DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.04.2024. u 12:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,39
6.938
2,902
2,40
2,42
-1,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kolega hrvalin, u potpunosti se slažem sa vama, ali nije niti isključeno kako će se i dizati cijena kako bi prosjek bio viši!!!

@KSK

ne, cijena se neće dizati zbog prosjeka jer bi to bilo kontra logike i temeljnog cilja-omogućavanja fondu da proda svoj udio u DLKV! naime, da ima kupaca koji su spremni nakon prodaje fonda ići u javnu ponudu po ovim cijenama na burzi, onda bi se transakcija već dogodila.

To što se sve odgađa tj. produžuje za 6 mjeseci, govori nam da nema kupca koji bi išao u javnu ponudu po ovom burzovnom prosjeku pa nije logično očekivati dizanje burzovnog prosjeka već samo spuštanje kako bi potencijalni kupac dobio prihvatljiviju cijenu kod javnog preuzimanja,  a što bi opet ukazivalo da ni fond neće uspjeti prodati svoj udio po ovim cijenama nego po nižim pa će mu odgovarati samo niži burzovni prosjek, a nikako viši.

 

Hahaha Jedina istina je da nema prodavača. A za kupce još neznamo.

kol. hrvalin, ti znaš nešto više od službeno objavljenih informacija, uključen si u postupak prodaje imovine fonda, imaš insajderska saznanja, dobar si sa ulagačima, upraviteljem fonda ili njima bliskim osobama da tvrdiš to što tvrdiš i zašto ti je tako jako stalo da te svoje insinuacije preko foruma podjeliš sa investicijskom javnošću koja posječuje isti s obzirom da sa velikom dozom vjerojatnosti, uopće nemaš dionice dlkv…

 

konkretno, što se mene tiće, niti si dioničar, niti si upućen, niti u postupak niti fundametalno u sami dlkv, nego iznosiš neke svoje površne zaključke koje bez minimuma tehničkih i fundamentalnih materijalnih činjenica pokušavaš tu nametnuti nama na posl. forumu a posebno dioničarima i interesentima u eventualno ulaganje u dionice dlkv…

 

evo, za razliku od tebe, ja postavljam situaciju ovako:

-što se tiče samog postupka prodaje imovine fonda, to još nije niti započelo, upravitelj je samo izvjestio investicijsku javnost o zakonskim odredbama i ništa više, možda su se vodili kakvi pozadinski razgovori i možda su postojali kakvi interesi o kojima su špekulirali neki novinari i time zainteresirali forumske portale, pa možda se čak i radilo na nekim takvim interesima ali očito da sve dosadašnje špekulacije i paranoje ovim produženjem roka trajanja na zahtjev povjerenićkog  vijeća znači jedino da su ove špekulacije do sada obične gluposti i da upravitelj fonda tehnički nije spreman da  u zadanim zakonskim rokovima objavi početak postupka prodaje, isti transparentno pod nadzorom ulagača i provede, isplati ulagače i likvidira fond.

 

sve ovo, prosjeci, tržište, +/-10%, i sl kratkoročne špekulacije o kojima pišeš, sve to ovim produženjem pada u vodu jer je sada postalo jasno da ulagači u FGS koji ima fin. imovinu u društvu Konsolidator doo uložene vrijednost 100 miliona kuna nisu baš samo tako spremni da izgube  30-40 miliona kuna svoga novca, pogotovo sada kada je dlkv operativno restrukturiran i isplatio je 2/3 obveza iz psn a fin. restrukruriranje u tijeku, sada kada je  stvorio referencu na tržištu zapadne europe kvalitetno obavljenim poslovima, kada kao najveći hr. građevinski izvoznik za 2019/20., kada ima prihode veće od milijardu i petsto tisuća kuna i posluje sa dobiti, sada kada je knjiga narudžbi za 2021. popunjena još od prije 6 mj. i ugovara se od 22. na dalje…uglavnom sada kada nakon nebuloznih isisavanja, radi čega je pokrenut insolvencijski postupak, sada kada je napokon restrukturirana, solventna i popunjenih knjiga narudžbi, sada bi ulagači u FGS trebali biti oprani od tehnomenađerskih struktura i banalnih burzovnih špekulanata da pristanu na isplatu60 lipa(ili manje kako insinuiraš) za 1 kunu uloženoga…uvjeren sam da tu sapunicu nećeš gledati, ondašnjih 10 kuna uloženih u dokap dlkv. je bila stečajna vrijednost a sada je tih 10 kn. u dionicu dlkv odradilo svoje i da sam ja ulagač u fgs, očekivao bi još i dodanu vrijednost na uloženo i još premiju za večinski udio u temeljnom kapitalu mojim parama saniranog društva dalekovod d.d.!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Bravo Barbosa sve si rekao ,samo polako bit ce jos svega i svačega i svakakvih pokusaja dezinformiranja u cilju izazivanja konfuzije trenutnih i buducih ulagaca. Svakako je očigledno da se namjerno piše po “novinskim portalima” ako ih tako mozemo nazvati,svakakve gluposti i plaćeni članci naravno sa ciljem padanja i dokupa dionica po jeftinim cijenama. Fer vrijednost dionice na dan 28.12.2020 od FGS tj inspirio ulaganja d.d. je 15 kuna po trenutnim pokazateljima . I bila bi takva da nije bilo novinskih članaka,i plaćenih forumasa koji su sijali strah. Kako god bilo sve ce doci na svoje jer ponavljam ni novinari ni forumasi nece zaustaviti Dalekovod.

