DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.05.2024. u 15:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
4.452
1,850
2,40
2,48
-3,23%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovo ide na razine prije bagrokora. Za početak 25-27 a dalje idu razine nakon agrokora.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Da li netko moze napisati koliko ima rata senior duga? I što dolazi na naplatu nakon što se krajem 1Q plati zadnja 13. Rata dobavljačima? Zaboravio sam vec lagano predstečajnu. Unaprijed hvala!


znaš i sam šta ova dionica znači za zse. gledao sam ju na 2000 pa onda na 1700 zaigrao prvi put između 700-800. dugo se je tu vrtjelo. izašao ne okrznut. između 300 i 400 napravio samo jedan mali krivi korak. onda dokap onih nesretnika po nekih 240, opet na 100 nešto i batalio do dokapa. čekao da se uvjerim da neće u bankrot. i sad ide spirala prema gore. blok transakcija od blogera vam može nešto reći. on sam može držati sve oif- ove na uzdi (ne trebam pričati šta bi bilo da pozove još nekoga u pomoć),a ni oni neće do besvijesti iracionalno gubiti tuđe novce.
znači ne govorim o fundamentima, roe, ebita i sl. beda.toće već o samo načinu trgovine na zse.

Ja ušao 2012 čini mi se na 120 kn, prodao pola vanburzovnom transakcijom na cca 1.600 kn, a ostatak prodajem na 2.000.



znaš i sam šta ova dionica znači za zse. gledao sam ju na 2000 pa onda na 1700 zaigrao prvi put između 700-800. dugo se je tu vrtjelo. izašao ne okrznut. između 300 i 400 napravio samo jedan mali krivi korak. onda dokap onih nesretnika po nekih 240, opet na 100 nešto i batalio do dokapa. čekao da se uvjerim da neće u bankrot. i sad ide spirala prema gore. blok transakcija od blogera vam može nešto reći. on sam može držati sve oif- ove na uzdi (ne trebam pričati šta bi bilo da pozove još nekoga u pomoć),a ni oni neće do besvijesti iracionalno gubiti tuđe novce.
znači ne govorim o fundamentima, roe, ebita i sl. beda.toće već o samo načinu trgovine na zse.

Ja ušao 2012 čini mi se na 120 kn, prodao pola vanburzovnom transakcijom na cca 1.600 kn, a ostatak prodajem na 2.000.

[/quote] stvarno zanimljivo da nikad niko nije izgubio a dionica pala 90%


Ovo ide na razine prije bagrokora. Za početak 25-27 a dalje idu razine nakon agrokora.

Moglo bi biti tako kolega…nicim izazvani padosmo s 27,5 na 17,5…pametni investitori se laganini ukrcavali..i ja bio medju njima…ali ovo je tek probni balon za puno vece stvari.
lp

Hajde da vas malo razonodim.
Prvi put sam kupio Dalekovod 2001. po 67 kuna.
Prodao sam ga 6 godina kasnije, 2007. po 865 kuna.
Likvidnost je bila puno jača nego danas, pa ne razumijem od kud iskaču svi ovi silnici danas sa “izašo-ušo-ušo-izašo”.


prošli tjedan sam svoj portfelj dopunio sa ovim izdanjem iz razloga jer je večina sastavnica sektora zabilježila veće ili manje cijenovne skokove a sjetio sam se prošlog siječnja kada je dlkv jednako zadnji "krenuo" ali je najdalje dogurao pa recimo da ove godine nebi htio propustiti takav možebitni scenarij nekih potencijalnih razmjera.
ima nekog dima i bijelih miševa ima i spammera i crnih ovaca a
Be Prepared, son. That's my motto. Be Prepared.

p.s.
sve dionice pa i ova ima svoje rizike koje treba dobro proučuti kako nebi bilo potrebe druge kriviti za vl krive odluke.

kasno paljenje u odnosu na sektor potvrđeno.
da vidimo dali će se potvrditi i najteža cigla na gasu?
naravno preduvjet je CnB kroz fundamante i poboljšanje sentimenta na marketu za što vidim temelje u dizanju rejtinga i uskoro dizanje u investicijski.
fundamenti će se izgledno poboljšavati na skali u godinama.
prilika za dugočno pozicioiranje sa odličnim risk reward ratiom.
u današnjoj trgovini čini mi se da sam vidio upravo naznake toga.
možda i griješim nebi bilo….

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...



Ovo ide na razine prije bagrokora. Za početak 25-27 a dalje idu razine nakon agrokora.

Moglo bi biti tako kolega…nicim izazvani padosmo s 27,5 na 17,5…pametni investitori se laganini ukrcavali..i ja bio medju njima…ali ovo je tek probni balon za puno vece stvari.
lp
[/quote]

Mozda nisam u toku ali cime je izazvan raslo do 27,5 ?

Ignore : renči

blogerovim ulaskom ako me sjećanje služi

Crobexom na 2300 npr.
A i nešto jako sitno posla su ugovorili….

Netko pobrsti sve do 21 i potom drugi polupa sv do 20. A mogao je prodavat i po 22 danas… a možda i bude.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ručna zategnuta. vidjet ćemo do kad će pakne izdržati.

who dares, wins

Ovo je klasičan primjer trgovanja na ZSE. Iz nekih razloga prodaje se jeftinije i to onako slon u staklarni način… očita je promjena trendai onda se netko nađe ovo raditi. Ali neka… ima vremena.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ima vremena i biti će profita.. Samo polako..

私は悲鳴をしましょう


Ima vremena i biti će profita.. Samo polako..
Slažem se. Samo strpljivo. Na dugi rok.

New Report

Close