DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 16:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,44
30.856
12,668
2,42
2,50
-2,40%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Likvidnost se popravlja

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/2teZ0rzUbmdf45rqDJ0Rbw==.pdf

@Axelrod
Baš se popravlja likvidnost…
Provjereno, izašla je službena obavijest za DAL proizvodnju da kasni plaća tjedan dana jer ukratko nemaju para.
P. S. Pametnjakovići koji će sad pisati da je to d.o.o. a ne d.d. podsjetiti ću samo da je Proizvodnja u stopostotnom vlasništvu d.d.

Gdje je izašla ta obavijest, imate link?

@maratonac
ići “gore” ili “na gore”? nije baš isto 😉

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Pa barem sada o nelikvidnosti više neće moći biti ni govora s obzirom na iznos sredstava koji su dobili za vjetroelektrane.
Para sada imaju i dobrano viška, a kamoli da neće podmirivati tekuće troškove koje su i prije tih velikih sredstava plaćali sve u roku.

Nemam link, kažu da je objavljeno na oglasnoj ploči u firmi, i na službenim emailovima. Ako poznajete nekoga tko radi u Dal, potvrditi će vam.


Pa barem sada o nelikvidnosti više neće moći biti ni govora s obzirom na iznos sredstava koji su dobili za vjetroelektrane.
Para sada imaju i dobrano viška, a kamoli da neće podmirivati tekuće troškove koje su i prije tih velikih sredstava plaćali sve u roku.

Da ste procitali clanak o prodaji VE (sijecanj) ili popricali nekim upucenim unutar firme shvatili bi da VE nisu prodane (para nema) vec se radilo o pismu namjere koji se “prodao” pod kupoprodajni ugovor.
Kako? Jednostavno, Hrvatska je lopovska drzava koju vode lopine i bitange i ako si dio ekipe radis sto hoces…
Ako ne vjerujete, pricekajte q4 i pogledate CF

Rastimo zajedno...



Pa barem sada o nelikvidnosti više neće moći biti ni govora s obzirom na iznos sredstava koji su dobili za vjetroelektrane.
Para sada imaju i dobrano viška, a kamoli da neće podmirivati tekuće troškove koje su i prije tih velikih sredstava plaćali sve u roku.

Da ste procitali clanak o prodaji VE (sijecanj) ili popricali nekim upucenim unutar firme shvatili bi da VE nisu prodane (para nema) vec se radilo o pismu namjere koji se "prodao" pod kupoprodajni ugovor.
Kako? Jednostavno, Hrvatska je lopovska drzava koju vode lopine i bitange i ako si dio ekipe radis sto hoces…
Ako ne vjerujete, pricekajte q4 i pogledate CF
[/quote]
Zašto širite laži, kada imate službenu obavijest da je ugovor o prodaji vjetro-elektrana potpisan. Pa mislim kolega na što ste spali, neznanje ili druk.
http://www.dalekovod.hr/potpisani-ugovori-o-prodaji-dionica-u-drustvu-dalekovod-professio-dd.aspx
A osim toga i dug po obveznicama je smanjen. Polako se sve stabilizira i konsolidira, a i novi radnici zapošljavaju.
http://www.seebiz.eu/dalekovod-smanjio-dug-po-obveznicama/ar-189768/

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/JSDDKMwu0XiuesUW7AkeAQ==.pdf
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/2teZ0rzUbmdf45rqDJ0Rbw==.pdf

Kolega banana,
Pa nisam ja kriv sto zivimo u banani drzavi gdje je normalno slati lazne obavijesti na sluzbenim stranicama burze i naravno za to ne odgovarati.
Evo ponovno link iz 04.01. (prva dva odlomka) u kojem se navodi da se potpisao tek predugovor (tocnije pismo namjere) i da tek sada krece due diligence.
https://novac.jutarnji.hr/aktualno/mirovnici-ulaze-u-posao-s-vjetroelektranama-to-je-dobra-investicija-s-malo-rizika/8241989/
Jasno mi je da u sluzbenoj obavijesti pise drugacije, ali ja sam nacuo prije izlaska clanka da se radi samo o pismu namjere.
E sad kako je to moguce, to nije pitanje za mene…
Uostalom brzo ce gfi, u kojem ce pretpostavljam, transakcija biti knjizena u prihod ali u CF necete vidjet ni lipe…

Rastimo zajedno...

Mjerodavno je ono što je objavljeno službeno preko ZSE-a. Gore su linkovi. Novinarske brljotine me ne zanimaju.

Prodaja vjetroelektrana je neupitna, sad da li je formalno realizirana ili još ne nije nimalo bitno jer njih je vrlo lako prodati, samo treba prihvatiti najbolju ponudu.
Dok se svakim danom gradi sve više istih, nikakav problem nije prodati već izgrađene. Jer to su prave tvornice novca.
Za DLKV bi i bilo bolje da ih nisu morali prodavati, ali to su dogovorili u PSN pa je gotova stvar. Jedino što će dobiti velika sredstva za temeljno poslovanje.


