DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 25.04.2024. u 11:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,42
4.202
1,734
2,40
2,44
2,52%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.german-energy-solutions.de/GES/Redaktion/DE/Publikationen/Marktanalysen/2020/zma-kroatien-2020-erneuerbare-energie-waerme-kuehlung.pdf%3F__blob%3DpublicationFile%26v%3D2&ved=2ahUKEwiutIfnwILuAhW9AxAIHb3JCGMQFjABegQIBBAC&usg=AOvVaw1hJLmTntnpF_qbyfXufSF1

Ide to ubrzo na staro. Vide ljudi sta se ode radilo i da ke pravi razlog samo dokup jeftino i spustanja cijene za to laznim člancima. A tužba novinaru je krenula haha. Jedva cekamo njegov izraz lica

Promatrao sam trgovanje zadnjih dva tjedna, imam osjeca da je stavljena brana na 6kn.Do sada izdrzava, ali ne znam da li ce popustiti.

Uz IGH jedna od neizvjesnih građevinara. Moze sutra ici visoko gore, ali i moze dole.

Tu se samo čeka da netko počne kupiti po asku, a onda kad mu se ostali počnu priključivati, začas bi moglo preko 7.

zvonar, 05.01.2021. u 10:05

Ide to ubrzo na staro. Vide ljudi sta se ode radilo i da ke pravi razlog samo dokup jeftino i spustanja cijene za to laznim člancima. A tužba novinaru je krenula haha. Jedva cekamo njegov izraz lica

Ide neka zajednička tužba od više dioničara ili svaki piše za sebe?

Setac, 07.01.2021. u 11:03

 










zvonar, 05.01.2021. u 10:05



 

Ide to ubrzo na staro. Vide ljudi sta se ode radilo i da ke pravi razlog samo dokup jeftino i spustanja cijene za to laznim člancima. A tužba novinaru je krenula haha. Jedva cekamo njegov izraz lica

 



 

Ide neka zajednička tužba od više dioničara ili svaki piše za sebe?

Vec poslano u proceduru.

Namjerno rušenje cijene na djelu.

Što ovaj koji neumorno kupuje zna? Stavi 2 naloga po 12000 i 10000 kom na kupnju, pa nejde, jedan makne itd. Jasno je da pokušava čim više kupiti bez dizanja cijene. Zato sam se i ja malo gurnuo ispred njega i kupio. Sretno mi bilo.

Dokupio i ja danas. Sutra ocekivam malo aktivniju kupovinu. Prije koji dan uprava Dalekovoda je sudjelovala na sastanku za obnove kuća u Petrinji,Sisku i okolici. Bit ce dosta infrastrukturnih popravaka također. Danas je netko malo po malo pokusao srusiti cijenu ali opet se kupovalo dosta tako da ide to pomalo ali sigurno gore.

zvonar, 07.01.2021. u 16:50

Dokupio i ja danas. Sutra ocekivam malo aktivniju kupovinu. Prije koji dan uprava Dalekovoda je sudjelovala na sastanku za obnove kuća u Petrinji,Sisku i okolici. Bit ce dosta infrastrukturnih popravaka također. Danas je netko malo po malo pokusao srusiti cijenu ali opet se kupovalo dosta tako da ide to pomalo ali sigurno gore.

Zašto pišeš neko prodaje i ruši. Dobro se zna ko i koliko mora prodati do kraja mjeseca. Naravno da održavaju cijenu visokom da što više prođe po većoj cijeni. Na kraju mjeseca će valjda biti jasno gdje smo.

Nitko ne mora prodavati dionice DLKV, prodaje se vlasnik vlasnika DLKV, i to će sigurno biti riješeno u komadu.

1 kuna razlike vrijednosti dionice dlkv  njima znači 10 Mkn… bitno im je da održe vrijednost oko 6kn, čim malo dionica pokaže potencijale rasta odmah hlađenje, do sada su na manipulaciju potrošili najviše do milion kuna a vidjeti ćemo da li su jači od tržišta, nije isključeno i da kupuju skuplje i odma prodaju po niže da bi hladili tržište, mislim da se te transakcije ne vide u skdd,  ali ih burza vidi ako ih želi vidjeti…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

A tko su to “oni”?

to su oni koji po zakonu trebaju provesti postupak gašenja fgs i isplatiti ulagače

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

50-ak tisuća na kupnji iznad 6, ali prodavač sad više ne želi prodati??

Očiti primjer namjernog držanja cijene prosipanjem po bidu kad je slabiji.

Samo dokle će uspjeti u tome?? Kupci izgleda postaju sve nestrpljiviji.

New Report

Close