DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.05.2024. u 20:11
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pa 12k i nije neka big količina


Jer i jučer je kupljeno 🙂 skoro 12.000 dionica, a to nisu količine kakve imaju mali dioničari.
Uh, impresivno velika količina je protrgovana! 😉

Eto, DLKV u CROBEX-u drugi po visini rasta cijene dionice u 2017.

Lijepo je biti dioničar DLKV s obzirom na ipak korektno napravljenu PSN i svojedobnu dokapitalizaciju za manjinske dioničare.
Kao manjinski dioničari svašta smo na ZSE doživjeli ove godine.

Na one u padu utjecao je Agrokor, ali i poslovanje

La vita e bella!

@posejdon
Što kažeš na ovo?
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ekskluzivno-novi-detalji-istrage-protiv-todorica-kako-su-sefovi-fonda-za-gospodarsku-suradnju-novac-drzavne-banke-dali-todoricu/6881400/

Ignore: KressoM, delux

Ne znam postoji li kaznena odgovornost kod ovog.
Ovo je pravno pitanje.
Da li se novac koji je nesumnjivo namjenski prije realizacije projekta za koji je namjenjen smije posuditi u cilju stjecanja kamate? Cilj mu, po logici stvari nije to, ali ne znam je li izričito zabranjeno. To sa sobom povlači i rizik da vam posuđeni novac ne bude vraćen, što se ovdje djelom dogodilo.

La vita e bella!

Svim dionicarima DLKV zelim sretnu i uspjesnu novu 2018. godinu, a također i veci prinos nego sto je to bio u ovog godini koja je na odlasku.
Svi oni koji jos nisu dionicari ove dionice zelim da to sto prije postanu jer ocekujem da ce ova dionica bit ono sto je ATPL bila u 2017….😄

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Vaš link …[/url]

bravo za dlkv

Dugo nam nema kolege sasha sa nekim lijepim vijestima….
Pozivam kolegu da nam se barem malo javi da vidimo da je još uvijek tu s nama….hvala..

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)


Dugo nam nema kolege sasha sa nekim lijepim vijestima….
Pozivam kolegu da nam se barem malo javi da vidimo da je još uvijek tu s nama….hvala..

Kao prvo, hvala za gornju čestitku i lijepe želje za 2018. što naravno isto kako tebi i svima drugima želim.
Što se tiče lijepih vijesti meni je osobno drago da su se za njih pobrinuli prošle godine iz samog Dalekovoda, i samo neka tako nastave, a odličan prikaz toga je dao predsjednik uprave, što se može pročitati u postu kolege matrix90. Mislim da do sada ovo još nitko nije postao, pa neka bude kao
prilog tvrdnji gosp. A.P. “da su mnogo radili sa partnerima na vanjskim tržištima, što otvara nove
prilike.”

http://ua.mfa.hr/hr/vijesti-i-najave/predstavljanje-novog-nadzornog-sustava-tvrtke-%E2%80%9Edalekovod%E2%80%9C-doo,47607.html

Također, krajem prošle godine u svojoj tradicionalnoj dodjeli godišnjih nagrada Stattnet im je dodjelio
jednu od nagrada (mislim za područje inovacije).

jutros me malo dokačilo po bidu, pa rekoh dobro je, a vidi sada ponude, ima za sve dovoljno, ovdje nešto gadno ne štima ili se seli u Todex

Hm, ovaj je poceo sa 23 pa 22 a nesto sitno je izgrickan i sad bam na 18,60. 10000 eura mu nije problem da izade iz pozicije…Mislim da nema veze sa nekim problemom, nego sa zeljom za cashom…


jutros me malo dokačilo po bidu, pa rekoh dobro je, a vidi sada ponude, ima za sve dovoljno, ovdje nešto gadno ne štima ili se seli u Todex

i meni tako izgleda, zato ne stavljam još kupovne naloge nego čekam diskontne cijene



jutros me malo dokačilo po bidu, pa rekoh dobro je, a vidi sada ponude, ima za sve dovoljno, ovdje nešto gadno ne štima ili se seli u Todex

i meni tako izgleda, zato ne stavljam još kupovne naloge nego čekam diskontne cijene
[/quote] Takodjer..cekam da se vrati na 10kn opet pa cu uletiti sa svim param unutra..kako da ne!

http://zse.hr/default.aspx?id=81215

New Report

Close