DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 22:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,34
13.644
5,827
2,34
2,40
2,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sad opet slijedi rast do nekih 1200, pa opet stagnacija i daljenje kretanje ovisno o tržištu. Ukoliko će biti pozitivne vijesti dlkv će opet najbrže rasti. Šteta što danas nisam imao više love da nadokupim na 1020-1030, ali odabrao sam MLNR na 1300.

Sad ću u slijedećih 15 dana vidjeti što je bila bolja opcija. [thumbsup]



nemojte se brinuti,ako diosauri odluče spuštati crobex,onda će spustiti i dlkv,bez obzira na vijesti.Uglavnom kad ponovno budu dizali crobex,ovaj građevinar će brže rasti nego što je padao,nemojte samo biti nestrpljivi i prodavati na ovim razinama.Ovo je samo prijedlog i mišljenje i ne želim nikog nagovarati,da postupa po ovome

Ti se šališ..nagovaraš pa demantiraš…ccc..
[/quote]
Pročitaj zadnju rečenicu i izneseno u cijelosti da bi shvatio poruku…ccc..


Sad opet slijedi rast do nekih 1200, pa opet stagnacija i daljenje kretanje ovisno o tržištu. Ukoliko će biti pozitivne vijesti dlkv će opet najbrže rasti. Šteta što danas nisam imao više love da nadokupim na 1020-1030, ali odabrao sam MLNR na 1300.

Sad ću u slijedećih 15 dana vidjeti što je bila bolja opcija. [thumbsup]


Slažem se u 90%,danas su ga uspjeli srezat,sa 7% rasta,prilično


Sad opet slijedi rast do nekih 1200, pa opet stagnacija i daljenje kretanje ovisno o tržištu. Ukoliko će biti pozitivne vijesti dlkv će opet najbrže rasti. Šteta što danas nisam imao više love da nadokupim na 1020-1030, ali odabrao sam MLNR na 1300.

Sad ću u slijedećih 15 dana vidjeti što je bila bolja opcija. [thumbsup]

Mene sad zaista interesira što se to tako strašno dogodilo sa DLKV da se praktički nadamo da če u slijedećim danima dostići 1200 dok je do samo prije par mjeseci bilo najnormalnije da je na 1700 ,mada znamo koje poslove je u medjuvremenu ugovorio .

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



Sad opet slijedi rast do nekih 1200, pa opet stagnacija i daljenje kretanje ovisno o tržištu. Ukoliko će biti pozitivne vijesti dlkv će opet najbrže rasti. Šteta što danas nisam imao više love da nadokupim na 1020-1030, ali odabrao sam MLNR na 1300.

Sad ću u slijedećih 15 dana vidjeti što je bila bolja opcija. [thumbsup]

Mene sad zaista interesira što se to tako strašno dogodilo sa DLKV da se praktički nadamo da če u slijedećim danima dostići 1200 dok je do samo prije par mjeseci bilo najnormalnije da je na 1700 ,mada znamo koje poslove je u medjuvremenu ugovorio .

[/quote]

Nažalost dogodila se umjetna kriza na tržištu koju su izazvali međunarodni špekulanti.

Kod nas uopće nije bilo razloga za pad cijene dionica, većina tvrtki posluje bolje nego ikad (među njima i dlkv).

Današnja vidljiva promjena u top 10 je da je PBZ sa broja 7 dokupio 350 komada.
Nek se nađe

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Idemo do kraja tjedna probiti 1200 kn.

porsche, 28.05.2008. u 00:19
Izaslanstvo Kurdistana sastalo se u HGK s predstavnicima domaćih tvrtki. Njima su otvorene mogućnosti investiranja i izvođenja radova u Iračkom Kurdistanu koji vapi za obnovom, rekao je tom prilikom potpredsjednik Vlade Iračkog Kurdistana Omer Fattah Hussen.

Najveće šanse za ulazak hrvatskih gospodarstvenika u Kurdistan vidi u obnovi energetske infrastrukture, građevinarstvu, poljoprivredi i turizmu. Desetak domaćih tvrtki već je prisutno na tom tržištu, a uskoro se očekuju i konkretni rezultati. Elka i Dalekovod pred potpisivanjem su ugovora, od kojih svaki vrijedi 80 milijuna američkih dolara, a Ingra bi trebala dobiti posao na hidrobrani u Kurdistanu vrijedan pola milijarde dolara.

