DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 01:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,48
85.497
34,416
2,50
2,52
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

redizajnlos, 31.05.2021. u 16:49

Hajde znalci. AKO PROĐE-ako se smanji TK i upumpa ponovo toliko milijuna za dionice, zar mislite da će vrijednost firme koja se riješila dugova biti 0,10kn po dionici?


 

tebi i dalje nije ništa jasno…cijena novih dionica biti će 10 kn, to stoji….ali tek nakon spajanja 100 sadašnjih dionica, koje će najprije biti srezane na 0,1 kn, u jednu novu!…znači ako se ovo izglasa, ove dionice kojima se sada trguje idu na 0,1 kn pa ih se 100 spaja  u jednu novu koja će vrijediti 10 kn, ali to ne mijenja činjenicu da će u toj novoj biti 100 sadašnjih dionica od 0,1 kn…valjda je sada jasno?

 

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Tehno-elektro zbog rata s Dalekovodom žalio se na natječaj iako je dobio posao od 70 mil. kn

@redizajnlos

Ako kupite sad po 1,5kn i ako provedu planiranu akciju, da bi bili na 0 cijena dionice ce nakon dokapa trebati skociti minimalno 5x (racunam da ce prva cijena biti 30kn)…i to ako vam je ulaz 1,5kn

Medjutim postoji vjerojatnost da ce u dokapu sudjelovat samo KOEI i PPD pa ce vas delistirat, a onda necete moci uopce prodat dionice…

P.s. mislim da im ovaj prijedlog nece proci jer bi netko mogao “ostat bez glave” a i Upravi fonda bi trenutno menadjerska karijera zavrsila…nemam DLKV, ali i dalje ne mogu vjerovat da ce prijedlog proci…sretno kolege

 

Rastimo zajedno...

pocetnikzg, 08.06.2021. u 09:30

@bisakovi

Firma loše radi, idemo u stečaj, nikakav problem. Krive procjene i snosis sam svoje gubitke. Ali ovo je podmuklo.

Nije uopće problem izgubiti novac na rizičnoj dionici, ali glavni je problem ljestvica od 10 milijuna kuna da bi dosadašnji mali ulagači sudjelovali u dokapitalizaciji.

Također, problem je fiktivna firma lani osnovana na Malti, bez ikakvih poslova i referenci i koju su osnovali hrvatski državljani.

Bez obzira što većina vas koji podržavate ove sumljive radnje to negirate, između redaka ipak može se pročitati kao da na neki način likujete.

Ma samo vi iznosite svoja mišljenja na ovom slobodnom forumu, posebno vi koji nemate interesa u ovome i koji ste daleko od RH, a svaki dan ste na ovoj temi, nitko vam to ne brani.

Ako

Ne samo to nego najveći dioničar mora izaći iz vlasništva …… i umisto da traži strateškog partnera ( najbolje bi bilo i iz struke ) on sam sebi uništava …. toliko nelogičnosti …….

Možda su namjerno ovo napravili da bi se “nakrcali”  (ipak je ovo samo prijedlog) …..

DAJ PET !!!

Samo jedna replika na izjavu gdin. Parice :

KOEI ne moze sudjelovati u  dokapu dok ne sazove skupstinu svojih

dionicara i donese takvu odluku na dnevnom redu.

Kapitalni fond im pruza samo 20ak% glasova, tako da je upitno

kada i ako ce uopce donijeti tu odluku.

Pametnima dosta  zar nije tako ?

 

Vecinski vlasnik Dalekovoda je Konsolidator.

Suvlasnik Konsolidatora je Fortenova.

Suvlasnik Fortnenove je PPD (ENNA Grupa).

Fortenova ide na prodaju, tako su najavili vecinski vlasnici.

I sad vi recite kako to nije krug.

Hoce li PPD povecati udjel u Fortenovi, zasto se HBOR ne cuje, Irena Weber u NO Dalekovoda….

