DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 12:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

nemojte se brinuti,ako diosauri odluče spuštati crobex,onda će spustiti i dlkv,bez obzira na vijesti.Uglavnom kad ponovno budu dizali crobex,ovaj građevinar će brže rasti nego što je padao,nemojte samo biti nestrpljivi i prodavati na ovim razinama.Ovo je samo prijedlog i mišljenje i ne želim nikog nagovarati,da postupa po ovome

vjereovatno ce miji uspjet i okoncat ce privatizaciju aluminija http://www.biznis.ba//index.php?option=com_content&task=view&id=32550&Itemid=59

…evo ovdje se može pročitati kompletan dnevni red sa prijedlogim svih Odluka za Skupštinu dioničara koja se treba održati 5.srpnja…
…vrlo je zanimljiv prijedlog izmjene Statuta vezan za registraciju tj.dopunu djelatnosti Dalekovoda…
http://www.dalekovod.com/investitori.html

ovo će još završiti ispod 1000


nemojte se brinuti,ako diosauri odluče spuštati crobex,onda će spustiti i dlkv,bez obzira na vijesti.Uglavnom kad ponovno budu dizali crobex,ovaj građevinar će brže rasti nego što je padao,nemojte samo biti nestrpljivi i prodavati na ovim razinama.Ovo je samo prijedlog i mišljenje i ne želim nikog nagovarati,da postupa po ovome

Slažem se s tobom. Ovih zadnjih par dana je katastrofa i stvarno ne razumijem ljude koji su takvi paničari. Ako su takvi paničari što uopće rade u dionicama.

I ovdje prijavljujem dokup.
Bio sam sad u Getrou i nije ni tamo jeftinije.
Koliko je ono dobiveno poslova u zadnjih tjedan dana?
Oko milijardu i pol kuna ako se dobro sjećam.
Nije puno ali čovjeka veseli [thumbsup]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


I ovdje prijavljujem dokup.
Bio sam sad u Getrou i nije ni tamo jeftinije.
Koliko je ono dobiveno poslova u zadnjih tjedan dana?
Oko milijardu i pol kuna ako se dobro sjećam.
Nije puno ali čovjeka veseli
[thumbsup]

Da,čovjeka veseli i samo tih milijardu i pol,ali dok to dopre paničarima do mozga ljuljati čemo se mi još neko vrijeme na ovim razinama.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Pametni ljudi su na tehničkoj analizi najavili pad indeksa proteklih dana,kao najvjerojatniju varijantu,a kada pada indeks onda prvi padaju građevinari i pale se panic lampe na dlkv.
Ja ću nastojati zadržati se u ovoj dionici duže i pokušati je dokupiti.

Pozdrav cijenjenim forumasima!

Kupio sam dalekovod negdje u 8. ili 9. mjesecu po 1242 kn i spletom raznih okolnosti sada sam u situaciji da moram sto prije prodati dionice jer mi treba gotovina za neke druge poslove.
Molim vas savjet, da li prodati po ovoj cijeni sada i pretrpiti taj gubitak od 200 kn po dionici ili pricekati negdje tjedan do dva (to bi bio neki maksimalan rok do kada mi jednostavno treba ulozeni novac) i nadati se bar poslovanju na nuli?

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=45377

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=45377

Hoces si instalirat jednu na auto da brze ide? [lol]

Ono što je znakovito na ovoj dionici je činjenica da se nitko ne iskrcava na veliko, tj, nemamo velikog prodavača.
PBZ EQUITY koji se bjesomučno iskrcava na ATPL ovdje čak kupuje, vjerovatno u svrhu stabilizacije cijene.
U zadnjih tri trgovinska dana je prodao i onda natrag kupio stotinjak komada.
Biće interesantno gledati što će se dešavati u slijedećim danima.
Bez obzira na trenutačni pesimizam tržišta općenito, biće teško, na duže vrijeme, ignorirati milijardu i pol kuna novih poslova.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Slažem se u potpunosti sa kolegom Ententinisom, ( s time da kolega nije uračunao posao u svezi izgradnje TE Stanari u Rep. Srp. u vrijednosti 4.750.000.000,00 kn doduše u konzorciju, a tu imaju 50%, što znači dodatnih 2.350.000.000,00 kn.)

To je sveukupno 3.850.000.000,00 kn.!

A novi poslovi će samo dolaziti, kao u nijednoj grđevinskoj tvrtki, čak niti blizu, zato …

Be cool, …

[wink]


nemojte se brinuti,ako diosauri odluče spuštati crobex,onda će spustiti i dlkv,bez obzira na vijesti.Uglavnom kad ponovno budu dizali crobex,ovaj građevinar će brže rasti nego što je padao,nemojte samo biti nestrpljivi i prodavati na ovim razinama.Ovo je samo prijedlog i mišljenje i ne želim nikog nagovarati,da postupa po ovome

Ti se šališ..nagovaraš pa demantiraš…ccc..


Slažem se u potpunosti sa kolegom Ententinisom, ( s time da kolega nije uračunao posao u svezi izgradnje TE Stanari u Rep. Srp. u vrijednosti 4.750.000.000,00 kn doduše u konzorciju, a tu imaju 50%, što znači dodatnih 2.350.000.000,00 kn.)

To je sveukupno 3.850.000.000,00 kn.!

A novi poslovi će samo dolaziti, kao u nijednoj grđevinskoj tvrtki, čak niti blizu, zato …

Be cool, …

[wink]

Da se razumijemo imam dionice, ali od kud ti podatak od 50%. Konzorcij je sastavljen od Zagrebačkog Rade Končara, Đure i Dalekovoda, (tvrtka u Doboju Dalekovod TKS) te beogradski Termoelektro, austrijski Strabag, slovenski Montavar, Rudis i Metalna Nova te bosansko-hercegovački IBE, Putevi i ITT iz Tuzle, Gradip iz Prnjavora bit će glavni izvođači izgradnje Termoelektrane Stanari kod Doboja. Ako gledamo samo Hrvatske tvrtke, ima ih tri, ali to ne znaći da se zarada dijeli na tri jednaka dijela…

New Report

Close