DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja ne znam kako je kroz godine ovaj gubitak od 398 milijuna kuna nastao i odakle odjedanput toliki akumulirani gubitak. Il sam glupa ili ne znam čitati prijašnja izvješća. Neka to netko od nadležnih objasni!

Realno gledajući mali ovdje nemaju nikakve šanse da nešto promijene, jer poslije pokrića dijela ovog gubitka i dalje ostaje nepokriveni gubitak.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

svatko s  burzovnim iskustvom kupovat će 1-7 dana prije skupštine jer tada će nervoza dioničara biti na maksimumu a cijena vjerojatno na minimumu ..sada plaćati po 1,3 kune nema nikakve logike obzirom na najavu smanjenja ovih dionica na 0,10 kuna

prošao  prijedlog ili ne, do 02.08.  se fond treba likvidirati pa se može očekivati i prodaja  konsolidatorovih dionica na tržištu

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

jeff, 14.06.2021. u 13:10

prošao  prijedlog ili ne, do 02.08.  se fond treba likvidirati pa se može očekivati i prodaja  konsolidatorovih dionica na tržištu

Obzirom da imaju 15.000.000 dionica to bi bio “teksaški masakr motornom pilom”

Ignore: KressoM, delux

amarananab, 14.06.2021. u 12:09

Ja ne znam kako je kroz godine ovaj gubitak od 398 milijuna kuna nastao i odakle odjedanput toliki akumulirani gubitak. Il sam glupa ili ne znam čitati prijašnja izvješća. Neka to netko od nadležnih objasni!

Realno gledajući mali ovdje nemaju nikakve šanse da nešto promijene, jer poslije pokrića dijela ovog gubitka i dalje ostaje nepokriveni gubitak.

 

Laički bi rekao gubitak je nastao “slučajno”.

Ako malo dublje zagrebeš vidiš da su se

godinama prikrivali loši rezultati u izvješćima, a

što je najbolje to nije ni jedina tvrtka na ZSE gdje se

to radi, već ih ima jo poprilično. Sjetite se Leda, Belja,

Viadukta, nastavi niz…

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

amarananab, 14.06.2021. u 12:09

Ja ne znam kako je kroz godine ovaj gubitak od 398 milijuna kuna nastao i odakle odjedanput toliki akumulirani gubitak. Il sam glupa ili ne znam čitati prijašnja izvješća. Neka to netko od nadležnih objasni!

Realno gledajući mali ovdje nemaju nikakve šanse da nešto promijene, jer poslije pokrića dijela ovog gubitka i dalje ostaje nepokriveni gubitak.

Recimo da dalekovod nema uopće nema gubitaka …. imaju prihode oko 1.2-1.4 miljarde kuna prihoda i ebituda oko 50-60 mil ……

Ajde recite koliko po vama vridi Dalekovod ….. ( a i ovaj fond kao vlasnik mora izaći iz vlasništva) …..

Ili  jel dosta  400 mil. kuna da se stvori novi ( Dalekovod (parafraziram)

 

DAJ PET !!!

Možemo stvar gledati i ovako ….. Konsolidator mora prodati i kad mora koji ….. to  i ne napravi …….  novi vlasnik ne mora uopće raditi nikakvu dokapitalizaciju  ali mora s bankama dogovoriti kako riješiti dugove .

A s obzirom na prihode i profiti svaka banka želi imati ovakva dužnika!!!!!

Ovo je sramota …. za ne virovat!

DAJ PET !!!

Koliki je ukupni broj dionicara u Dalekovodu ? Tko može izvuci taj podatak. Hvala

Top67, 14.06.2021. u 22:04

Koliki je ukupni broj dionicara u Dalekovodu ? Tko može izvuci taj podatak. Hvala

U top-10 ih je 10, a sad dalje stvarno ne bi znal. 😉

 

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Top67, 14.06.2021. u 22:04

Koliki je ukupni broj dionicara u Dalekovodu ? Tko može izvuci taj podatak. Hvala

Nije toliko bitan broj dionicara vec broj dionica koje imaju.To je za glasovanje na GS bitno.Trebate animirati neke od vecih dionicara iz top 10.

NAZIV BROJ DIONICA
Konsolidator d.o.o. 15.000.000



Domaća fizička osoba 7.045.883


Financijske institucije 1.956.537


Ostali 618.044


Vlastite dionice 98.841


UKUPNO 24.719.305

do 1,50 kn je na prodaji čak 180.000 dionica…taj broj pokazuje da sve manje ulagača vjeruje u pozitivan rasplet, tj. da se može zaustaviti prijedlog o rezanju sadašnjih dionica…kako se bude približavala skupština vjerojatno će se broj dionica na prodaji sve više povećavati, a onda bi lako cijena mogla dodatno zaroniti jer će mnogi računati da je 1 kn je ipak puno više od 0,1 kn …

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

bisakovi, 15.06.2021. u 11:50

 





Top67, 14.06.2021. u 22:04



 

Koliki je ukupni broj dionicara u Dalekovodu ? Tko može izvuci taj podatak. Hvala

 



 

Nije toliko bitan broj dionicara vec broj dionica koje imaju.To je za glasovanje na GS bitno.Trebate animirati neke od vecih dionicara iz top 10.

Tako je

zorangutan, 15.06.2021. u 13:58

do 1,50 kn je na prodaji čak 180.000 dionica…taj broj pokazuje da sve manje ulagača vjeruje u pozitivan rasplet, tj. da se može zaustaviti prijedlog o rezanju sadašnjih dionica…kako se bude približavala skupština vjerojatno će se broj dionica na prodaji sve više povećavati, a onda bi lako cijena mogla dodatno zaroniti jer će mnogi računati da je 1 kn je ipak puno više od 0,1 kn …

Isto si napisao i prije 15 dana i prije 13 dana i prije 8 dana i prije 4 dana.

Kad je idući termin??

I na ovakve poruke ću uvijek reagirati jer imaju za cilj destabilizirati male dioničare i ispipati puls kako tko diše jer u upravi se boje pravosuđa sada kada je otkriveno da neki ljudi sjede na dvije stolice i u direktnom su sukobu interesa.

A o tome sve u svoje vrijeme. Samo ću ponoviti. Da, neki ljudi sjede na dvije stolice i u direktnom su sukobu interesa i na skupštini se neće donijeti zadnja riječ o ovome, čak i ako skupština prođe. Eto, sada prenesite informacije zainteresiranima.

 

jeste li zamijetili 4 naloga od po 50.000 dionica na kupnji? na 1,13 pa na 1,11 pa na 1,01 i 0,99 kn? mogu se kladiti da su sva 4 od istog “kupca” i svi su ispod donje blokade dinamičkog raspona, a čak 3 su ispod donje granice statičkog raspona. ovo je za mene čista manipulacija nalozima kojoj je cilj stvaranje privida interesa za kupnju ove dionice, a sve s ciljem da se preokrene smjer trgovanja koji je sada izrazito prema dolje.

da vidimo što će hanfa reći na ove manipulacije???

New Report

Close