DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.05.2024. u 14:58
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
394.943
163,894
2,48
2,58
7,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Di je dno dna pitanje je sad, i kolko ce se vremena grebati po dnu?

Ako prođe predstečajna na jednu dionicu od 38 dokapitalizacija 2,2 dionice
/ako bude po 10 za strateškog biti će i za sadašnje vlasnike/.
Dakle,ako kupim 100 dionica po 38 ostvarit ću pravo na kupnju 220 dionica
po 10.Ukupna uplata 6.000 kn za 320 dionica,prosječan ulaz 18,75.
Već u prvom kvartalu je bilo pozitivno poslovanje,a poslovi u Norveškoj
bi trebalio donijeti znaćajnu dobit tek u ovom i slijedećem kvartalu,a uspješna
predstećajna nagodba će dodatno smanjiti financijske gubitke pa bi drugi i treći kvartal mogli biti ugodno iznenađenje.
Dakle,da li smatrate da će nakon dokapitalizacije cijena dionica biti iznad 18,75 pitanje je sad.Ipak nakon dokapitalizacije ovo ponovo postaje
fondovska dionica s obzirom da će MCAP biti iznad 300 mil kn.
Netko će reći da sve ovo slići na INGR.Da što se tiče dokapitalizacije i štampanja dionica,ali pozitivno poslovanje ,naravno ako ga bude,ipak podiže
vrijednost dionice.I zatosmatram da je DLKV povoljnije kupnja og INGRE i IGH.

S obzirom na sentiment i beznađe onih koji su unutra možda je prerano za ulaz.Vrag bi ga znal,kaj bi rekal Zagorec.

U DLKV se možeočekivati pokoja kapljica meda i mlijeka.
Nemam dionice DLKV,ali…… dug je dan:


onda ću ja lopina radije čekat taj prosjek na 18,5 kuna

Taj prosjek imat će samo oni koji će imati pravo dokapa, tj. dioničari koji će moći dokapitalizirati po 10 kn….drugim riječima, pitanje je hoćeš li na burzi uopće moći kupiti dionicu ispod 30 kn, a kamo li po 18 kn

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

…nema me,a ovaj Dalekovodić klizi li ga klizi…

…pa dobro gdje mi je onaj gosn iz Sindikata…kaj on veli,pa Saša…e,moj Saša…[emo_smijesak][emo_namigusa]…pa društvo Muljatora…pa Varšavska burza,pa oni američki fondovi…ajme majko,kaj smo se svega naslušali…

…a ono bolan aga na Bosporu leži,crnoj zemlji teži…




onda ću ja lopina radije čekat taj prosjek na 18,5 kuna

Taj prosjek imat će samo oni koji će imati pravo dokapa, tj. dioničari koji će moći dokapitalizirati po 10 kn….drugim riječima, pitanje je hoćeš li na burzi uopće moći kupiti dionicu ispod 30 kn, a kamo li po 18 kn
[/quote]kupit ce se itekako…
[/quote]

Tvoj nick sve govori…
…ostali, kao npr. bakica,ffff itd., ovdje se nađu kad treba spuštati cijenu…
Ne podliježite nagovorima ovih, vjerujte u svoje ulaganje, oni su tu samo da jeftinije kupe…

@stari

BAKICAAA, 16.05.2013. u 12:06
…ostali, kao npr. bakica,ffff itd., ovdje se nađu kad treba spuštati cijenu…
Ne podliježite nagovorima ovih, vjerujte u svoje ulaganje, oni su tu samo da jeftinije kupe…

…a što bi trebali nagovarati…nagovarali,ne nagovarali to pada i pada…uostalom,ja već odavno pričam na ovoj dionici samo crnjake…

…gosn stari,reklo bi se da sam već ostarila na njoj…[emo_smijesak][emo_namigusa]

stari@zar to nije cilj svih trzisnih sudionika..kupit jeftino i prodat skuplje ,,ili ti imas neki drugi sveti gral? [emo_smijesak]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

jel nam se to sprema sutra završno zakucavanje danaas je ovaj s par 500-tica to dobro odradio mislim da ce mu sutra više malo trbat

pepe7


Di je dno dna pitanje je sad, i kolko ce se vremena grebati po dnu?
zagrebat ce se i malo nize od dna…nista se ovdje nece rijesiti preko noci..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial



Di je dno dna pitanje je sad, i kolko ce se vremena grebati po dnu?
zagrebat ce se i malo nize od dna…nista se ovdje nece rijesiti preko noci..
[/quote]
jedana dionica po 35 donosi pravo/prema prijedlogu predstečajnu/na 2,2 po 10
/ili možda 1,1 na 20 što bi bilo povoljnije jer bo p/s bio manje razvodnjen/

100 dionica po 35=3500 kn
220 …………10=2200

320 dionica 5.700 kn ,prosječan ulaz ,17,81 cijena nakon dokapitalizacije
bi trebala biti iznad toga,naravno ako se ostvari prvo na dokup po programu predstečajne

naravno da će kupnja sanjati o kupnji po 10,ali o minimalnoj cijeni će odlučiti
oni koji vedre i oblače na našem tržištu tj.mirovinci,a mogu se u kupnju uključiti i OIF,dokapitalizacije koja bi trebala biti provedena u slijedečih nekolko mjeseci i MCAP će biti iznad neophodnih 300 mil kn.
cijenu na tržištu će ipak određivati i poslovni rezultati drugog i trećeg kvartala ove godine

DLKV ulazi u žižu interesa,ovo već može bitii dobra cijena ulaza,naravno da bi
jeftinije bilo još bolje….

U DLKV bi za strpljive dokupljivače moglo biti meda i mlijeka,za sada ne i za mene jer nisam na izvoru.

Nemam dionice Dalekovoda.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/Tx7iKIObm90003SUYcsZAg==.pdf
Kakve su ovo gluposti. Dokapitalizacija po 10 postojeći dioničari isključeni.

vid'la žaba...

I koliko se da razumjeti dolazi oko 22 milijuna novih dionica.
Ovo je gore od Ingre nekoliko puta.

Tko tu više može odrediti koliko vrijedi cijena dionice na burzi?

New Report

Close