DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 19:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,46
246
100
2,40
2,46
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ja se stvarno čudim zašto bi Netko prodavao dalekovod na 27 kn ?

Čudno…

zavisi kad je kupovao..kladim se da su dugorocni dokupljivaci dokupilii na 27 😉
ali i dalje minus 🙂


šta je sad? ponovno dlkv dobra dionica :)))

to je kao kod plove srdela u moru, kad osjete opasnost sve bježe na suprotnu stranu, a čim opasnost prođe, vraćaju se nazad 😉

Ignore: KressoM, delux

ispod 25 kn je malo dionica, hoće li uskoro biti skok na preskok? 😉

Ignore: KressoM, delux


ispod 25 kn je malo dionica, hoće li uskoro biti skok na preskok? 😉

već nekoliko mjeseci se trguje bez ijedne informacije iz firme, dobro ovo i izgleda, kao da trgujemo na stočnom sajmu
p.s.
samo kratki dodatak kolega, da bi preskočili 25 treba više kupovati, a manje pisati, ja više danas ne pišem ništa

Tko sada gura cijenu dolje jer vidi se da nisu fondovi?

Planiram pojačati udio, sad sam u dilemi dali još čekati ili odmah ući.

Čista psihologija i neracionalni špekulanti ovdje igraju ulogu, pa nije valjda dalekovod sastavni dio agrokora?! Pada više nego belje haha. Što se promijenilo u mjesec dana od 27kn? ništa, ali doduše ni taj rast nije bio ničim značajnim potaknut, ali nakon stagnacije na 10-14kn skoro 2 godine i podmirivanju PSN kao i dobivenih novih ugovora iz moje perspektive cijena je realnije 25kn nego 15kn.


Tko sada gura cijenu dolje jer vidi se da nisu fondovi?

guraju kupci na vrhu 🙂 znamo da vecina ulazi na vrhu 🙂


Čista psihologija i neracionalni špekulanti ovdje igraju ulogu, pa nije valjda dalekovod sastavni dio agrokora?! Pada više nego belje haha. Što se promijenilo u mjesec dana od 27kn? ništa, ali doduše ni taj rast nije bio ničim značajnim potaknut, ali nakon stagnacije na 10-14kn skoro 2 godine i podmirivanju PSN kao i dobivenih novih ugovora iz moje perspektive cijena je realnije 25kn nego 15kn.

Promjenilo se to da je dosta rastao, sta bi trebao linearno rast bez padanja

Ignore : renči

Firma iz psn-a u slučaju nove recesije zbog todexa, gdje će ovo završiti?

Dokap je bio po 10.
Nedavno je bila 13-14.

opet će se neki čuditi kad nastane rupa na prodaji

Ova dionica je čista kolaterala Todexa, tako da očekujem relativno brzi povratak na 26-27 kn…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

Uglavnom, svugdje je totalni potop…


Firma iz psn-a u slučaju nove recesije zbog todexa,

Da, možeš si misliti koliko je za Dalekovod koji veliku većinu prihoda ostvaruje u inozemstvu, a za domaće poslove je osiguran novac iz EU, bitan Todex. 😀

DLKV mi je jako mutan…iako ima dosta domaćih poslova, i dalje ovaj totalno ne fundametnalni rast, koji nije pokrepljeni niti jednim novim ugovorom, već samo otkazivanjem jednog velikog….
mmmmmmmm

čekat i biti strplji, uskoro će to na stare razine, a do tada gledati CF



kažu da se najslađe smije onaj koji se zadnje smije. doduše nije se loše smijati i u međuvremenu kao naš kolega plavi.

Kakva je sada situacija ima li nade, je li se rezultat popravio ili se ne daj Bože pogoršao, koliko još čekamo, koliko je DLKV koliko je VDKT, čiji je veći ( rezultat ) , kada će igra završiti ( da skratimo muke ) ?

lp
[/quote]

rekoh vam kolega…sorry, morao sam.

New Report

Close