DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.03.2024. u 01:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
36.449
15,146
2,38
2,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

najbolja fora je kad sam pred godinu dana pisao da trebabiti oprezan zbog ovakvog scenarija  amarananab jetvrdio da ne.am pojma jet da ide raketa na 10, a onda da je samo nebo granica….a gle ga sada što piše 🤣

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

amarananab, 10.06.2021. u 16:30

johnwayne@

Pišete litanije bez veze. Dalekovod je realno gledajući već u stečaju jer ima pristiglih a neplaćenih obaveza oko 50 milijuna kuna. Samo dobra volja vjerovnika ih drži na životu. Bilo tko od tih vjerovnika može pravno gledajući staviti račun u blokadu ako poželi da odmah naplati svoja potraživanja. Hoćete li ga Vi mali u tome spriječiti? Tko Vas više išta ovdje pita, 60% drži jedan vlasnik i ako je s njim dogovoreno ovo preuzimanje tako će se i zbiti. To je cijela istina i realnost.

 

Nije stvar u zakonu ….. po zakonu je to moguće, ali ljudi nisu roboti.Imamo savijest znamo šta je zlo …….. Fond mora izaći iz vlasništva ….. prodati će se bez brige ….najmanje po 10 puta višoj cijeni. Kako god bilo šteta je napravljena ….. nemjerljiva …..

Ekipa želi da Dalekovod ostane “NAŠ” ….. račun će platiti narod …. a ko će zaraditi …. ka i uvik ..

Nadajmo se da će KONČAR “odustati” ……

 

DAJ PET !!!

Vidio sam sam svašta na ZSE ali ovako što još nisam. Konsolidator treba prodati udio nekome u branši ko zna posao a ne oduzimati vlasništvo sebi i malim dioničarima koji su već dokapitalizirali dlkv. Kako smo prvi put mogli sudjelovati ne vidim razloga zašto su nam sad stavili nepremostiv limit osim motiva da nam sve uzmu i izbace nas.

Trebamo se udružiti, otići na skupštinu, nešto pokušati jer ovako sigurno gubimo.

Po meni fer bi bilo da se i malima omoguci dokap bez obzira na kolicine.

Dakle traziti svoja prava nakon svega je pod broj 1.

A to je mogucnost dokapa proporcionalno vlasnistvu. Time bi jedino zastitili bar neku vrijednost uloga.

Osniva se udruga malih dioničara. Pozivamo sve male dioničare koji se žele suprostaviti ovoj odluci, vezano za učlanjenje u udrugu malih dioničara, nastup na skupštini i sve detalje da se jave na mail adresu:

dalekovod.dionicari@protonmail.com

Jos je malo vremena pa ne čekajte zadnji tren. Ima puno kostura iz ormara koje ce nadležni morati objasniti javnosti. A ima dosta materijala i za pravosuđe. Uglavnom javite se ako ste zainteresirani sto prije jer rok za prijavu za sudjelovanje na skupstini je 23.6.

 

 

Vi koji imate račun na drugim forumima prenesite ovu poruku

Svaka čast kolega @početnikzg i ekipi koja je pokrenula udrugu!

pocetnikzg, 12.06.2021. u 16:57

Vi koji imate račun na drugim forumima prenesite ovu poruku

Koristite i internet portale koji su najposjeceniji kao Index i sl.Preko udruge mozete nastupati na TV kanalima itd.Mislim da organizirani imate sanse jer necete biti “velika pretnja” novom vlasniku -cima i ako Vam omoguce sudjelovanje u dokapitalizaciji, a pokazat ce se pravicni prema javnosti.

@bisakovi

Hvala na podrsci i hvala poslovnom na objavi poruka s mailom.

Na nekim forumima su me banirali jer sam ih pitao zasto ne mogu objaviti mail i zasto u privatnoj poruci ne dozvoljavaju da se pošalje mail.

Mnogi u ovoj državi rade protiv malih ljudi u interesu krupnog kapitala.

Sramota za taj forum, necu ga imenovati jer ne znam jel mogu ovdje spominjati druge forume. Ali sramota.

pocetnikzg, 12.06.2021. u 16:44

Osniva se udruga malih dioničara. Pozivamo sve male dioničare koji se žele suprostaviti ovoj odluci, vezano za učlanjenje u udrugu malih dioničara, nastup na skupštini i sve detalje da se jave na mail adresu:

dalekovod.dionicari@protonmail.com

Jos je malo vremena pa ne čekajte zadnji tren. Ima puno kostura iz ormara koje ce nadležni morati objasniti javnosti. A ima dosta materijala i za pravosuđe. Uglavnom javite se ako ste zainteresirani sto prije jer rok za prijavu za sudjelovanje na skupstini je 23.6.

 

 

Super

Eto ja cu se pridruziti akciji i simbolicno sudjelovati.

Sutra uzmem 15.000 kom pa se pridruzim pomoci malim dionicarima. Bolje nego platiti porez.

pocetnikzg, 12.06.2021. u 16:44

Osniva se udruga malih dioničara. Pozivamo sve male dioničare koji se žele suprostaviti ovoj odluci, vezano za učlanjenje u udrugu malih dioničara, nastup na skupštini i sve detalje da se jave na mail adresu:

dalekovod.dionicari@protonmail.com

Jos je malo vremena pa ne čekajte zadnji tren. Ima puno kostura iz ormara koje ce nadležni morati objasniti javnosti. A ima dosta materijala i za pravosuđe. Uglavnom javite se ako ste zainteresirani sto prije jer rok za prijavu za sudjelovanje na skupstini je 23.6.

 

 

S puno zahvale, poslao sam Vam mail i spreman na daljnju suradnju po bilo kom pitanju.

Idemo svi zajedno oboriti Prijedlog ili ishoditi posteniji dokap ukljucno s nama malima.

LP

 

pokušaj udruživanja malih je neka mala nada da nas neće ošišati praktički na 0, ali nisam optimist jer po svemu sudeći sve je unaprijed dogovoreno i glasanje će biti samo formalnost. zato se sada neko iskrcava dok je cijena na 1,3 kune a ne kako je predloženo srezana na 0,1 kunu

budapest !

New Report

Close