DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.04.2024. u 23:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
2.549
1,059
2,40
2,42
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

pocetnikzg, 15.06.2021. u 13:23

 

NAZIV BROJ DIONICA
Konsolidator d.o.o. 15.000.000

 

 

Domaća fizička osoba 7.045.883

 

Financijske institucije 1.956.537

 

Ostali 618.044

 

Vlastite dionice 98.841

 

UKUPNO 24.719.305

 

To je nekih cca 1000 dionicara fizickih osoba

tovarish, 15.06.2021. u 15:46

jeste li zamijetili 4 naloga od po 50.000 dionica na kupnji? na 1,13 pa na 1,11 pa na 1,01 i 0,99 kn? mogu se kladiti da su sva 4 od istog “kupca” i svi su ispod donje blokade dinamičkog raspona, a čak 3 su ispod donje granice statičkog raspona. ovo je za mene čista manipulacija nalozima kojoj je cilj stvaranje privida interesa za kupnju ove dionice, a sve s ciljem da se preokrene smjer trgovanja koji je sada izrazito prema dolje.

da vidimo što će hanfa reći na ove manipulacije???

Da, baš vuče na manipuliranje. Vidjet ćemo reakciju nadležnih tijela na ovo.

Ignore: KressoM, delux

avax10, 15.06.2021. u 19:25

 





tovarish, 15.06.2021. u 15:46



 

jeste li zamijetili 4 naloga od po 50.000 dionica na kupnji? na 1,13 pa na 1,11 pa na 1,01 i 0,99 kn? mogu se kladiti da su sva 4 od istog “kupca” i svi su ispod donje blokade dinamičkog raspona, a čak 3 su ispod donje granice statičkog raspona. ovo je za mene čista manipulacija nalozima kojoj je cilj stvaranje privida interesa za kupnju ove dionice, a sve s ciljem da se preokrene smjer trgovanja koji je sada izrazito prema dolje.

da vidimo što će hanfa reći na ove manipulacije???

 



 

Da, baš vuče na manipuliranje. Vidjet ćemo reakciju nadležnih tijela na ovo.

Meni jedino nije jasno zasto vas to smeta…nemate dionice, smatrate da vrijedi 10lipa i uopce ne razmisljate o kupnji…stvarno mi nije jasno

P.s. nemam DLKV niti mi pada napamet kupovat i nije me briga za te naloge…uostalom kako vi (i HANFA) mozete dokazat da je to manipulacija, kako se uopce moze dokazat da kupac to ne zeli kupit (pa i kad makne naloge)…to je jedna od vecih budalastina ovog trzista i HANFE

Rastimo zajedno...

@parica

a što tebe sekira što ljudi komentiraju takve stvari? jel nešto izmišljaju, lažu? pišu točne podatke, kao što je točno da je manipuliranje nalozima ne samo zabranjeno nego i kažnjivo po kaznenom zakonu

Ak sad i spoje dijonice 1:100, pa kolko bi onda vrijednost jedne dijonice bila? Bi bilo bar jedno 1000 kuna ko nekad? 😀

Pitam za prijatelja.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

tovarish, 16.06.2021. u 09:28

@Parica

a što tebe sekira što ljudi komentiraju takve stvari? jel nešto izmišljaju, lažu? pišu točne podatke, kao što je točno da je manipuliranje nalozima ne samo zabranjeno nego i kažnjivo po kaznenom zakonu

Kakve tocne podatke???

Vasa insinuacija da je postavljeni nalog “manipulativan” nije tocan podatak…vec samo vasa pretpostavka…koju, uostalom nije moguce dokazat…

Smeta me sto pisete takve stvari jer mi je zao postojecih dionicara koji su vec sad brutalnim gubicima, a vama ni to nije dosta…kao da uzivate u njihovoj muci…

Live and let live…

Rastimo zajedno...

avax10, 14.06.2021. u 13:12

 





jeff, 14.06.2021. u 13:10



 

prošao  prijedlog ili ne, do 02.08.  se fond treba likvidirati pa se može očekivati i prodaja  konsolidatorovih dionica na tržištu

 



 

Obzirom da imaju 15.000.000 dionica to bi bio “teksaški masakr motornom pilom”

A ako prođe 100 u 1 malo će imati a neće im nešto ni vrijediti. Bolje da ih odmah poklone Maltežanima. No špekulira se da Konsolidator ne bu podržal prijedlog uprave. Rade na drugom rješenju gdje će ipak utržiti značajniji iznos od 10lp. Bumo vidi. I ja čekam povoljniju kupnju, ako ne procure informacije i ode na 3-4 prije nego reagiram.

Evo samo jedna obavijest za male dioničare koji su se javili na onaj mail za udrugu malih dioničara za rušenje ove nakaradne odluke uprave.

Budući da je veliki interes i da smo dobili preko 50 mailova, a rokovi su podmuklo kratki, i ne stignemo svakom pojedinačno odgovoriti bitno je da se za početak prijavite za sudjelovanje na skupštini (pazite, rok je do 23.6.) pa ćemo u hodu dogovoriti djelovanje i zajednički nastup na skupštini. Imate na ovome linku obrazac (jednostavan je za ispuniti) :

http://www.dalekovod.com/skupstina-drustva.aspx

Prijave su poštom ili donijeti osobno u Dalekovod obrazac (pazite, ne može se prijavit mailom).