 

 

 

trejderi i dalje kupuju što je njihovo pravo…mene samo zanima jesu li svjesni mogućnosti ako ovaj prijedlog prođe (a vjerojatno hoće čim je službeno dostavljen), što će se dogoditi s cijenom dionice, kao i s kupnjom, obzirom na najavljeno rezanje dionice na 0,1 kn?…jer lako je moguće da na kupnji nakon usvajanja odluke nastane ponor i da prva kupnja bude negdje na 0,1-0,5 kn i da dionica na tim razinama dočeka rezanje na 0,1 pa provođenje spajanja 100 za 1?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

@zorangutan

Zašto vas to opterećuje što netko kupuje? Svatko ima svoju računicu, kao i vi svoju zar ne? Sumnjam da je bilo tko kliknuo nalog, a da nije dva puta razmislio dali će izgubiti.

@pocetnikzg

a zašto tebe smeta moje pitanje? …ako si ti među onima koji kupuju, onda se moje pitanje odnosi i na tebe pa slobodno odgovori…ako ne kupuješ, zašto si onda opterećen mojim pitanjem?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ako prijedlog ne prođe?

...

Laki34, 09.06.2021. u 12:19

Ako prijedlog ne prođe?

koje su po tebi šanse da ne prođe? da je to samo blef cjena bi se već vratila na 5-6 kn tako da ostanak cjene na samom dnu indicira da prijedlog prolazi s jedno 99%

zorangutan, 09.06.2021. u 11:27

@početnikzg

a zašto tebe smeta moje pitanje? …ako si ti među onima koji kupuju, onda se moje pitanje odnosi i na tebe pa slobodno odgovori…ako ne kupuješ, zašto si onda opterećen mojim pitanjem?

Opterećen sam zato što si isto rekao i prije 10 dana i prije 8 dana i prije 7 dana, odnosno svakih 2 dana pričaš istu priču. Dobro čuli smo da cijena treba biti između 0,1-0,5 kn i ne moraš se stalno ponavljati. Kao papagaj si.

Evo sada možeš prodati za 1,50 kn pa kupiti za 2 tjedna za 3 puta manje, eto ti prilike.

Kada vidite tko kupuje velike količine, onda vam je jasno da je blef. Ja osobno mislim da bi mogao biti blef jer se znalo što će se ovim protuzakonitim prijedlogom izazvati. Kupovanje dionica vrijedne firme koja ima pregršt poslova po ovim bagatelnim cijenama je vjerojatno bio cilj. Zato se i najavilo više od mjesec dana unaprijed tako da se ima vremena  po malo bez dizanja cijene pokupiti što više od drhtavih ručica koje su nasjele na blef. Inače zašto toliko unaprijed najaviti nešto što je kao neizbježno i jedino moguće. U kritičnim situacijama se rade brze promjene a ne ovako.  Po meni vrijeme da se iscijedi što više na mizernoj cijeni a onda prijedlog nije prošao, sve se vrati na stare cijene oko 6kn, nema tužbi, i pojeo vuk magare. Tko nam je kriv što smo prodali na vijest, na PRIJEDLOG koji nije obvezujuće rješenje. Što mislite o tom scenariju?

@zorangutan

Nije to poanta, nego je poanta da smo svi izgubili na ovome, e sad, netko je prodao pa bi sad ušao po niže, a netko je zadržao jer se nada rastu i umanjenju gubitaka.

Čemu sada govoriti koliko bi trebalo biti. Ja mislim da bi trebalo biti iznad 2 kn, ali nije.

poanta foruma je da svatko može slobodno napisati svoje mišljenje i sve dok nikoga ne vrijeđa  ne vidim nikakav problem…a ako se nekome ne sviđa nečije pisanje, jednostavno preskočiš njegove postove ili staviš na ignore i svi sretni…jer prozivati nekoga što piše nešto nešto što se nekome ne sviđa je van svake pameti….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close