DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 23:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Svakako dobra vijest da firma tržišne vrijednosti 150M kn dobije posao 2.5x vece vrijednosti i to od jedne od najcijenjenijih firmi na svijetu za prijenos el.energije..uz vec nabrojane poslove mislim da su popunili poslove za ovu godinu u vrijednosti preko milijardu.. to je u jednu ruku i pravo malo čudo s obzirom na to da još nisu izašli iz PSN.. prvi preduvjet je spunjen. No, treba biti oprezan i vidjeti jesu li sposobni i zaraditi te kako i na koji način misle restrukturirati kompaniju, u suprotnom sve po starom.. za sada onome tko ima ove dionice izgleda vrlo isplativ “risk reward ratio”, odnosno potencijal za puno veću zaradu u odnosu na uloženo.. nije nagovor na kupnju dionica. Imam dionice dlkv..

http://www.energetika-net.com/vijesti/energetsko-gospodarstvo/norveska-tvrtka-stvara-dalekovod-buducnosti-28332

Budući da je Dalekovod d.d. cijenjen u Norveškoj ne bi trebalo biti bojazni ni za nove poslove u iducim godinama..

Također super vijest za poslove u Sloveniji.. manji poslovi imaju veću profitabilnost ..
P.s. ne razumijem ovo negativno ocjenjivanje .. čovjek objavi da je Dlkv dobio poslove i dobije negativne ocjene za komentar?? Umjesto da smo svi sretni zbog dobrih vijesti kod nas suprotno..

koja korist od novih poslova, ako firma na njima ne zarađuje novac dioničarima?? za koji dan izlazi FI pa ćemo odmah vidjeti ima li od tih poslova koristi za dioničare ili nema

Križevci – Dugo Selo

Ovo je jedina dionica pruge na kojoj se odvijaju radovi. Europska unija uložila je oko 180 milijuna u ovaj projekt. Radovi zbog problema s izvođačem kasne godinu i pol.
https://novac.jutarnji.hr/aktualno/projekt-nizinske-pruge-rijeka-karlovac-od-17-milijarde-eura-ide-u-ruke-kinezima-ili-eu/8731409/

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Da, s tom prugetinom je problem jer nema radbika, jednostavno: nema.

Zar nije “integral” iz Laktaša preuzeo građevinski dio radova i neki dio duga, i kao pitanje je jeli oni mogu izfinancirat radova za ispostavu JEDNE MJESEČNE SITUACIJE


Zar nije “integral” iz Laktaša preuzeo građevinski dio radova i neki dio duga, i kao pitanje je jeli oni mogu izfinancirat radova za ispostavu JEDNE MJESEČNE SITUACIJE

Pa da, ali ti nemereju radnika nabrat, trebalo bi se rukat u tri smjene, a jedva se skupi jedna, uz neradni vikend

Još par sto komada do 7, do podneva bi trebali to prijeći, zar ne?

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Još par sto komada do 7, do podneva bi trebali to prijeći, zar ne?

Dionica danas ide opet prema gore. Je li došla neka vijest ili…?


Svakako dobra vijest da firma tržišne vrijednosti 150M kn dobije posao 2.5x vece vrijednosti i to od jedne od najcijenjenijih firmi na svijetu za prijenos el.energije..uz vec nabrojane poslove mislim da su popunili poslove za ovu godinu u vrijednosti preko milijardu.. to je u jednu ruku i pravo malo čudo s obzirom na to da još nisu izašli iz PSN.. prvi preduvjet je spunjen. No, treba biti oprezan i vidjeti jesu li sposobni i zaraditi te kako i na koji način misle restrukturirati kompaniju, u suprotnom sve po starom.. za sada onome tko ima ove dionice izgleda vrlo isplativ "risk reward ratio", odnosno potencijal za puno veću zaradu u odnosu na uloženo.. nije nagovor na kupnju dionica. Imam dionice dlkv..

Risk/reward ratio je trenutno vrlo isplativ, a to su prepoznali i kupci.
Kada bi refinancirali svoje financijske obveze i izašli iz PSN, to bi bio
zaokret koji čekamo, te uz minimalnu profitabilnost svih tih poslova
valuacija raste x puta

@PersJesus

U petak su dobili novi posao u Norveškoj za 52 mil Eur, imate gore linkove…
Do 7,44 nema većih naloga, pa nastavak slijedi…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

mene zanima prati li HANFA ovog manipulatora koji je kupio 1 (jednu!) dionicu za 7,08 pa malo kasnije opet jednu dionicu po 7,16 kn?…poduzima li HANFA postupke i izriče li za ovo mjere? jer ovo je jasan primjer manipuliranja na TK koje je kažnjivo po zakonu!
https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2018_07_65_1329.html

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


mene zanima prati li HANFA ovog manipulatora koji je kupio 1 (jednu!) dionicu za 7,08 pa malo kasnije opet jednu dionicu po 7,16 kn?…poduzima li HANFA postupke i izriče li za ovo mjere? jer ovo je jasan primjer manipuliranja na TK koje je kažnjivo po zakonu!
https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2018_07_65_1329.html
Tako isto je i prodavao, nerijetko su po bidu išli nalozi od 1 dionice. Čemu dvostruka mjerila?


mene zanima prati li HANFA ovog manipulatora koji je kupio 1 (jednu!) dionicu za 7,08 pa malo kasnije opet jednu dionicu po 7,16 kn?…poduzima li HANFA postupke i izriče li za ovo mjere? jer ovo je jasan primjer manipuliranja na TK koje je kažnjivo po zakonu!
https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2018_07_65_1329.html

mene zanima da li je hanfa reagirala kada je isto tako netko rušio sa
1 dionicom cijenu sa 12 na 6 kn i stvarao paniku i rasprodaju malih?
Tko ima broj ili mail od hanfe neka im i to javi, pa nek sve istraže.

New Report

Close