Kolega banana,
Pa nisam ja kriv sto zivimo u banani drzavi gdje je normalno slati lazne obavijesti na sluzbenim stranicama burze i naravno za to ne odgovarati.
Evo ponovno link iz 04.01. (prva dva odlomka) u kojem se navodi da se potpisao tek predugovor (tocnije pismo namjere) i da tek sada krece due diligence.
https://novac.jutarnji.hr/aktualno/mirovnici-ulaze-u-posao-s-vjetroelektranama-to-je-dobra-investicija-s-malo-rizika/8241989/
Jasno mi je da u sluzbenoj obavijesti pise drugacije, ali ja sam nacuo prije izlaska clanka da se radi samo o pismu namjere.
E sad kako je to moguce, to nije pitanje za mene…
Uostalom brzo ce gfi, u kojem ce pretpostavljam, transakcija biti knjizena u prihod ali u CF necete vidjet ni lipe…

U članku koji si linkao ne vidim di se spominje pismo namjere. I ovdje nije bitno što će misliti dioničari na burzi već vjerovnici PSN-a. A oni sigurno neće čitati obavijesti na ZSE, nego dokument, ugovor o prodaji. Zato ne znam čemo to, ako je istina. Ništa tim ne dobivaju, osim blamaže.



Kolega banana,
Pa nisam ja kriv sto zivimo u banani drzavi gdje je normalno slati lazne obavijesti na sluzbenim stranicama burze i naravno za to ne odgovarati.
Evo ponovno link iz 04.01. (prva dva odlomka) u kojem se navodi da se potpisao tek predugovor (tocnije pismo namjere) i da tek sada krece due diligence.
https://novac.jutarnji.hr/aktualno/mirovnici-ulaze-u-posao-s-vjetroelektranama-to-je-dobra-investicija-s-malo-rizika/8241989/
Jasno mi je da u sluzbenoj obavijesti pise drugacije, ali ja sam nacuo prije izlaska clanka da se radi samo o pismu namjere.
E sad kako je to moguce, to nije pitanje za mene…
Uostalom brzo ce gfi, u kojem ce pretpostavljam, transakcija biti knjizena u prihod ali u CF necete vidjet ni lipe…

U članku koji si linkao ne vidim di se spominje pismo namjere. I ovdje nije bitno što će misliti dioničari na burzi već vjerovnici PSN-a. A oni sigurno neće čitati obavijesti na ZSE, nego dokument, ugovor o prodaji. Zato ne znam čemo to, ako je istina. Ništa tim ne dobivaju, osim blamaže.
[/quote]

Točno, u članku se ne navodi da se radi o “Pismu namjere”, navedeno sam načuo od dionika procesa prodaje VE i to prije nego je izašao novinski članak.
Zašto to rade? Možda zbog bonusa jer mislim da će transakciju knjižit u prihode. A možda i da se njihova ekipa iskrca na 8,50 kuna, nemam pojma.
Ali, ako je istina, a kako vrijeme odmiče sve sam sigurniji da je, onda su oni teški kriminal.i koji guraju firmu u vječna lovišta…
Nemam DLKV, ali mi predvodi tablicu najvećih promašaja i realiziranih gubitaka.
Sretno Vam bilo svima unutra, daj Bože da su prodali VE za lovu koju su napisali…

Rastimo zajedno...




Kolega banana,
Pa nisam ja kriv sto zivimo u banani drzavi gdje je normalno slati lazne obavijesti na sluzbenim stranicama burze i naravno za to ne odgovarati.
Evo ponovno link iz 04.01. (prva dva odlomka) u kojem se navodi da se potpisao tek predugovor (tocnije pismo namjere) i da tek sada krece due diligence.
https://novac.jutarnji.hr/aktualno/mirovnici-ulaze-u-posao-s-vjetroelektranama-to-je-dobra-investicija-s-malo-rizika/8241989/
Jasno mi je da u sluzbenoj obavijesti pise drugacije, ali ja sam nacuo prije izlaska clanka da se radi samo o pismu namjere.
E sad kako je to moguce, to nije pitanje za mene…
Uostalom brzo ce gfi, u kojem ce pretpostavljam, transakcija biti knjizena u prihod ali u CF necete vidjet ni lipe…

U članku koji si linkao ne vidim di se spominje pismo namjere. I ovdje nije bitno što će misliti dioničari na burzi već vjerovnici PSN-a. A oni sigurno neće čitati obavijesti na ZSE, nego dokument, ugovor o prodaji. Zato ne znam čemo to, ako je istina. Ništa tim ne dobivaju, osim blamaže.
[/quote]

Točno, u članku se ne navodi da se radi o "Pismu namjere", navedeno sam načuo od dionika procesa prodaje VE i to prije nego je izašao novinski članak.
Zašto to rade? Možda zbog bonusa jer mislim da će transakciju knjižit u prihode. A možda i da se njihova ekipa iskrca na 8,50 kuna, nemam pojma.
Ali, ako je istina, a kako vrijeme odmiče sve sam sigurniji da je, onda su oni teški kriminal.i koji guraju firmu u vječna lovišta…
Nemam DLKV, ali mi predvodi tablicu najvećih promašaja i realiziranih gubitaka.
Sretno Vam bilo svima unutra, daj Bože da su prodali VE za lovu koju su napisali…

[/quote]
Parice, hvala na informaciji, vjerujem da pišeš u dobroj namjeri.
Ako je istina, jedino što mi pada na pamet da su mislili da će biti ugovor potpisan retroaktivno pa su riskirali da prema ZSe sve bude po pravilima. Ali tu u prevaru uvaljuju i kupce pa mi ni to nema smisla.
S pismom namjere ne knjižiš prihode. Da se ekipa iskrca, nema smisla jer nije nešto ni bilo za iskrcati.
U laži su kratke noge, do 28.02..

New Report

Close