DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 08:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,48
85.497
34,416
2,50
2,52
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kakvi su vdje navlakači na djelu!!
Ma kakav Ledo, kakav, stečaj ???
Kakve usporedne veze imaju te 2 firme? Znamo što je i kako bilo s Agrokorovim firmama, ništa slično ovdje nema.


Oko 700 000. Ako idu do kraja 2 do 3kn nam ne gine 🤪🤪🤪

I to je možda super vijest. Počeli raditi s plusom, nemam ništa protiv 😎

koji je njima….krenuti s prodajom ovako na burzi,a imaju još 700 K dionica??

@croato
Po vama, samo neka ekipa stavlja kupovne naloge iznad 5kn i
hvata padajuće noževe?
Ipak, kako vi tvrdite, ja samo navlačim ekipu na kupnju dionica…
Nažalost, ostalo mi je nešto dionica Dalekovoda i dosta sam spušio ovdje.

Da sam bar slušao kolegu zorangutana prošle godine na DLKV i DDJH, tada
bih bio prodao te dvije dionice na 100% višoj cijeni od ove i sada bih bio puno
sretniji čovjek. I s više novaca u džepu 🙁

Ali stekao sam znanje i iskustvo, a znanje je skupo :-))

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Zanimljivo kako nema nikakvih informacija, intervjua u medijima ili objava od strane novog predsjednika Uprave.
Ako pogledate danasnju rasprodaju, imate naloge sa cak i 1 trgovanom dionicom.
Ako fond prodaje 700000 dionica, netko je onda odlucio to i kupiti.
Ipak da sve predocimo u brojke, to je cca 4 mil. kuna.
Danas Dalekovod vrijedi cca 150 mil. kuna??
A godisnji promet 150 mil. EUR?
Kad fond nesto kupi i da djeci da se igraju….


koji je njima….krenuti s prodajom ovako na burzi,a imaju još 700 K dionica??

To prodaju mozda one koje su kupili po 240 kad su njihovi analiticari davali preporuku KUPITI 🤣🤣🤣🤣🤣 , jaoo kad se sjetim tih dana i analiza

Svejedno im dal prodali po 10 ili po 4, al to je tako kad nikome ne odgovaras za svoje postupke, sta ce jadni ljudi moraju neki fond izabrati za 2.stup… pa onda mozes sada i prodavat za 5 svojim kumovima i poznanicima 🙂

Erste -6000 kom još 706931


… pa onda mozes sada i prodavat za 5 svojim kumovima i poznanicima 🙂

Pa ako misliš da je to tako dobra kupnja sad na 5,50 i da se kumovi ukrcavaju, postavi se i ti sa njima na bid :-). Cvilite tu radi 700k dionica. Pa ako mi matematika još ide to je cca. 4 milijuna kuna na ovim nivoima. Nešt ti love.
Lova je trenutno besplatna, no bojim se da obzirom na obveze koje DLKV ima ni ova razina nije neka investicijska prilika. Špekulativna možda i je pa ću je pratiti pozorno 🙂

evo ima na 3 kn 76.000 dionica pa neka prospu

Mislim da je taj isti Erste kupio dionice Dalekovoda od Telegre po 260-270 kn, a svi ostali fondovi mjesec kasnije ulazili po 240.
Telegra je onda isti broj dionica kupila, naravno, po toj cijeni od 240 kn.
Kako je lako s novcima, kada nisu tvoji.

prodali su još 5000 po bidu….ovim tempom krajem iduće godine su vani (ako uopće bude bida do tada, naravno) 😁
p.s. na 3 kn im je malo veća kupnja pa možda se već danas odluče?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

upravo to @stari vuk … dobro se sjećam kad su davali preporuku na 240 za kupiti.
meni tad nije bila interesantna, ,, na 40 sam nešto jako sitno ulazio, jer mislim to je debelo ispod te cijene i valjda će se srediti situacija …. a vidim spušio debelo u % (nije važno), ali zato imao priliku po 10 u dokapitalizaciji, drugom krugu uzeti koliko si bio zainteresiran.. jbga i to pušing, kao i svima koji su unutra, jer nitko nije u pozitivi .. čak i ovo zadnjih mjeseci šta sam uzimao u rasponu 4.6 – 6 par puta veču količinu od postojećih .. i smanjio prosjek fino ispod 10, djeluje mi OK, ali mogu spustiti i na 2-3, nitko sretniji od mene, spreman sam ovdje sve izgubiti :)))

Tko je izlazio lani iz top 10 na oko 8 kn?


Tko je izlazio lani iz top 10 na oko 8 kn?

šta nije to bio bloger (NB)?

bug0

Cilj nam je svima zaraditi, ne bi trebao riskirati sve iz nekog inata.
Kada se ulazilo po 240 fondovi su napravili dubinsku analizu firme, pa evo kako su to dobro bili napravili.
Firmu sada zele nekome “uvaliti” jer rjesenja nemaju, jer ekipa iz Inspire nema nikakve veze s gradjevinom, a pogotovo ne s dalekovodima.
Oni vide samo velike iznose kad ugovaraju, a to sto za 3 godine dolaze minusi, to im tek sad dolazi u glavu.

New Report

Close