Mi smo poduzeli određene akcije, poslali dopise i obavijestili sve nadležne institucije i upozorili na ljude koji su u sukobu interesa.

Želim napomenuti da ako ovaj prijedlog i prođe na skupštini da to nije kraj, nego će se ići u sudski proces protiv odgovornih ljudi i ljudi koji su u sukobu interesa i sjede na dvije stolice i morat će se štošta i javnosti i sudu objasniti.

Postoje ljudi koji su uhvaćeni da sjede na dvije stolice i s “rukama u pekmezu”, kao i razna manipuliranja informacijama i obmnjivanja javnosti. Takvi će na sudu i pred novinarima morati objasniti svoje postupke i za čiji interes rade.

Dakle, prvi korak je prijava na skupštinu, a onda kada dobijemo odgovore na upite od nadležnih institucija ćete dobiti detaljne informacije što i kako dalje.

Hvala

@pocetnikzg

Zašto pojedinačno odgovarati na 50 mailova kad si sve ovo iz prethodnog posta mogao poslati u jednom mailu na 50 adresa. Stvarno bih rado primio taj mail!

Nije da ti ne vjerujem(o), ali to bi za mene bio znak da se ipak nešto stvarno dešava.

No, hvala na trudu.

 

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Da nastavim vezano za GS. Nisam iz Zagreba  pa punomoc i uputu za glasanje s kopijom oi šaljem na mail odvjetnickog drustva mprr@mprr.hr . Može mailom bez ovjere j.b. to im je doviljno (tako kažu). Isti dan na moj upit su mi sve poslali. Ništa ne košta. Do 22.06. primaju prijave do 14 h. Lp

Zlatek, 17.06.2021. u 08:52

@pocetnikzg

Zašto pojedinačno odgovarati na 50 mailova kad si sve ovo iz prethodnog posta mogao poslati u jednom mailu na 50 adresa. Stvarno bih rado primio taj mail!

Nije da ti ne vjerujem(o), ali to bi za mene bio znak da se ipak nešto stvarno dešava.

No, hvala na trudu.

 

Zato što nije svaka poslana poruka na mail dobronamjerna i treba svaku od 50 poruka pažljivo iščitati i vidjeti jel se radi stvarno o potencijalno oštećenom malom dioničaru ili osobi koja ispipava teren, također za svaki dopis koji je poslan u instituciju trebalo bi pojedinačno skupljati svačiji potpis, a složit ćemo se da je to krajnje nepraktično i izaziva puno vremena dok bi se od cca 40-60 ljudi skupljalo potpise, a i nisu svi iz Zagreba.

Za primjer ću ti navesti, da ni ja nisam neke dopise koji su odaslani potpisao jer nije bilo praktično nekome vozikati se cijeli dan po Zagrebu da prikupi potpise od svih jer ljudi se uglavnom ne poznaju i nitko ti neće dati bjanko potpis.

Ovo je čisto iz praktičnih razloga jer rok za bilo kakve pritužbe je bio 14 dana prije skupštine, da je skupština npr. 1.9. naravno da bi to išlo detaljnije

Ali evo poslat ću ti PM da riješimo tvoju sumnju.

Evo upravo sam dobio najnoviju informaciju vezano za ovo što je @Zlatek pitao

Dobit će svi zainteresirani na mail uputu za daljnji postupak, što i kako dalje.

Samo još jednom napomena..prijave za skupštinu trebaju stići do 23.06. u Dalekovod i moraju se ili donijeti osobno ili poslati poštom, zato računajte da to pošaljete ili dostavite da stigne na vrijeme, jer ne može se mailom poslati, a u utorak je neradni dan pa pošta ne radi.

Ako nosite prijavu osobno na adresu tražite da vam urudžbiraju kopiju prijave da imate dokaz da ste se prijavili. Ukoliko ne možete doći opunomoćite nekoga da vas zastupa u vaše ime, a opet ću staviti link gdje možete preuzeti obrazac prijave i obrazac punomoći:

http://www.dalekovod.com/skupstina-drustva.aspx

Vi koji ste se javili na mail dobili ste ili dobit ćete upute  kako se postaviti na skupštini vezano za određena pitanja i točke dnevnog reda.

Hvala

Uspije li se okupiti određen broj malih dioničara na skupštini i zajedno dati protuprijedlog na predloženi dokap, npr. da se odluka odgodi ili da se svima u prvom krugu omogući dokap razmjerno broju dionica, bit će zanimljivo vidjeti reakciju na cijenu dionice na burzi.  Ovisno o uspjehu takve inicijative cijena dionice lako bi mogla ili 0,5-1 kn dolje ili par kuna gore.

Ignore: KressoM, delux

Tko je radio s doticnom koja je sada u Dalekovidu tada se zna da je dosla da zakuca posljednji cavao u lijes. Nakon ovog uzalad vam trud sviraci sto se tice poziva malih na skupstinu.

https://lider.media/lider-intelligence/tvrtke-i-karijere/tvrtke-i-karijere-direktor-crosca-preuzeo-upravljanje-stsi-jem-irena-weber-u-no-u-dalekovoda-financijas-pojacao-upravu-e-on-hrvatske-136960

New Report

Close