DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 09:03
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Inace slicno je bilo govora na Optimi kako imaju puno dionica i da dionica nece ici gore..na kraju je ipak otisla…i to 200%

ako uzmemo da je OT bila negdje oko 1 kn, to bi značilo da DLKV do tri10 može potegnuti bez problema, samo da nam izvješće odredi brzinu kretanja, akceleraciju i put zaustavljanja

Dalekovod sklopio ugovor o edukaciji managementa u vrijednosti 5 000 000 (pet milijuna kuna). Jadne nase mirovine



Inace slicno je bilo govora na Optimi kako imaju puno dionica i da dionica nece ici gore..na kraju je ipak otisla…i to 200%

Veliki špekulanti su se iskrcali.A mirovinci i kapitalni nisu prodavali. pustili velike špekulante da se iskrcaju.Niz malih trejdera je unutra-Pušing rođo,što bi reka pok.Spajki.
[/quote]nije uvijek tako kako se ti čini

Vidom lipo polako se skpulja DLKV na 20.50…..

Modernizacija i elektrifikacija željezničke pruge Zaprešić– Zabok

Cilj je maksimalno ubrzati realizaciju projekata koji su u tijeku

Iduće godine čekaju nas postupci javne nabave za projekte sufinancirane EU-ovim sredstvima u vrijednosti od 500 milijuna eura. Jedan od njih jest veliki projekt izgradnje dvokolosiiečne pruge na dionici Križevci – Koprivnica – državna granica, za što je u tijeku izrada sporazuma za dodjelu bespovratnih sredstava, čije se potpisivanje očekuje tijekom studenoga. Među njima su i projekti modernizacije i elektrifikacije pruge na dionici Zaprešić – Zabok i dionici Vinkovci – Vukovar. Na riječkome području očekuje nas intenziviranje aktivnosti na dvama projektima u Rijeci, i to na projektu multimodalne platforme razvoja luke Rijeka i međuveze s Kontejnerskim terminalom Jadranska vrata na Rijeci Brajdici, koji HŽI realizira u partnerstvu s Lukom Rijeka, te na projektu rekonstrukcije željezničkog kolodvora Rijeka – Zagrebačka obala kontejnerski terminal u sklopu velikog projekta izgradnje kontejnerskog terminala na Zagrebačkoj obali koji vodi Lučka uprava. Za projektiranje izgradnje drugog kolosijeka, modernizaciju i obnovu pružne dionice Škrljevo – Rijeka – Jurdani u tijeku je postupak javne nabave.
Osim spomenutih dionica, HŽ Infrastruktura priprema projektnu dokumentaciju i za ostale dionice. Istaknuo bih dionice Dugo Selo – Novska, Hrvatski Leskovac – Karlovac te Goljak – Skradnik.

Kako vidim ovaj mali intervju je rađen prošle godine što znači da u ovoj godini idu postupci javne
nabave od 500 mil. eur-a za HŽ projekte. Potencijal je ogroman, što će biti vidjeti ćemo.


al ga zakucavaju DLKV, moglo bi za dan-dva opet na 18 kn

Pa ne bi išlo…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

Mozes napisat koju informaciju vise, da nije ovako opcenito?
Ili mi makar odgovorit na private 🙂

Izneseni tekstovi nisu nagovor na prodaju ili kupnju dionica

PersJesus, 24.02.2017. u 01:29
Knjiga poslova za 2017 vam je na 70%…ocekujte veliki pad prihoda, potrosnju rezervi(cash) Novih poslova nema, sve sto su mogli uzet su zeznuli…

A evo, hvala što si nas upozorio, danas odmah sve prodajemo (tebi) na početku trgovine. :-)))
Clicker, ovako slično je pisao prije nego je ušao u ADPL, a onda je promijenio ploču za 180 stupnjeva.
Vidjet ćeš kad bude kupio kako će se raspjevati u superlativima. ;-)))

Cini se da su oni laki na obaracu vec prodali ovdje sto su imali 🙂


Cini se da su oni laki na obaracu vec prodali ovdje sto su imali 🙂

ma nisu prodali, nego drže prst na okidaču i prate sentiment na ZSE, okrene li trend u crveno….

Ignore: KressoM, delux



Cini se da su oni laki na obaracu vec prodali ovdje sto su imali 🙂

ma nisu prodali, nego drže prst na okidaču i prate sentiment na ZSE, okrene li trend u crveno….
[/quote]

Ovo mi je dobro , da drže prst na okidaču i prate sentiment na zse :):) To su jako sentimentalne osobe 🙂

Od kud Vam da je 2017ta nepopunjena. Koliko je znam ovo nije Konzum pa kupis nesto na polici. Poslovi se dogovaraju dvije godine unaprijed, da bi mogao dogovriti sa proizvodjacem aluminija, čelika bakra, da ti napravi robu. Ne možes dogovoriti posao i sutra ići raditi. Koliko ja znam 2017ma je popunjena, ali problem je 2018. jer su u par natječaja a nikako da se potvrde natječajui i da dobiju potvrdu. U DLKV se sve dogovara minimum 9 mjeseci unaprijed. Ne znam od kuda ova informacija da nemaju posla u 2017. Jedino ako netko nije otkazao a da oni nisu uspjeli naci neki poslic ali i to bi valjda čuli negdje.


Ne znam od kuda ova informacija da nemaju posla u 2017. godine.

Niotkuda. Izmišljotina. Rijetko gdje se mogu pročitati tako kontradiktorne “tvrdnje” kao na ovoj temi.

evo članak za sve one koji misle da DLKV nema posla za 2017…
http://www.poslovni.hr/domace-kompanije/dalekovod-ima-kontinuirani-rast-prihoda


evo članak za sve one koji misle da DLKV nema posla za 2017…
http://www.poslovni.hr/domace-kompanije/dalekovod-ima-kontinuirani-rast-prihoda

Taj link ne mogu otvorit niti ga mogu nac, drugi koji sam nasao je stariji

Dalekovod očekuje stabilan rast prihoda, a za iduću godinu ugovorio poslove vrijedne 600 milijuna kuna

Tu kazu polovicom 2016 da imaju ugovoreno 600 mil za 2017 godinu, s obzirom da u obavijestima nakon tog datuma nema nikakvih novih poslova objavljenih za pretpostavit je da se brojka krece oko toga ili netko zna neke poslove koji su dobiveni nakon tog datuma, a da nisu sluzbeno objavljeni ?

Ignore : renči

New Report

Close