DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,34
13.644
5,827
2,34
2,40
2,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kako stvari stoje (a ne stoje dobro) mogli bi opet danas ispod 1200…[sad]

Zna li itko o cemu se konkretno radi? Jeli u pitanju ova frka s Tehnikom pa je cijelo gr. trziste otislo dolje? Ili je GFI DLKV-R-A tako los pa tonemo?

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

pa kad ovi deripe iz dalekovodsa ne zele pustitit niti jednu info da mslo dignu stvari :D…aj bok[rolleyes]

ja opet cekam na 1150kn , pa neka pada

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

sve dok ne dođu neke pozitivne najave od strane Dalekovoda ova dionica će lagano kliznuti i spustiti se ispod 1100kn, međutim iako održava trenutnu cijenu od 1250kn teško će to uspjeti bez nekih najava…ja je čekam na 1500 da mogu prodati ali kako je krenulo načekat ću se…


Zna li itko o cemu se konkretno radi?
>cut

Aha, HT! Svi hoće dividendu, pa se riješavaju drugih pozicija…. da bi kupili HT

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

hrco01:

Zna li itko o cemu se konkretno radi?
>cut

Aha, HT! Svi hoće dividendu, pa se riješavaju drugih pozicija…. da bi kupili HT

Ali ovo su presmijesne cifre vezano uz likvidnost pa cak i kad je pitanje extra pozitivne info uz HT…

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

vrijeme ce pokazati o cemu se ovdje uistinu radi…ne vjerujem da se dlkvd ne može vratiti barem na 1400-1500 kuna bez nekih vaznijih vijesti ili izvješća…zar je zaista bila toliko prenapuhana?[huh][center][/center]


pa kad ovi deripe iz dalekovodsa ne zele pustitit niti jednu info da mslo dignu stvari :D…aj bok[rolleyes]

šta da puste, da nemaju para, da moraju prodat cinčaonicu, da imaju 50% viška ljudi itd, … nek to puste.
ljudi moji dlkv je ok firma ali ne očekujte čuda … FI će bit jedan od lošijih.
Kupili su A8 i dvije A6-ice … eto dobre vijesti [thumbsup]

Cookie Monster

Čini mi se da je ciljano rušena cijena pogledajte sad bid i ask

zanimljiva je gledati naloge na kupnji i prodaji…prije smo imali jedan na kupnji od 271 kom i na prodaji po 1210 od isto toliko komada…sad opet na kupnji 99 komada po 1202 i na prodaji po 1210 isto 99 komada…


zanimljiva je gledati naloge na kupnji i prodaji…prije smo imali jedan na kupnji od 271 kom i na prodaji po 1210 od isto toliko komada…sad opet na kupnji 99 komada po 1202 i na prodaji po 1210 isto 99 komada…

Money maker ( hypo )??

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Milijarder Warren Buffett u razgovoru za televizijsku postaju CNBC izjavio je da je američko gospodarstvo u recesiji te da njegova ponuda pomoći posrnulim osiguravateljima obveznica više ne vrijedi, prenosi Reuters. Buffett je naglasio da sveukupna situacija u kojoj se nalazi američko gospodarstvo ukazuje da se radi o recesiji, iako BDP SAD-a još uvijek nije zabilježio pad u dva kvartala zaredom, što se smatra pokazateljem recesije. Buffett je također rekao da trenutačna situacija nije poput one iz 70-ih godina prošlog stoljeća, ali povećanje cijena nafte i pad dionica na svjetskom tržištu ukazuju na gospodarsku krizu. Buffett, čija je kompanija Berkshire Hathaway u četvrtom kvartalu zabilježila 18-postotni pad profita, upozorio je ulagače da se ne može isključiti mogućnost značajnog gospodarskog pada.

samo me zanima kako će to sve utjecat na crobex i poglavito na dalekovod…


Milijarder Warren Buffett u razgovoru za televizijsku postaju CNBC izjavio je da je američko gospodarstvo u recesiji te da njegova ponuda pomoći posrnulim osiguravateljima obveznica više ne vrijedi, prenosi Reuters. Buffett je naglasio da sveukupna situacija u kojoj se nalazi američko gospodarstvo ukazuje da se radi o recesiji, iako BDP SAD-a još uvijek nije zabilježio pad u dva kvartala zaredom, što se smatra pokazateljem recesije. Buffett je također rekao da trenutačna situacija nije poput one iz 70-ih godina prošlog stoljeća, ali povećanje cijena nafte i pad dionica na svjetskom tržištu ukazuju na gospodarsku krizu. Buffett, čija je kompanija Berkshire Hathaway u četvrtom kvartalu zabilježila 18-postotni pad profita, upozorio je ulagače da se ne može isključiti mogućnost značajnog gospodarskog pada.

samo me zanima kako će to sve utjecat na crobex i poglavito na dalekovod…

Od svih podforuma bi bas na ovom stavis tu vijest….i onda je jos vezes s Dalekovodom! E stvrno ne mogu vjerovat u cemu sve ljudi traze uporist za stvaranje! [angry]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Od svih podforuma bi bas na ovom stavis tu vijest….i onda je jos vezes s Dalekovodom! E stvrno ne mogu vjerovat u cemu sve ljudi traze uporist za stvaranje! [angry]
[/quote]
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
searcher gleda u širinu, on je poput Jomiia i Tenkiste[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

New Report

Close