DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 14:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,48
85.497
34,416
2,50
2,52
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


@To bi mogla biti igra fonda sa svojim direktorima koji kupuju na svoje ime i, naravno, sa drugim fondovima jer treba vratit neke usluge – TO JE NEMOGUĆE. vjeruj mi što pričam, čak se i šira obitelj stalno provjerava, TAKO DA NEMOJ PRIČATI BESMISLICE I LAŽI

Za sve ostalo će vrijeme pokazati, i uvijek netko prodaje, uvijek netko kupuje….a pobjednici se broje na prste jedne ruke


A baš Ivane Oreškoviću, zašto ste se uplašili? Ovi Vam već punih 7 godina ništa ne provjeravaju. Možda samo “prvo koljeno”, a gdje je drugo i treće. Naša burza je “hajdučija”, nikada nitko za ništa nije kažnjen jer su Hrvati najpoštenija nacija, oni ne kradu pa nema potrebe da ih se provjerava. Vi ili ste naivac ili sudionik pa boldate u strahu.

Rrazlog više za kupnju ako bi bila dokapitalizacija po 10.Naravno za sve dioničare
osim za prvog koji bi trebao smanjiti svoj udio na 50%.
15 mil dionica koje ima prvi dioničar je 50% od 30 mil.Dakle dokapitalizacija još 5 mil dionica.Ipak ne vjeruijem u dokapitalizaciju po 10,prije bi to trebalo biti barem na 15 i više, jer sadašnji DLKV vrijedi
daleko više nego prije godinu ili dvije kada se kroz PSN i dokapitalizaciju spašavala firma.
A cijena pada jer su drugi dioničar OMF Cros i deseti ZABA skrb prodavaju i kaoitaliziraju dobit jer su
dionice kupilio po 10.Smatram da griješe,pa kupujem sa posljednjim kešom.
Sve pozitivne vijesti kao dogovorena isplata od Alkbanaca od cca 51 mi kn za ranije napravljen posao,kao i dobivanje velikog posla na Pruzi za Bjelovar od preko mlrd kn za Dalekovod i partnere,kao i veliki ugovoreni poslovi u Skandinaviji garantiraju stabilno poslovanje slijedeće dvije godine.Iduća
godina bi trebala biti izvrsna.
Ipak prodaja vjetroelektrana u ovom trenu nije najpovoljniji jer je su cijene energije naajniže u zadnjih desetak godina.Dogovor o smanjenju korištenja fosilnih goriva će dodatno potaknuti proizvodnju
zelene energije pa bi vjetroelektrane trebale postati jedan od interesantnijih u proizvodnji “zelene”
struje.Kako je u toku prodaja vjetroelektrana možemo očekivati smanjenje zaduženosti ,povečanje
novčanih sredstava na računu i popravka koeficijenta likvidnosti pa bi sa slijedećim izvješćima
i slijepci mogli vidjeti da je stanje sve bolje.

zbilja misliš da direktori MORAJU baš na svoje ime kupovat?

Nek samo nastave s 30milja dobiti i bit će to preko 20kn jako skoro.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Dolaze opet “dobra” vremena za kapitalizam i slobodno tržište u Hrvatskoj pa tako i za Dalekovod.
Naše su slijedeće 3 godine a onda bježanija.

Danas puno bolje izgleda trgovina, samo da se još vrati optimizam kod ulagača.

To bi bilo to …samo za strpljive…
LP

verdi,
smanjivanje udjela tj. dokapitalizaciju smo odradili odmah iza preuzimanja “Konsolidatora”. Mislila sam da očekuješ da ćemo još jednom dokapitalizirati tj. dati dodatni kapital.
Ništa me ne bi čudilo.
Pozdrav

@ Bananarama
Ako imate dokaze prijavite. bit će svima nama lakše. Možda je to i ekipa radila onomad prije krize, možda i sada radi, ali ja ne znam ni jednog, a pogotovo to ne bih radio za 100tinjak tisuća kuna koliko se protrguje na grobexu. Možda je toga bilo u VERN- gdje su se danima kupovale lude količine. ali ovdje ne vidim nikog još uvijek tko je nakupovao preko par sto tisuća kuna. I da cijena ode puta 2 opet nije dovoljno za otići u zatvor. Najlakše je pričati priče, bez pokrića. Kao što rekoh onomad negdje na forumu niti je fond manager sam odlučio o prodaji pozicije, niti je moguće da onda samo jedan kupuje sa strane, da je tako bilo bi puno veći volumeni. Druga stvar nisam vidio da je bilo tko više dokupljivao od raje, većinom sve mali igraći uz jedinog većeg koji je prodao 15k u zadnjih mjesec dana. takvim tempom će si ekipa skupiti za pristojnu zaradu tamo do 2019.te godine. Bit će ovakva situacija na DLKV dok ne vidimo i stvarne rezultati i kad se ponovo analitičari po fondovima okuraže pogledati firmu i onda to možemo očekivati, ali prije drugog kvartala 2016 ne vidim da će se to desiti.


verdi,
smanjivanje udjela tj. dokapitalizaciju smo odradili odmah iza preuzimanja "Konsolidatora". Mislila sam da očekuješ da ćemo još jednom dokapitalizirati tj. dati dodatni kapital.
Ništa me ne bi čudilo.
Pozdrav

ne bi se okladio ali nešto mi kao ostalo u sjećanju da će biti neki nastavak ove igre dvije godine od prve dokapitalizacije. ako je bio takav neki dogovor to se vrlo lako da naći. nisam toliko pomno pratio pa sam čak pomislio da bi to trebalo uslijediti početkom godine. sad vidim da su dvije godine tek na ljeto što ne znači da ja ne griješim.

who dares, wins

@ prognostik
ja sam mislio da čekaš na 9, kadli nakrcan sa puno većom cijenom

evo one stvari koja je tu mene bunila. sad da li se je to desilo, ni je ili bit će pojma nemam.
13. str. odluke. Vaš link …

who dares, wins

Pa to su odmah napravili, nakon što je konsolidator upisao svoje. I zato im je pao udio na 60%


Pa to su odmah napravili, nakon što je konsolidator upisao svoje. I zato im je pao udio na 60%

hvala.

who dares, wins

Ovdje sve po starom! Čim se pojavi neka kupnja fond odmah izbaci par tisuća na prodaju, tak da je to i dalje ista priča.

New Report

Close