DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.05.2024. u 11:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,40
364.728
151,914
2,40
2,46
0,84%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Stiglo GI ’07 rev, kons. evo link Vaš link http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/DLKV-fin2007-1Y-REV-K-HR.pdf%5B/url%5D

Da ponovim pitanje od prije godinu dana. Ima li netko ideju zašto DLKV nije objavio javnu ponudu za TIM Topusko? Ako sam dobro izračuao kupio ga je po 104,55 kn i od onda o toj firmi ni traga ni glasa.

http://www.poslovni.hr/80110.aspx

u 2 dana poso sklopljen skoro milijardu kunu malo firmi to može

Uopće nije loše, zar ne? [thumbsup]

Nisam nikad bio previše euforičan ali ovakve stvari mi navlače osmijeh na usta, nadam se i vama. [smiley]


Nisam nikad bio previše euforičan ali ovakve stvari mi navlače osmijeh na usta, nadam se i vama. [smiley]

Meni također.

e da nam je to još naplatit

dobra uprava i firma općenito, nema šta
malo priče puno rada, baš kako treba

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

ovo danas stvarno neznam kako komentirati. Ostao sam bez riječi…..
sljedeće dane bit će zabavno vidjeti kamo ide Dalekovod….

na 4300 sve prodajem...

Evo, ne mogu izdržati, a da i ja ne postam dako da svi mogu ponovo pročitati, he,he,.. [lol]

Prema informacijama Poslovnog dnevnika, predsjednik uprave Dalekovoda Luka Miličić potpisao je ugovor koji donosi novi posao vrijedan 463,3 milijuna kuna, a kojim je ta tvrtka postala izvođač važnih radova vezanih uz izgradnju autoceste od Splita do Ploča.

Gdje je sad kolega Bushman, citirati ću ga: molim moderatore da zamoderiraju mamusa
Samo zato što sam kazao cijelu istinu za poslove DLKV-a.

Ja non stop govorim, pričam, doimam se sebi kao da propagiram neku novu vjeru, a možda i je kult DLKV-a, he,he, .. [lol]


ovo danas stvarno neznam kako komentirati. Ostao sam bez riječi…..
sljedeće dane bit će zabavno vidjeti kamo ide Dalekovod….

Još će zabavnije biti kod slijedećih izvješća…
[thumbsup]


dobra uprava i firma općenito, nema šta
malo priče puno rada, baš kako treba

zanimljivo kako radnici dalekovoda ne dijele mišljenje forumaša

Cookie Monster

New Report

Close