DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 25.04.2024. u 20:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,42
4.266
1,760
2,40
2,44
2,52%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

85000 komada je bilo na kupnji iznad 6 kn tamo između 15 i 16 sati.

 

kol.one, zavisno iz koje pozicije gledaš, netko svakako želi nešto više ali otompotom 😉

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Novi kupac je odlučio platiti dionice po 6 kn i angažirao je neki fond, platiti 1-2 mil. fondu je manje nego 20 mil. ako je cijena 7 kn, jer ne može dati manju ponudu od prosječne cijene zadnja 3 mj. Da netko želi prodati dionice Dalekovoda danas je bilo 90.000 kom. iznad 6 kn. Njima je samo cilj da cijena ne raste. Očito fond ima više računa jer sa 100.000 dionica bi bio vidljiv u prvih 10 dioničara. Ali današnje trgovanje pokazuje pravu vrijednost dalekovoda i i veliku zaiteresiranost kupaca, odavno nisam vidio ovako velike naloge na kupnji, tako da nisam sigura da će idući tjedan uspijeti održati cijenu na ovoj razini. Imam dionice Dalekovoda ali dugoročno.

cdrasko, 09.01.2021. u 07:49

Novi kupac je odlučio platiti dionice po 6 kn i angažirao je neki fond, platiti 1-2 mil. fondu je manje nego 20 mil. ako je cijena 7 kn, jer ne može dati manju ponudu od prosječne cijene zadnja 3 mj. Da netko želi prodati dionice Dalekovoda danas je bilo 90.000 kom. iznad 6 kn. Njima je samo cilj da cijena ne raste. Očito fond ima više računa jer sa 100.000 dionica bi bio vidljiv u prvih 10 dioničara. Ali današnje trgovanje pokazuje pravu vrijednost dalekovoda i i veliku zaiteresiranost kupaca, odavno nisam vidio ovako velike naloge na kupnji, tako da nisam sigura da će idući tjedan uspijeti održati cijenu na ovoj razini. Imam dionice Dalekovoda ali dugoročno.

A to stvarno misliš da netko na cijelu stvar tako prozaicno gleda?

S dospjelim neplaćenim dugom sutra ga netko može blokirati na koji dan. Gdje će nakon toga biti cijena?

kol. one, to sa dugovima i dospjelo ne dospjelo, slične paranoje i konstrukcije štobibilokadbibilo  će ti samo  naškoditi, nepotrebno se brineš  jer ti niti možeš imati veze sa ničime što se tiće dionica dlkv, to je naša briga, nas koji imamo dionice a dlkv u 2020. ima milijardu i pol prihoda…stoga, nemoj se bojati, samo  će ti se izlizati  zubi od škrgutanja  a zubari su danas skupi :-D

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Preko 100000 kom na bidu preko 6 kn i stalno raste

 

Izgleda da je barijera 6.3 kn za sad.

Dobra vijest za dioničare je da se pojavio kupac u top 10 i kupuje…. +8000 pa iza toga +5000 kom.

https://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=DLKV-R-A

Do 2.2.2021 mora se prodati cjelokupna imovina inspirio ulaganja.d.d . Ovo za Dalekovod je vrlo dobra stvar. Iako mislim da ce upravljanje samo preuzeti drugi fond za javno,drustveno ulaganje kakvih Novoselec ima i poznaje trziste. Kako se prica po kvartu stvar je dogovorena vec, cak ne treba ni javna ponuda ici u tom slucaju.

zvonar, 21.01.2021. u 12:20

Do 2.2.2021 mora se prodati cjelokupna imovina inspirio ulaganja.d.d . Ovo za Dalekovod je vrlo dobra stvar. Iako mislim da ce upravljanje samo preuzeti drugi fond za javno,drustveno ulaganje kakvih Novoselec ima i poznaje trziste. Kako se prica po kvartu stvar je dogovorena vec, cak ne treba ni javna ponuda ici u tom slucaju.

ako nema javne ponude onda neče biti niti rasta cijene dionice,to je nepisano burzovno pravilo

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/DLKV/COI-DLKV-efa9f24a656f91631cbaf30bf59f5229.pdf

Da nema sanse da daju po ovoj umjetno srusenoj cijeni.

Evo otidite na stranice fonda pa pogledajte na koliko oni su stavili Fer vrijednost dionice.

Ovo vrijedi puno puno vise.

Nemam dionice dlkv, nije nagovor ja kupnju ili prodaju

Ali svakako bi usao da imam financije.

 

Kolega zvonar, vi se šalite da nemate dionice dalekovoda?!?

Bum ušel ak žena mi da nes novca 🙂

zvonar, 21.01.2021. u 20:14

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/DLKV/COI-DLKV-efa9f24a656f91631cbaf30bf59f5229.pdf

Da nema sanse da daju po ovoj umjetno srusenoj cijeni.

Evo otidite na stranice fonda pa pogledajte na koliko oni su stavili Fer vrijednost dionice.

Ovo vrijedi puno puno vise.

Nemam dionice dlkv, nije nagovor ja kupnju ili prodaju

Ali svakako bi usao da imam financije.

 

Imate neki link za stranicu fonda? Meni svašta izbacuje ali ne fond.

 

“Dalekovod ovime obavještava javnost kako je 21. siječnja 2021.g. zaprimio obavijest Konsolidatora iz koje proizlazi da je Povjerenički odbor Fonda na sjednici održanoj dana 19. siječnja 2021. godine donio odluku o produljenju trajanja Fonda za narednih 6 mjeseci. ”

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/DLKV/COI-DLKV-efa9f24a656f91631cbaf30bf59f5229.pdf

dakle, produženo je trajanje fonda za još 6 mjeseci, iz čega se može zaključiti da nije bilo interesa za kupnju većinskog udjela po sadašnjim cijenama, vjerojatno zbog visokog prosjeka cijene dionice za zadnja 3 mjeseca na ZSE pa pretpostavljam da će se idući mjeseci iskoristiti za dodatno spuštanje prosjeka na burzi radi povoljnijeg kasnijeg preuzimanja kod javne ponude.

New Report

Close