DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Mogli su bar staviti za koju cijenu, malo više transparentnosti ne bi bilo na odmet


Mogli su bar staviti za koju cijenu, malo više transparentnosti ne bi bilo na odmet

pošto poto, rekao sam da ovdje nešto ne štima, ne rasprodaju oni to bez razloga


pošto poto, rekao sam da ovdje nešto ne štima, ne rasprodaju oni to bez razloga

Sigurno je ovo što si nam rekao.
Evo, samo što ne idu u novu PSN.

Svašta čovjek može pročitati na ovom forumu….

La vita e bella!

stvarno jest čudno da veliki ovako rasprodaju dlkv!?



pošto poto, rekao sam da ovdje nešto ne štima, ne rasprodaju oni to bez razloga

Sigurno je ovo što si nam rekao.
Evo, samo što ne idu u novu PSN.

Svašta čovjek može pročitati na ovom forumu….
[/quote]
ne mora čovjek čitati ono što mu kvari veče, imam dionice DLKV više od 7 godina, što bi sada trebao napisati, super što su prodali i to bez navedene cijene, znate li vi što se tamo proizvodi za Dalekovod i koliko se robe štanca svaki dan, nešto kažu rade i za autoindustriju

@Posejdon, et mali
malo si pogledajte dnevni graf Dalekovoda, sve ce vam biti jasnije. IMHO, jos ce padat. Ali to je samo moje misljenje. THNK je sasvim druga prica.
LP

ok, neka pada, ja uvijek dokupim kada pada

Razgovarao sam sa dečkima koji rade u Norveškoj za stranu firmu a prije su bili u Dalekovodu, kažu da je Dalekovod jaka firma u Norveškoj ali da radnici imaju lošija primanja od drugih firmi tako da su oni prešli u drugu firmu.
I žalili su se na ogromnu administraciju u ZG koja ništa ne radi.
Smatraju da bi Dalekovod lako kupila neka strana firma kada bi uveli više reda…
Proizvodnja stupova je kažu super za firmu ali su znali fulati rupe i šarafi su od DIV-a koji su već došli hrđavi, to je očito bilo prije bar 1 godine,nadam se da su to posložili u međuvremenu…

očita veza vlasnika Dalekovoda i Agrokora ruši ovu dionicu a i slučajevi kao Pevec ne ulijevaju povjerenje, ja sam povukao kočnicu što se tiče ZSE…

Dosta kvalitetnih ljudi je otislo ja osobno znam dvoje inzinjera koji su otisli u zadnjih par godina, uglavnom stvar place i sta su se postavljali ljudi prema podobnosti pa je onda dolazilo do konflikata.To s vijcima sam i ja cuo te to moze bit problem jer vrlo vjerovatno ce to morat ispravljat u garantnom roku.Isto sam cuo da za zadnji ovi dobiveni natjecaj nije jasno kako su mogli ic s takvom cijenom tj da nema racunice s obzirom da se radi o kompliciranijem terenu nego na slicnom natjecaju gdje je cijena bila veca.

Ignore : renči

Vidim da bi svi kupovali ali jeftino!
Sad su i “vijci” postali jako bitni.
A firma otplatila sve rate iz PSN i raste u inozemstvu po dvoznamekastim stopama!
Nekome nije dosta što je pala s 27 početkom 2017. na sadašnjih 17 ??
Radije kupovati dok se nudi po ovoliko.


Vidim da bi svi kupovali ali jeftino!

u pravu si, sada kad je skupo po 17-18 kn ne želi nitko, ali kad bude jeftino po 13-15 kn onda ćemo kupovati



Vidim da bi svi kupovali ali jeftino!

u pravu si, sada kad je skupo po 17-18 kn ne želi nitko, ali kad bude jeftino po 13-15 kn onda ćemo kupovati
[/quote]

a zašto po 13-15?? imao si koliko želiš po 10?
zašto nisi iskoristio priliku kao drugi kad je trebalo imati jaka M…. za investirati 🙂




Vidim da bi svi kupovali ali jeftino!

u pravu si, sada kad je skupo po 17-18 kn ne želi nitko, ali kad bude jeftino po 13-15 kn onda ćemo kupovati
[/quote]

a zašto po 13-15?? imao si koliko želiš po 10?
[/quote]

imaš pravo, sačekat ću onda 10 kn, to će biti prava prilika 🙂


Dosta kvalitetnih ljudi je otislo ja osobno znam dvoje inzinjera koji su otisli u zadnjih par godina, uglavnom stvar place i sta su se postavljali ljudi prema podobnosti pa je onda dolazilo do konflikata.To s vijcima sam i ja cuo te to moze bit problem jer vrlo vjerovatno ce to morat ispravljat u garantnom roku.Isto sam cuo da za zadnji ovi dobiveni natjecaj nije jasno kako su mogli ic s takvom cijenom tj da nema racunice s obzirom da se radi o kompliciranijem terenu nego na slicnom natjecaju gdje je cijena bila veca.

Sigurno su otišli za onog Kanađanina radit, al kad potrose 5 mil € i nebu para kljuc u bravu!

Vaš link …

Nexus izgubio licencu?! Hmm…

New Report

Close