DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 14.05.2024. u 19:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
4.718
1,961
2,38
2,44
0,83%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



2/3 trezor vs 1/3 tržište, pa mogli su je napucati ohoho uz zeru više taktike.

hm.. da li je njima cilj napucavanje dionice? Ne znam… pitam…
[/quote]
Pa normalno da im nije u interesu napucavati cijenu,trezor skuplja i nije im u interesu skupo plaćati dok god mogu jeftino kupiti,pa danas su kupili 1000 komada i poklopili 10 naloga a da se cijena nije pomakla ni za kunu

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham



2/3 trezor vs 1/3 tržište, pa mogli su je napucati ohoho uz zeru više taktike.

hm.. da li je njima cilj napucavanje dionice? Ne znam… pitam…
[/quote]

ma samo velim da su je mogli napucati, ne da je cilj bio. mogli su radiš to su htjeli sa 2/3 prometa.
par drugara bez frke sruše crobex.
ne bih pisao da ne znam iz vlastitog iskustva.
u par navrata sam ja, mrvetinica, tektonske pokrete na atpl napravio sa milju prometa do 10:30. onda je počelo: kud svi turci tu i mali mujo, vidjele žabe da konje potkivaju i one digle krake i hrpa primjenjivih poslovica…
ovo mi je totalna enigma sa dlkv.
sve najbolje u nadolazećoj!

@malibu

trezor BRANI dionicu.
sakupljanje dionica je konsekvedens njene obrane.
nego, što misliš, da li je bolje da trezor ima 10% (zakonski reguliran maksimum) svojih dionica, ili što manje?
bila jednom jedna priča sa ulpl i napucavanjima dionice, isresanjem trezora do dana d, no to je sad već druga priča.
ne mogu te citirati… u čemu je kvaka?
preuzeh png, no counter ne mrda od 0.
na čemu vrte bazu poslovni?

usput sretna nova svima pogotovo dioničarima

E da nam je svaki dan u 2009. ovakav

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/11-09-DLKV_otpustanje.pdf
KLT potpuno izašo iz DLKV?

osijeća se neko zadovoljstvo i vjera u budučnost sa napuštanjem i otavljanjem 2008, i sam se osijećam nekako bolje, ako nisam pokleknuo i pobjego do sada mislim da sad i neču jer ovakvog iskustva na burzi koje sam imao ne ponovilo se…


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/11-09-DLKV_otpustanje.pdf
KLT potpuno izašo iz DLKV?

Društvo Dalekovod d.d. dostavilo je obavijest o otpuštanju dionica od strane društva BMK I PARTNERI d.o.o.
http://www.zse.hr/default.aspx?id=23616

Dalekovod d.d. – stjecanje dionica

Društvo Dalekovod d.d. dostavilo je obavijest o stjecanju dionica od strane osoba s povlaštenim informacijama, i to kako slijedi iz tablice u privitku.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=23618

ovdje se vidi da su si podjelili tek pola dionica od ukupnog broja šta su imali KLT i BMK,gdje je ostatak i dali je to priprema za dokap.

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

ostatak je podijeljen onima koji nisu osobe s povlaštenim informacijama. imaš tablice na kraju svake obavijesti.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


ostatak je podijeljen onima koji nisu osobe s povlaštenim informacijama. imaš tablice na kraju svake obavijesti.

dobro i kakve su procjene? jel će navalit na prodaju? jel trezor dizal cijenu radi istovara? ak je dizali budu jos.

Kakva su vaša razmišljenja?

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

dobro i kakve su procjene? jel će navalit na prodaju? jel trezor dizal cijenu radi istovara? ak je dizali budu jos.

Kakva su vaša razmišljenja?

Dobra pitanja!

Kaže mi prijatelj da od ovih 88 ljudi na oba spiska ima dosta ljudi koji su situirani i da nisu ni oni bedasti da prodaju jeftino, da kad su čekali toliko mogu čekati još godinu-dve a tu je i dividenda koja na broj dionica nije zanemariva.

dlkv-se mora stabilizirat na cca 5xxkuna,i bez obzira na sva ova turbulentna zbivanja,ovo je još uvijek diskontna cijena!

prijatelji oprez.

U strukturi dionice Dalekovoda dogodilo se nešto što _nije dobro_.

Dakle, fundamenti na stranu i da je DLKV vrlo dobro i perspektivno društvo, to sve stoji.

Ovo što se dogodilo nema veze s tim, ali ima veze sa strukturom dioničara. Struktura dioničara postala je naglo nestabilnija i imate hrpu novih subjekata u strukturi. Pritisak na prodaji vrlo izvjestan, ako ne realni onda barem psihološki. Narušila se Kostolanyjeva TA. Ne vjerujem da baš svi u toj gomili imaju interesa u držanju dionice, dovoljno je samo da manji dio nema…

Možda sam u krivu, nadam se da jesam.

I'LL BE BACK

nažalost, mislim da ste u pravu.
pozdrav

New Report

Close