DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 13:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,48
85.497
34,416
2,50
2,52
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Znaci , isrina je netko iza skrbnickog kupuje dionice!

Na dan 21.04.2016. su imali 93.000,00 komada, ali kako vidimo danas je to znacajno vise. Bit ce zanimljivo pratiti razvoj situacije

Btw, kako imati skrbnicki? Prije par godina su brokeri zahtjevali da se prebaci na ime, da se ne moze imati skrbnicki? Jesu to fizički racuni ili od fondova??


Na dan 21.04.2016. su imali 93.000,00 komada, ali kako vidimo danas je to znacajno vise. Bit ce zanimljivo pratiti razvoj situacije

hmmm, na kupnji na 10,50 kn je nalog od 10.000H, moguće je da “potražuje” 100.000 komada?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Nije, na agram traderu kad stisneš cijenu, vidi se da je u pitanju 19 500 kom

A na onome od 2700 kom H po 10 kn je 26 000 kom u pitanju

@Johnnymb
apsolutno je netočno to što si naveo, taj 10.000 H je hide (skriveni) nalog i nema šanse da ti preko agram tradera ili bilo koje druge gledalice možeš vidjeti koliko neki nalog ima skriveno jer bi to kršilo pravila burze i sam smisao zadavanja skrivenih naloga. dakle, ti to ne možeš znati, osim ako je to tvoj nalog pa da znaš kolika je točno skrivena količina, inače nema šanse da bilo tko osim onoga tko je zadao nalog zna taj podatak (eventualno njegov broker, ali on taj podatak ne smije nikome dati!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Nije moj, pošalji mi u inbox broj moba pa ću ti sliku poslat preko vibera od oba, pa gledam svojim očima sad to.

takodjer u agramu kad kliknem na taj nalog dobijem 19534 komada 🙂

Tako je, 3 su H za kupnju, a jedan je H za prodaju. Da je moje rekao bi. Hvala kolega

sad sam skužio o čemu vi pričate!
kad kliknete na taj nalog, otvori vam se nalog za kupovinu u koji je unesen zbroj svih naloga DO tog naloga, to je ta količina o kojoj vi govorite, ali to NIJE količina koja je iza skrivenog naloga! program samo zbroji VIDLJIVE količine do tog naloga, a nevidljive naravno ne jer NE ZNA kolika je količina skrivena.

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Na kraju svakog trgovinskog dana zbrajaju se kupljene i prodane dionice. I sve dok je broj kupljenih veći od broja prodanih znači može se i dalje ovako kupovati. Bitno da “metlica” polako mete, nekad svoje a bogme ponekad i tuđe padaju u lopaticu.

Zanimljivo, 🙂 objasni.

A šta se dešava?

Ovdje 2 mirovinska fonda prodaju iz top 10, u zadnja 2 ( T-2 ) dana PBZ CO je prodao 20 000 dionica a Erste Plavi 20 105 dionica.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kad vidim ovakvu rasprodaju onda znam što slijedi na ovoj dionici…barem još jedan do dva nova velika posla i potpisom ovih poslova u Norveškoj….btw… majstor je čekao na 11,43 s 4000 kom…kao nije znao da će ga poklopiti..više nego vidljivo da je znao da će ga poklopiti ….to je tako kad nam fondovi prodaju pojedincima koji se na račun toga bogate…prenaglo je raslo pa se nisu svi stigli nakrcati koji su trebali

New Report

Close