DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 03:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,48
85.497
34,416
2,50
2,52
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Prodaja se dobro povukla


Opet u top 10 imamo Hypo skrbnički sa 14.129 komada. Kad se samo sjetim koliko se bacalo kamenja na popularni Hypač, sad kad se malo zbroji, ispada da je Hypo najmanje i najobazrivije prodavao. Slično kao i kod Tankerske plovidbe.

Sad prodaje manje ali koliko je komada imo prije par mjeseci?!
I upozorio sam vas da oni prodaju oko 1250, a vi im to fino omogućavate.
Stojić priča priče koje padaju očito u uši onih koji to i žele čuti jedino u čem se tada razlikujete s HAAB je što oni prodaju a vi kupujete. Samo tako,olakšajte im!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

Nažalost nemam podatke pri ruci, ali provjerit ću pa ću javiti. Siguran sam da će rezultat biti iznenađujući.

tišina nastala ovdje na dalekovodu.jel to svi bježite van sad kad je malo poraslo ili čekate povratak na 1700?
Netko je ranije spominjao dalekovod u kontekstu s industrogradnjom.a vidite kak je burza kurva,industrogradnja se super držala u ovoj korekciji i općenito se super drži,a to je firma sa tisuće sporova na sudu,plaće kasne i do godinu dana.a dalekovod suprotnost,pa samo pada.izgleda da je bolje ulagati u umiruću firmu.


tišina nastala ovdje na dalekovodu.jel to svi bježite van sad kad je malo poraslo ili čekate povratak na 1700? Netko je ranije spominjao dalekovod u kontekstu s industrogradnjom.a vidite kak je burza kurva,industrogradnja se super držala u ovoj korekciji i općenito se super drži,a to je firma sa tisuće sporova na sudu,plaće kasne i do godinu dana.a dalekovod suprotnost,pa samo pada.izgleda da je bolje ulagati u umiruću firmu.

Kolega, niste u pravu! U ovoj korekciji ste mogli primjetiti u kojim dionicama je najviše fondova, pa obično takve dionice i najviše ‘stradaju’. Ulažite ipak u likvidnije dionice

Teško onome koji gleda, a ne vidi.


tišina nastala ovdje na dalekovodu.jel to svi bježite van sad kad je malo poraslo ili čekate povratak na 1700?
Netko je ranije spominjao dalekovod u kontekstu s industrogradnjom.a vidite kak je burza kurva,industrogradnja se super držala u ovoj korekciji i općenito se super drži,a to je firma sa tisuće sporova na sudu,plaće kasne i do godinu dana.a dalekovod suprotnost,pa samo pada.izgleda da je bolje ulagati u umiruću firmu.

ne mi čekamo povratak na1900 kn….[tongue]
dlkv je rušen ko i sve visoko likvidne dionice kojima su nakrcni OIF..imate interesantan članak na bussines.hr…uključuje i manipulacije OMF…

Mirovinski fondovi izazvali rasprodaju i srušili Crobex…Ž

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

sutra opet dokupljujem [thumbsup]

hreuro:

tišina nastala ovdje na dalekovodu.jel to svi bježite van sad kad je malo poraslo ili čekate povratak na 1700?
Netko je ranije spominjao dalekovod u kontekstu s industrogradnjom.a vidite kak je burza kurva,industrogradnja se super držala u ovoj korekciji i općenito se super drži,a to je firma sa tisuće sporova na sudu,plaće kasne i do godinu dana.a dalekovod suprotnost,pa samo pada.izgleda da je bolje ulagati u umiruću firmu.

ne mi čekamo povratak na1900 kn….[tongue]
dlkv je rušen ko i sve visoko likvidne dionice kojima su nakrcni OIF..imate interesantan članak na bussines.hr…uključuje i manipulacije OMF…

Mirovinski fondovi izazvali rasprodaju i srušili Crobex…Ž

Nije da se hvalim al o tome sam pisao na stranicama ovog foruma cim sam vidio kakve razmjere je poprimila korekcija.. Jednostavno to je bilo jedino logicno objasnjenje za onakav pad. Kao sto je i sad logicno ocekivat povratak na stare razine.

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

ja vjerujem u dalekovod,imam njihove dionice.od manje likvidnih mi je varteks interesantan.sto se tiče dalekovoda i budućnosti,u tu firmu ne bi trebalo sumnjati,posao kojim se bave je budućnost.potrebno je samo držati ovakav tempo,za ovu firmu su važni veliki ugovori.a za 1900 kn se nadam da je samo početak.moje znanje o burzi je šturo i ne razbacujem se “pametnim izjavama” kao neki,treba pogledati postove prije korekcije,kak se razbacivalo brojkama kak je firma super,dobit velika itd,a poslije kak je precijenjena,da je ovo realna cijena itd.dvoličnost ili generali poslije bitke?kad se zaposlenici riješe dionica,tada cijena može visoko,jer tko ju je dobio zabadava,taj zabadava i prodaje-to je fakt.

kakva je ovo danas sutnja na ovoj temi? [lol] [lol] [lol]
nadam se da to znaci da ste zadovoljni razvojem situacije [undecid]


kakva je ovo danas sutnja na ovoj temi? [lol] [lol] [lol] nadam se da to znaci da ste zadovoljni razvojem situacije [undecid]

S obzirom da sam nadokupio na 1170 , nije loše. Zasad…[rolleyes]

U ovo doba iduće godine ja ću biti milijuner ( Delboy)

moj prosjek ulaza je 1320 kn… jako sam zadovoljan sa tim ulazom. u ponedjeljak jos dokupljujem, stgle premije pa neka novac radi za mene [thumbsup]

mislim da bi brzo mogla biti i dokapitalizacija, bar su tako najavljivali, a aluminij je pri kraju , pojacala se i kupovina u petak , [thumbsup]

zar ko sumnja u ovu tvrtku….[smiley]…ovu dionicu bi ja stavio u top 3 a ne u top 10….

OBAMA................SPASITELJ

http://www.vjesnik.hr/html/2008/02/23/Clanak.asp?r=gos&c=11

I mali podsjetnik na još nešto.

“… Još uvijek najveći dugoročni impuls toj dionici daje njeno širenje na strana tržišta, a sama lepeza tih tržišta ove se godine i znatno proširila. Reference poput gradnje infrastrukture u vrlo teškim skandinavskim uvjetima neprocjenjive su u daljnjem osvajanju tržišta. Isto tako, u pozadini još uvijek stoji, medijski ne toliko popraćeno, uključivanje Dalekovoda u program za certificiranog partnera (podizvođača) njemačkog diva RWE-a, što će tvrtki donijeti znatnu dodanu vrijednost.
Igor Prstec, Business, 15.10.07.
[thumbsup]

New Report

Close