DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.03.2024. u 10:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
36.449
15,146
2,38
2,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ako prijedlog na skupštini prođe,onda su se obukli u široke gaće, izgleda da je i pravosuđe počelo funkcionirati.

 

postoji i mala šansa da se prijedlog ne prihvati. ne mislim da je sve ovo napravljeno da se kroz paniku malima otmu dionice , nego da sada se diže sve veća buka koja bi možda mogla dovesti do drugačijeg konačnog ishoda

budapest !

pocetnikzg, 09.06.2021. u 13:00

 





zorangutan, 09.06.2021. u 11:27



 

@početnikzg

a zašto tebe smeta moje pitanje? …ako si ti među onima koji kupuju, onda se moje pitanje odnosi i na tebe pa slobodno odgovori…ako ne kupuješ, zašto si onda opterećen mojim pitanjem?

 



 

Opterećen sam zato što si isto rekao i prije 10 dana i prije 8 dana i prije 7 dana, odnosno svakih 2 dana pričaš istu priču. Dobro čuli smo da cijena treba biti između 0,1-0,5 kn i ne moraš se stalno ponavljati. Kao papagaj si.

Evo sada možeš prodati za 1,50 kn pa kupiti za 2 tjedna za 3 puta manje, eto ti prilike.

pa to je bar lako riješiti-staviš me na ignore i više ne vidiš moje postove!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

I dalje tvrdim da će pred skupštinu baciti blokadu računa netko od tobožnjih vjerovnika samo iz razloga da Vam pokažu u kako ste nezavidnom položaju i da imate izbor – stečaj ili izglazavanje postojećih prijedloga na skupštini.

@amaranab

Realno, koja je razlika za male dioničare između stečaja i rezanja dionice na 0,1 kunu? Misliš da malima tih 10 lipa po dionici išta znače? Bi li ti prihvatio 10 lipa ili bi rekao: neka radije sve propadne?

Ignore: KressoM, delux

Znaci citam sve ovo vase filzofiranje i nema niti jednog posta koji je realan.

Jel vi ljudi shvacate da ako se ne izglasa dokap, da firma ide u stecaj i da cete izgubit sve novce.

A u slucaju da se izglasa  ćete izgubit cete “samo” cca 105% ulaganja od trenutne cijene

Kako vam se isplati takvo spekuliranje kad niti u jednom slucaju ne dobijate?

Vi bi nekoga tuzili? Pa koga pobogu, po kojoj pravnoj osnovi? Molite boga da se nekako spasi firma i radnici a vi vase novce idite stavite na crveno, veca je vjerojatnost da cete nesto zaraditi

Slazem se s kolegom Avaxom…nema smisla.malima prodati na ovoj cijeni. Radije nek pricekaju skupstinu…tko zna..svasta je moguce

Kako se zovu ono dvoje povezani s PPD koji su registrirali firmu na Malti???????

Rudar47, 09.06.2021. u 16:01

Znaci citam sve ovo vase filzofiranje i nema niti jednog posta koji je realan.

Jel vi ljudi shvacate da ako se ne izglasa dokap, da firma ide u stecaj i da cete izgubit sve novce.

A u slucaju da se izglasa  ćete izgubit cete “samo” cca 105% ulaganja od trenutne cijene

Kako vam se isplati takvo spekuliranje kad niti u jednom slucaju ne dobijate?

Vi bi nekoga tuzili? Pa koga pobogu, po kojoj pravnoj osnovi? Molite boga da se nekako spasi firma i radnici a vi vase novce idite stavite na crveno, veca je vjerojatnost da cete nesto zaraditi

Pa radije neka propadne firma odnosno ode u stečaj, nego da se netko bogati preko naših leđa…a o radnim mjestima neka misle oni koji su stvorili ovakve dugove, a godinama pisali kako firma napreduje i rješava se dugova.

Ako firma ode u stečaj barem će se prozvati odgovorni za to i završit će karijere nekim menadžerima koji su uzrokovali ovakvo stanje i obmanjivali javnost, a ovako će nas ogoliti, a oni će nastaviti raditi kao i dosad.

Ne trebaju nama ničije mrvice. Radije stečaj pa neka se vidi kako je vođena firma od zadnje dokapitalizacije i tko je odgovoran za to.

avax10, 09.06.2021. u 16:01

@amaranab

Realno, koja je razlika za male dioničare između stečaja i rezanja dionice na 0,1 kunu? Misliš da malima tih 10 lipa po dionici išta znače? Bi li ti prihvatio 10 lipa ili bi rekao: neka radije sve propadne?

malim dioničarima koji  su zbog lošeg vođenja firme izgubili 99% uloga sada nude da spase 1% uloženog u korist velikih igrača tj. da bi veliki igrači dokapima od 10 milijuna kuna i više preuzeli firmu a sadašnje dioničare sveli na simbolične ostatke ostataka?!?? ne znam tko bi normalan to prihvatio! jedini pošten protuprijedlog bi bio da se dokap u 1.krugu omogući svim dioničarima razmjerno broju dionica koje imaju na dan donošenja odluke, a tek u drugom krugu da se može upisati više dionica ako se pravo upisa nije 100% iskoristilo u 1.krugu!

jedino to bi bilo pošteno prema svim dioničarima!

