DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.05.2024. u 02:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,48
2.406
970
2,44
2,48
1,64%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ja sam je uzimao po 1400 i ne namjeravam je prodat za manje od 1500 pa vi sad kazite sta hocete

Stari moj mislim da si u krivu… moj prosjek je bio 1010 kn… i nisam želio prodati ni pod živu glavu… ali sam jučer ipak prodao između 680-690… sad čekam na 500 i kupujem i na ponovnoj cijeni od 700 kn ja ću biti na nuli… a ovako bih morao čekati do 1010…

Kriva logika me koštala puno para… ali ne više…


podržavam kolegu skylaba i znam da je bila frka
ja nisam spavao zadnjih 7 dana i znam točno kako mu je
nadam se da ce se ipak još stici uključiti u naš truli kapitalizam

dotle mu želim svako dobro

pozdrav

mislim da ipak dalekovod nema puno veze s ovom krizom i da vrijedi daaaaaaalekoooo više

Nemaju nit za plaće isplatit redovito.Teško da nema veze sa krizom.

Ali imaju za dionice Hajduka…hm

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Ali imaju za dionice Hajduka…hm

To je stategija: LM da cenku Hajduku, a DRIVO uplati dio dugovanja DLKV-u i dodijeli nove poslove. Nemam ništa protiv toga.Nažalost tako stvari funcioniraju.Puno je gladnih duša u ovoj državi.



podržavam kolegu skylaba i znam da je bila frka
ja nisam spavao zadnjih 7 dana i znam točno kako mu je
nadam se da ce se ipak još stici uključiti u naš truli kapitalizam

dotle mu želim svako dobro

pozdrav

mislim da ipak dalekovod nema puno veze s ovom krizom i da vrijedi daaaaaaalekoooo više

Nemaju nit za plaće isplatit redovito.Teško da nema veze sa krizom.
[/quote]
kolega nije istina za plaće znam iz prve ruke




podržavam kolegu skylaba i znam da je bila frka
ja nisam spavao zadnjih 7 dana i znam točno kako mu je
nadam se da ce se ipak još stici uključiti u naš truli kapitalizam

dotle mu želim svako dobro

pozdrav

mislim da ipak dalekovod nema puno veze s ovom krizom i da vrijedi daaaaaaalekoooo više

Nemaju nit za plaće isplatit redovito.Teško da nema veze sa krizom.
[/quote]
kolega nije istina za plaće znam iz prve ruke
[/quote]

I ja isto !
Ulazio sam na 1.200 i ne mislim prodavati jer bez obzira na krizu koja će najviše pogodit građevince vjerujem u diverzifikaciju djelatnosti i sposobnost managementa da izvuće max iz situacije. Smeta me zakulisne igre ali tako građevina i funcionira.

Danas smo u negativnoj blokadi… 565 [cry]


Danas smo u negativnoj blokadi… 565 [cry]

nope
kako je krenulo, mozda smo i u laganom +



Danas smo u negativnoj blokadi… 565 [cry]

nope
kako je krenulo, mozda smo i u laganom +
[/quote]

Da barem završimo u laganom plusiću ali mislim da za danas nebi bilo loš ni minus do 2%

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/teme/sindikat-aluminija-pozvali-vladu-fbih-na-razgovore

Na otvaramju dlkv prvi otisao u gornju blokadu sa 500 000 kn prometa u prve dvije min

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/1886-08-DLKV_Dubrovnik.doc

Dalekovodu posao obnove Zračne luke Dubrovnik

Ponuda zagrebačkog Dalekovoda odabrana je za najpovoljniju za javne radove na rekonstrukciji pristanišne zgrade B u Zračnoj luci Dubrovnik, objavljeno je danas iz Dalekovoda.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/dalekovodu-posao-obnove-zracne-luke-dubrovnik,27875.html


ja sam je uzimao po 1400 i ne namjeravam je prodat za manje od 1500 pa vi sad kazite sta hocete

Nebitno je tko sta kaze, samo cu ti reci kako imas krivu logiku tj. prije bi pare vratio da prodas ako cijena nastavi padati i dokupit VECI broj dionica negdje na lokalnom dnu te zaraditi npr. 15% . Pa tako 2-3 x .
Racunaj i vidi. Ja sam tim sistemom vrlo blizu nule.
Ne trpi gubitak !


Dalekovodu posao obnove Zračne luke Dubrovnik

Ponuda zagrebačkog Dalekovoda odabrana je za najpovoljniju za javne radove na rekonstrukciji pristanišne zgrade B u Zračnoj luci Dubrovnik, objavljeno je danas iz Dalekovoda.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/dalekovodu-posao-obnove-zracne-luke-dubrovnik,27875.html

Super, ali što nam to vrijedi… vidiš da se trži po 600 kn..

Cijela europa i američki futuresi u plusu pa ćemo možda sutra i mi malo jače potegnuti…
Strpljen spašen…

New Report

Close