]

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!


Ako ste pratili medije proteklih dana onda vam je jasno da je po srijedi obračun s Tipurićem.

To je i meni upalo u oko. Boldan Tipurić.

I love the Smell of Profits in the Morning


Dalekovod ce raditni 1000 km odbojne ograde u Libiji.

Jel’ to 1.000 km ograde u jednom pravcu, ili 1.000 km ograde na 500 km ceste???

[lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

da je tipurić ugovorio tu ogradu u libiji, ostalo bi još ograde i za bar-boljare, a i za klet, za brajdu



Dalekovod ce raditni 1000 km odbojne ograde u Libiji.

Jel’ to 1.000 km ograde u jednom pravcu, ili 1.000 km ograde na 500 km ceste???

A ne znam ni ja, jedni pricaju da je to za 260km autoceste a drugi da je duzina autoceste 1000km. Znam da su kupljeni novi strojevi i da se sastavlja spisak ljudi, iskreno nisam se previse ni raspitivao jer ne mislilm ici tamo.

[lol]
[/quote]

Mogli bi čelni ljudi DLKV uskoro zatražiti azil u Libiji prije nego ih USKOK stavi iza brave [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Ne mogu se oteti dojmu da će ovdje biti scenarij tresla se brda rodio se miš!

biti će da ste u pravu…mogla bi slonovska cijena na mišju [sad]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Kakvo stavljanje iza brave. Pa DLKV je diječiji vrtić nasprem HEPa ili Kaptola

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

New Report

Close