Rudar47, 09.06.2021. u 16:01

Jel vi ljudi shvacate da ako se ne izglasa dokap, da firma ide u stecaj i da cete izgubit sve novce.

znači umjesto 99,9% izgubit će 100% …umjesto 9,9 kuna izgubit će 10 kuna?

stvarno im je to velika razlika 🤔

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

neojunior, 09.06.2021. u 16:02

Slazem se s kolegom Avaxom…nema smisla.malima prodati na ovoj cijeni. Radije nek pricekaju skupstinu…tko zna..svasta je moguce

potpisujem!

a ti @rudaru47 moli Boga. ako tako želiš.

meni ne pada na pamet, moliti za nikoga, ničije interese, pogotovo umrežene mafijaške.

jedini interes koji me brine je moj.

naspram njihovog (velikih)!

kakvi radnici, kakva propast, o čemu ti pričaš?

poslje završene predstečajne….

kodi, 10.06.2021. u 08:31

 





avax10, 09.06.2021. u 16:01



 

@amaranab

Realno, koja je razlika za male dioničare između stečaja i rezanja dionice na 0,1 kunu? Misliš da malima tih 10 lipa po dionici išta znače? Bi li ti prihvatio 10 lipa ili bi rekao: neka radije sve propadne?

 



 

malim dioničarima koji  su zbog lošeg vođenja firme izgubili 99% uloga sada nude da spase 1% uloženog u korist velikih igrača tj. da bi veliki igrači dokapima od 10 milijuna kuna i više preuzeli firmu a sadašnje dioničare sveli na simbolične ostatke ostataka?!?? ne znam tko bi normalan to prihvatio! jedini pošten protuprijedlog bi bio da se dokap u 1.krugu omogući svim dioničarima razmjerno broju dionica koje imaju na dan donošenja odluke, a tek u drugom krugu da se može upisati više dionica ako se pravo upisa nije 100% iskoristilo u 1.krugu!

jedino to bi bilo pošteno prema svim dioničarima!

Slazem se.To sam i ja napisao prije nekoliko dana.

Ali za to dionicari se moraju povezati i organizirati prije GS.

amarananab, 09.06.2021. u 15:45

I dalje tvrdim da će pred skupštinu baciti blokadu računa netko od tobožnjih vjerovnika samo iz razloga da Vam pokažu u kako ste nezavidnom položaju i da imate izbor – stečaj ili izglazavanje postojećih prijedloga na skupštini.

Kolegice, a tko su to točno “oni” ?

U Hrvatskoj kruži taj neki mit, svojevrsna urbana legenda o nekim

“onima” koji doslovno mogu sve, pa i kako kažete , pokrenuti stečaj

nad poduzećem koje uredno izvršava svoje obaveze po sklopljenoj PSN,

i prihoduje više od jedne milijarde kuna.

Ti “Oni” su moćni, neustrašivi, najjači.. kao da imaju neke nadljudske karakteristike,

i jedan od “Onih” može pobjediti i sto “malih” dioničara !

Vaš je komentar zapravo fenomenalan presjek tipičnog, nemojte se

sada naljutiti – malograđanskog promišljanja društva, i sustava u modernoj

Hrvatskoj.

Definirajmo “One” pa onda možemo dalje razglabati da li će famozni

“Oni” pokrenuti stečaj, ako koliko sam Vas shvatio – “mali” ne pristanu na ovu ucjenu.

I da li to “Oni” uopće smiju i mogu po hrvatskim  zakonima.

U najgorem slučaju neka pokrenu stečaj.

Tek onda će ostati bez kolača na koji su bacili oko.

To je svima ovdje jasno i zato su šanse da se to dogodi ravne

šansi da Hrvatica sleti na Mars.

johnwayne@

Pišete litanije bez veze. Dalekovod je realno gledajući već u stečaju jer ima pristiglih a neplaćenih obaveza oko 50 milijuna kuna. Samo dobra volja vjerovnika ih drži na životu. Bilo tko od tih vjerovnika može pravno gledajući staviti račun u blokadu ako poželi da odmah naplati svoja potraživanja. Hoćete li ga Vi mali u tome spriječiti? Tko Vas više išta ovdje pita, 60% drži jedan vlasnik i ako je s njim dogovoreno ovo preuzimanje tako će se i zbiti. To je cijela istina i realnost.

 

New Report

Close