DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.04.2024. u 17:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,48
85.497
34,416
2,50
2,52
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Starivuk, pa hvala ti lijepa na odgonetki i pravnoj križaljki. Sad još samo napiši koji postotak
ima Agrokor u Dalmarini …..jer je tu ključ eventualnog rizika. Hvala lijepo.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Kolega miami

većinski vlasnik Dalekovoda je Konsolidator d.o.o. (cca 61%).
Vlasnici Konsolidatora su Inspire Investments i Dalmarina.
Inspire Investments je vlasnik cca 67% Konsolidatora.
Inspire Investments je preuzeo upravljanje imovinom od Nexus fonda.

Info, vlasnici Dalmarina su Agrokor d.d. i ZM d.o.o. (Zagreb montaža).

Aha, zato je cijena tu di je… znaci netko zeli preuzeti preuzeti od agrokora udio po ovim najmanjim vrijednostima..

Zanimljiva teorija kolega bugs! Volio bih čuti i druga razmišljanja o ovoj teoriji preuzimanja od drugih kolega posebice od kolege Buce jer se do sada pokazao kao dobar prognostičar što se tiče ove dionice. Mislim da ovaj forum služi za ovakve stvari a ne za razna prepucavanja, vrijeđanja i naslađivanja od pojedinih kolega!

Kolega miami

Agrokor ima 80% udjela u Dalmarini.
Ovo su više manje općepoznati podaci, tako da pretpostavljam da je veći broj starih forumaša upoznat s time.
Po pitanju teorija neka dio kolega upućen u zbivanja oko Dalekovod proizvodnje kaže koju riječ, jer se priča da se iste Dalekovod želi riješiti.


Kolega miami

većinski vlasnik Dalekovoda je Konsolidator d.o.o. (cca 61%).
Vlasnici Konsolidatora su Inspire Investments i Dalmarina.
Inspire Investments je vlasnik cca 67% Konsolidatora.
Inspire Investments je preuzeo upravljanje imovinom od Nexus fonda.

Info, vlasnici Dalmarina su Agrokor d.d. i ZM d.o.o. (Zagreb montaža).

Kada bi barem bilo tako jednostavno.. Napravite si jos jednom domacu zadacu, krizaljka je puno kompliciranija

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Ovdje je laku noc. Vise sam puta imao osjecaj da treba prodat, a taj osjecaj je bio najjaci jucer kad se moglo nesto i dobit. Danas vec ne vidim dno i zalim za jucerasnjom prilikom

Ja mislim da je ovdje na djelu “Psihologija krda” nevezano za bilo kakve druge pokazatelje a pojedinci se samo naslađuju “zazivanjem dna” te na taj način tjeraju druge prema istom “krdu”! Lp

Ma psihologija krda je na cijeloj burzi…kažem Laku noć svirači za cijelu ZSE…treba ugasiti ekran i upaliti ga za dvije godine…ovo više nema smisla sve skupa….

Nakon sloma Kompasa, u blokadi i rent-a-car tvrtka Matka Bolanče

ima li ovo kaki veze?

Neš ti prosipanja po bidu…kikiriki prometi…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Taman pričam o pojedincima koji se samo naslađuju “zazivanjem dna” kad evo bananka. Koji se to upućeni i povlašteni rasipaju po bidu? Onda bi valjda bili u top10!? Vidljivo je da nitko od velikih ne prodaje!

Jel to sad dno?

meni ovo izgleda kao ciljano spuštanje cijene na razinu gdje će biti veliki pretovar dionica, negdje na 5-6 kuna

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

mutna priča i zakulisne igre, prisutne dugi niz godina…

https://www.index.hr/vijesti/clanak/hanfa-pala-s-marsa-tipuric-preko-tajnog-drustva-vlasnik-dalekovoda-od-2005-godine/574614.aspx

Bome se nakupilo bida na 9!

New Report

Close