DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.05.2024. u 19:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



cudim se da jos niste skuzili da posao tj. poslovanje kompanije , zadnjih 3mj nema apsoluno nikakve veze sa cijenom dionice …

85% ulagaca na ZSE su ljudi koji nemaju nikakve veze sa investiranjem i ulaganjem . nego su ovce …

neka mi netko dokaze ikakvu direknu vezu izmedju pada Americkih burzi sa ZSE (tj stanjem u HR) bit ce moj zivotni guru …

ima veceru gdje zeli


Kad je panika eeeeee panika je svugdje i ovo sto se sada desava to je 1 u 100 godina, jer TK mora postojat i nesmije propast,rjetki su oni koji nisu u debelom minusu,ali ima i oni koji su prosle godine prodali na ATH i jos se nisu ukljucili na TK, primjer je moj KUM koji je imao dionica na sarajevskoj berzi, BOSNALJEK—prodo po 89 maraka a sada je 18 maraka,HIDROGRADNJU——-prodo na 35 maraka a sada je 7 maraka,ENERGOPETROL—prodo na 145 maraka a sada je 31 marka,ENERGOINVEST—–prodo na 45 maraka a sada je 9 maraka i BH-telekom——-prodo na 85 maraka a sada je 27 maraka.Kad je sve to prodo stavijo je lovu na orocenje, i meni kaže kume moj idu dogodine izbori u AMERICI i nece biti nimalo ljepo, i ja ga poslusam i sve prodam sa sarajevske berze, i pretvorim marke u kune, i kupim dosta paketa HT-a i dobro zaradim, i ja mu kazem kume moj zaradijo sam dobro na HT-u, a on kaze ija sam i prodo sam i ostavijo lovu, a ja njemu kazem eeee bleso jedan uzmi dalekovod jer ce uzet aluminij i bice cjena 2500, a on meni kume moj cujemo se za dogodine u svezi TK, i danas me nazvo i kaze da je podigo lovu svu sa banke i kamate dobre uzeo, i sad ode ponovo na sarajevsku berzu kupovat iste te dionice na kojima je zaradijo 400% ,a ja mu kazem SVAKA TI CAST I DIZEM TI KAPU DOK SAM ZIV.A sve ovo vrjeme je proveo bez kompjutera.
[/quote]

ako sam dobro shvatio,onaj tko se odluči za ulaganje u dionice treba sve povjeriti KUMU [thumbsup]
evo ja odoh odmah odnijeti i portfelj i novce pa nek se on snalazi kako zna,znači sarajevska ? [thumbsup]

kum je strasan , svaka cast .. i ja sam prodao hdel 1950 , koei 1210 , dlkv 1600 a sta mi vrijedi kada sam preuranio sa kupnjom (hdel 1100- 800) (dlkv 1200-1000) pa sam opet banana …

a makedonju da i ne spominjem … samo me tamo spasilo sto sam tamo iz nekog "straha" izlazio kad bih bio +60 do 100% tako da mi je ostalo nesto kesa tamo tako da sam tamo na 0

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

Bilo bi vrlo lijepo ako bi stvari bile kako "kum" kaže. Frajer je krenuo ponovno ulagat dakle moglo bi se iz toga zaključit da smo takli dno. 🙂

Bojim se da je to daleko od istine.

Tu ne cede malis, sed contra audentir ito.

dno ????? we will see …..

mozda neke rijetke dionice , ali ima ih jos nekolicina tj dosta za koje mislim da ce dobro padati ponesene stanjem na trzisu…

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

Dalekovod dobio deal od 7 milja EUR.

http://www.poslovni.hr/94573.aspx

Bakulaz drž mi se, vidimo se danas akoBogda.

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]



Nema ništa od dlkv.
Koliko god poslova dobivao… [cry]

trebaju početi otkazivati poslove,možda krene gore ?(sve treba probati)

[/quote]
RECEPT OD NEKI DAN

sta mislite koliko bi dlkv vrijedio da nema ovih sra… sa amerima? 2.500 – 3000???

Ako neko ima analizu i targete molio bih da ih podjeli s nama ostalima.

Hvala.


sta mislite koliko bi dlkv vrijedio da nema ovih sra… sa amerima? 2.500 – 3000???

Vrijedi koliko tržište kaže da vrijedi.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Dalekovod kupio dionice Hajduka! http://www.glasdalmacije.hr/?show=0&article=12533
A kad sam ja prije mjesec dana to najavljivao dobivao sam jedinice. Svakavih ljudi ima, Boze moj! [lol] [lol] [lol]
Živili!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Uzas…….
Svaka cast na pomoc sportu!!!
ali ipak mislim da je DLKV na 600 puno bolja kupnja….
Zivjela uprava….

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Dalekovod kupio dionice Hajduka! http://www.glasdalmacije.hr/?show=0&article=12533
A kad sam ja prije mjesec dana to najavljivao dobivao sam jedinice. Svakavih ljudi ima, Boze moj! [lol] [lol] [lol]
Živili!

Ovo je rezi i bjezi signal

[lol]

I opet sam pobrao keca sto sam objavio vijest vezanu uz Dalekovod. A stvarno ima bolesnika…mora da su ulazili na 1950! [lol] [lol]
Inace, 1950.-te je Torcida osnovana! [lol] [lol] [lol] [lol] Vi’š kako je sve povezano!
Živili!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....



Dalekovod kupio dionice Hajduka! http://www.glasdalmacije.hr/?show=0&article=12533
A kad sam ja prije mjesec dana to najavljivao dobivao sam jedinice. Svakavih ljudi ima, Boze moj! [lol] [lol] [lol]
Živili!

Ovo je rezi i bjezi signal

[lol]
[/quote]
da slozio bih se sa Vama makar se to moze nazvati i placanje clanarine
pofuk

http://www.hac.hr/index.php?task=nat&stask=new

New Report

Close