DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.05.2024. u 13:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Vidim "dečki" čekate Tehniku da se i danas istrese na 17.50kn
Moguće, trebaju im novci.

Istina kolega,,,
ja sam zauzeo busiju na par mjesta i cekam da me netko otrese…ali nekako mi slabo ide..zasad.
[/quote]

Teško se prodavač i kupac dogovore preko burze za slijedećih 50t kom kad nas ima na kupnji 33t kom.



Al se rade pozicije za katapult, nakon isplate zadnje rate

Kad ide zadnja rata?
[/quote]
Plaćena je.

matovilka, 08.02.2018. u 15:23
Alen Premužak, predsjednik uprave Dalekovoda, gdje je održan skup, kaže da je Dalekovod u četiri godine otplatio sav dug prema dobavljačima, i sad još ostaje da se zatvore odnosi prema bankama. Budući da će se izdaci za vraćanje duga smanjivati, Dalekovod planira nove investicije, no Premušak upozorava da nedostatak kvalitetnog kadra postaje ozbiljna zapreka za razvoj. Dalekovod inače, ima niz ugovorenih poslova u skandinavskim zemljama.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/zbog-loseg-rada-institucija-mogli-bi-nam-stopirati-euro-1223150http://www.vecernji.hr[/quote%5D

Pa zadnja 13 rata iz PSN ide 30.03.2018.
Novca na racunu brutala

Zubinjo, u pravu si. Zadnja rata ide 30.03.2018


Al se rade pozicije za katapult, nakon isplate zadnje rate

Pa zar stvarno misliš to što pišeš?
Zašto misliš da to već nije ukalkulirano u cijenu dionice.

Pod ovom upravom koju zanima samo i isključivo prihod ili bruto ugovoreni poslovi, firma nema budućnost. Njihovi ugovori definiraju bonuse vezane na bruto ugovore umjesto na rezultate.
Dalekovod je na žalost firma čija uprava košta više od godišnje dobiti.

Zamislimo što bi bilo da HŽ infrastruktura naplati garanciju za prugu…

Dalekovod kao firmu volim i stalo mi je do nje, ali pod ovom upravom to je mrtvac.

da se zatvori dug prema bankarima? je bi onako od oka rekao da je to veći problem nego prema dobavljačima. nemam baš nekih iluzija u vezi toga. a ono što kolega @ energ reče hebeš upravu koja svu zaradu potroši na svoje plaće. isto ko menadžment oif-ova 2,5% uzmu svake godine a udjelničari u gubitku. nešto si razmišljam da smo bili profitabilniji u socijalizmu.

who dares, wins



Al se rade pozicije za katapult, nakon isplate zadnje rate

Pa zar stvarno misliš to što pišeš?
Zašto misliš da to već nije ukalkulirano u cijenu dionice.

Pod ovom upravom koju zanima samo i isključivo prihod ili bruto ugovoreni poslovi, firma nema budućnost. Njihovi ugovori definiraju bonuse vezane na bruto ugovore umjesto na rezultate.
Dalekovod je na žalost firma čija uprava košta više od godišnje dobiti.

Zamislimo što bi bilo da HŽ infrastruktura naplati garanciju za prugu…

Dalekovod kao firmu volim i stalo mi je do nje, ali pod ovom upravom to je mrtvac.
[/quote]

dobar osvrt “energ”

Vidim da se vodi rasprava tko je prodao paket.

Siguran sam da nije Tehnika, ali bih volio da je neki od starih top 10, jos za vrijeme Luke Milčića, a koji su sudjelovali u dokap. Vidjet cemo veceras.

Vracanje kredita bankama mislim da nije problem s obzirom da se trenutno vraca senior dug, a mezanin ceka jos dugo vremena. Koga više zanima neka čita u PSN-i, sve piše.




Al se rade pozicije za katapult, nakon isplate zadnje rate

Pa zar stvarno misliš to što pišeš?
Zašto misliš da to već nije ukalkulirano u cijenu dionice.

Pod ovom upravom koju zanima samo i isključivo prihod ili bruto ugovoreni poslovi, firma nema budućnost. Njihovi ugovori definiraju bonuse vezane na bruto ugovore umjesto na rezultate.
Dalekovod je na žalost firma čija uprava košta više od godišnje dobiti.

Zamislimo što bi bilo da HŽ infrastruktura naplati garanciju za prugu…

Dalekovod kao firmu volim i stalo mi je do nje, ali pod ovom upravom to je mrtvac.
[/quote]

dobar osvrt "energ"
[/quote]

Slažem se i ja, dapače, odričem se 1000 kom dionica Dalekovoda u korist novog privatnog (normalnog) vlasnika.

Tehnika nije prodala ,ali novi u top 10 Hpb

kada je obavjest o zadnjem kvartaru dali je 28 veljače

veliki opet pušta prema gore
da se malo nakupi
da ih opet tresne

Ili možda i neće??
Jednom mora stat s tim, a onda …

A mislim, nema trenutno pozicije na ZSE koja nije ugrožena osim možda Zabe, Atlantica, ADPL i sličnih mirovinskih stockova. Ova burza zaista vise ne pokazuje gotovo nikakvo vrednovanje nego se situacija razvija na dnevnoj bazi uglavnom zahvaljujući špekuliranju. U tom smislu, logično je drzati pozicije za koje je realno očekivati preuzimanje ili slične statusne promjene jer onda postoji i izlazna strategija. Kladjenje na rezultate, tamo gdje vrednovanje ne funkcionira može biti poprilično jalov posao.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/Bgdy8zO6XJ9DXLddUjCKbA==.pdf

New Report

Close