laudator, 22.01.2021. u 09:39

 





hrvalin, 22.01.2021. u 10:19
“Dalekovod ovime obavještava javnost kako je 21. siječnja 2021.g. zaprimio obavijest Konsolidatora iz koje proizlazi da je Povjerenički odbor Fonda na sjednici održanoj dana 19. siječnja 2021. godine donio odluku o produljenju trajanja Fonda za narednih 6 mjeseci. ”

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/DLKV/COI-DLKV-efa9f24a656f91631cbaf30bf59f5229.pdf

dakle, produženo je trajanje fonda za još 6 mjeseci, iz čega se može zaključiti da nije bilo interesa za kupnju većinskog udjela po sadašnjim cijenama, vjerojatno zbog visokog prosjeka cijene dionice za zadnja 3 mjeseca na ZSE pa pretpostavljam da će se idući mjeseci iskoristiti za dodatno spuštanje prosjeka na burzi radi povoljnijeg kasnijeg preuzimanja kod javne ponude.





zvonar, 21.01.2021. u 20:14



 

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/DLKV/COI-DLKV-efa9f24a656f91631cbaf30bf59f5229.pdf

Da nema sanse da daju po ovoj umjetno srusenoj cijeni.

Evo otidite na stranice fonda pa pogledajte na koliko oni su stavili Fer vrijednost dionice.

Ovo vrijedi puno puno vise.

Nemam dionice dlkv, nije nagovor ja kupnju ili prodaju

Ali svakako bi usao da imam financije.

 

 



 

Imate neki link za stranicu fonda? Meni svašta izbacuje ali ne fond.

 

[/quote]

Ne mogu niti ja naci!

Evo izasao je i Teaser za Zagreb Montazu , slicno ce biti i za Dalekovod.

Ako sad nije bilo interesa po ovoj cijeni, bojim se što će biti za 6mj.

Mariopotra, 23.01.2021. u 17:03

Ako sad nije bilo interesa po ovoj cijeni, bojim se što će biti za 6mj.

 

Jos nije niti krenula prodaja dalekovoda to znam. Ceka se rezultat za 2020 . Cijena cca 15 do 20 kn. Mozda zvuci cudno ali ne moze to shvatiti netko tko nema novca i tko navija za pad dionice i tko sebe i druge hrani losim insinuacijama.Cijena kratkorocno nije ni bitna. Ja bih volio dokupit po 1 kunu ali od toga Nece biti nista. 5,,ili 7 ili 10 kakve to ima veze kad ce ovo vrijediti ogromnu lovu. Ovdje se lome interesi,grabi se pomalo. Pa kad krene netko ce se smijati.

Evo ja se ne bojim a ti se bojis. Sta sad s tim. Pozdrav i podrska uplašenima i pokradenima.

pa ljudi moji znate kada je cjena bila 28 kuna pa dalje nemamo što govoriti o cjeni dionice ona je potcjenjena 1000% kuovana prije 10 god po 10 kuna pozz razumu i pameti

A prije 13 godina 1950 kn.

i mi smo tada bili 13 godina mlađi, pa smo stoga i više vrijedili!!! isto kao i dlkv

zvonar, 23.01.2021. u 19:53

 





Mariopotra, 23.01.2021. u 17:03



 

Ako sad nije bilo interesa po ovoj cijeni, bojim se što će biti za 6mj.

 

Jos nije niti krenula prodaja dalekovoda to znam. Ceka se rezultat za 2020 . Cijena cca 15 do 20 kn. Mozda zvuci cudno ali ne moze to shvatiti netko tko nema novca i tko navija za pad dionice i tko sebe i druge hrani losim insinuacijama.Cijena kratkorocno nije ni bitna. Ja bih volio dokupit po 1 kunu ali od toga Nece biti nista. 5,,ili 7 ili 10 kakve to ima veze kad ce ovo vrijediti ogromnu lovu. Ovdje se lome interesi,grabi se pomalo. Pa kad krene netko ce se smijati.

 



 

Evo ja se ne bojim a ti se bojis. Sta sad s tim. Pozdrav i podrska uplašenima i pokradenima.

Vi tvrdite da nemate dionice vise? Onda ste i vi pokradeni?

Mariopotra, 23.01.2021. u 17:03

Ako sad nije bilo interesa po ovoj cijeni, bojim se što će biti za 6mj.

kako nema, pa gdje se to prodaje, kome se treba javiti, evo ja sam zainteresiran… dlkv za  8 milja eura, šibnem hipoteku na gradilišta u zg, prodam dva bagera i drobilicu i još malo pajde pripomognu i eto ti 8milja, plz frende, daj link na natječaj ili kakvu obvjavu, ja cijelo popodne tražim i ne mogu ga naći 🙂

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

 

 

 

https://www.poslovni.hr/hrvatska/samo-ce-najmanji-fgs-biti-ugasen-u-roku-4268827, ”

tj dijelu članka u kojemu se navodi citiram

”Inspire Invest (kao i Prosperus Invest odnosno fond) nedavno s Fortenova grupom zaključio kupoprodaju udjela u Energiji Gradec, prepustivši mu je po modelu zamjene za udjel u Konsolidatoru” 

 

e sad, da li ovo znaći da je sada društvo Konsolidator doo. predmetnom transakcijom zamjene udijela sada u potpunosti,  tj  100% pod upravom Inspire Investments

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close