Autonomna Pokrajina Irački Kurdistan entitet je na sjeveru Iraka. Hrvatska s Irakom bilježi negativni saldo robne razmjene u 2007. od 11,7 milijuna dolara. U Irak se iz Hrvatske najviše izvoze drvo, etikete, značke i proizvodi od tekstilnog materijala, dok u uvozu iz Iraka dominiraju naftna ulja i ulja dobivena od bitumenskih minerala.

porsche, 28.05.2008. u 00:19

Rizik je moj prijatelj

nesh je bilo sinoc na dnevniku..nisam bash najbolje skuzio,mislim da je to ovo vezano uz Kurdistan, ili nesh sasvim drugo, tak je svejedno. nadam se da ce mi se strpljenje isplatiti-u keshu :))



Sad opet slijedi rast do nekih 1200, pa opet stagnacija i daljenje kretanje ovisno o tržištu. Ukoliko će biti pozitivne vijesti dlkv će opet najbrže rasti. Šteta što danas nisam imao više love da nadokupim na 1020-1030, ali odabrao sam MLNR na 1300.

Sad ću u slijedećih 15 dana vidjeti što je bila bolja opcija. [thumbsup]

Mene sad zaista interesira što se to tako strašno dogodilo sa DLKV da se praktički nadamo da če u slijedećim danima dostići 1200 dok je do samo prije par mjeseci bilo najnormalnije da je na 1700 ,mada znamo koje poslove je u medjuvremenu ugovorio .

[/quote]

Dogodilo se ista stvar kao i s drugim likvidnim dionicama….

netko shtopa…….a nemresh si pomoc. eh da imam milju kuna 😀

Ovdje upišite svoj komentar…

davor07

[_zuti_]

Dogodilo se ista stvar kao i s drugim likvidnim dionicama….
[/quote]

To mi je jasno,mozda sam krivo postavila pitanje ali sam htjela reči da je jesenas dionica lebdjela na razini 1700-1800 ,i u ovoj korekciji pala i 50%, ali nakon silnih ugovora koji su potpiasani u medjuvremenu oporavak je slab ili skoro nikakav.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


[_zuti_]

Dogodilo se ista stvar kao i s drugim likvidnim dionicama….

To mi je jasno,mozda sam krivo postavila pitanje ali sam htjela reči da je jesenas dionica lebdjela na razini 1700-1800 ,i u ovoj korekciji pala i 50%, ali nakon silnih ugovora koji su potpiasani u medjuvremenu oporavak je slab ili skoro nikakav.

[/quote]
koce radnici sa prodajom


[_zuti_]

Dogodilo se ista stvar kao i s drugim likvidnim dionicama….

To mi je jasno,mozda sam krivo postavila pitanje ali sam htjela reči da je jesenas dionica lebdjela na razini 1700-1800 ,i u ovoj korekciji pala i 50%, ali nakon silnih ugovora koji su potpiasani u medjuvremenu oporavak je slab ili skoro nikakav.

[/quote]

Nije Dalekovod jedina takva dionica. Pogledaj brodare. Evo recimo za usporedbu ATPL i DLKV. Obje su veoma likvidne dionice. U recimo posljednjih 365 dana linija rasta i pada im se skoro poklapaju. A kakve veze jedna dionica s drugom imaju – nikakve. Ako pogledaš crobex i dlkv opet češ vidjeti dva vala kakvih se siguran sam mogu naći na više dionica.

S druge strane, što ti znaći ugovor ako nemaš dobit, tj. što znaći godišnja dobit za dalekovod ako se poslovi sklapaju s završetkom od nekoliko godina. Dakle, plačaš danas nešto što će sutra biti – nebi išlo.

Isto tako moraš računati da se nakon velikog rasta od par dana očekuje korekcija, kapitaliziranje dobiti… A to će ti netko drugi bolje objasniti. Pogledaj malo po temi tehničke analize, ja računam po nekoj gruboj procjeni da se to dogadja otprilike svakih 20 do 30% porasta cijene….

A da ne govorim da poruke tipa dalekovod može dobiti posao ne koriste, već samo stvaraju nepotrebne balone koji se svako malo ispuhuju… (savršen primjer ti je Aluminij)

borba na Dalekovodu. tuku nasi, tuku partizani. no cini mi se s obzirom na opci trend i stanje u svijetu da se danas love pozicije za sutrasnji rast.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

New Report

Close