DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 06:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,48
85.497
34,416
2,50
2,52
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Koju drugu?

10 000 komada je čak 122 000 kuna, ovo može iskrcati i kupiti samo neki mega igrač, katastrofa od burze. Nego meni nije jasno zašto su mirovinci sudjelovali u dokapu, ako sada sumanuto prodaju ili mi je u stvari i jasno, na kraju će se i vidjeti kome se pogoduje:

U II krugu koji je trajao 8 dana, od 14. srpnja 2014. do 21. srpnja 2014., upisano je i uplaćeno sveukupno 4.319.886 novih dionica čime je iskazani interes premašio broj dionica na raspolaganju.

S obzirom da je za upis u II krugu preostalo 3.467.509 dionica, alokacija svakom pojedinačnom ulagatelju izvršila se na način kako je opisano u Javnom pozivu za II krug (objavljenom na internetskim stranicama Zagrebačke burze i Dalekovoda d.d. 11. srpnja 2014.) te je u konačnici u II krugu ulagateljima alocirano ukupno 3.467.381 novih dionica.
Vaš link …

ja plus jos 2000 kom… jos tisucicu planiram neko me skratil kolicinu na 12,2… uh stvarno ga sad imam

pepe7

Jeste zamijetili da se skine viša cijena ali fond namjerno stavlja ispod naloge na 12,50 kuna.

@ambijent…očito mu se žuri što više toga rasprodati prije 01.01.2016.

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

zbog sveopće gužve na bidu, ipak sam morao izdvojiti koju lipicu više od 12 kn, nakako mi se čini da bi ovdje mnogi kupovali, možda bi čak i fond vraćao polako one od 18,17,16,15………………………….

ne možeš biti pametan. crobex ili ide na zaista dobar odbijanac ili totalni slom. nema sredine .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


ne možeš biti pametan. crobex ili ide na zaista dobar odbijanac ili totalni slom. nema sredine .

zašto je obustavljeno trgovanje svim dionicama malo prije?!??!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Belupo kod mene takoder na par minuta blokada.

To bi mogla biti igra fonda sa svojim direktorima koji kupuju na svoje ime i, naravno, sa drugim fondovima jer treba vratit neke usluge. Šta pbz co-u znači stotinjak tisuća komada manje ? A kupcima bome znači, kad je bilo tržišta ispipano pa se vide nebeske visine sa ove brojčice… A možda znaju nešto što mi ne znamo tipa, ode firma na bubanj… Nešto mi govori da je tu riječ o 1.1.2016 i porezu na kapitalnu dobit a nema smisla kupovat ddalekovod iznad 20 kn. Šteta što je malo para ostalo za kupnju. Ili nije šteta, vrijeme će pokazati, kao uvijek


… a nema smisla kupovat ddalekovod iznad 20 kn. …

zašto mislite da nema smisla kupovati … nije mi jasno

@To bi mogla biti igra fonda sa svojim direktorima koji kupuju na svoje ime i, naravno, sa drugim fondovima jer treba vratit neke usluge – TO JE NEMOGUĆE. vjeruj mi što pričam, čak se i šira obitelj stalno provjerava, TAKO DA NEMOJ PRIČATI BESMISLICE I LAŽI

Za sve ostalo će vrijeme pokazati, i uvijek netko prodaje, uvijek netko kupuje….a pobjednici se broje na prste jedne ruke


Koju drugu?

zar nije rečeno da će nakon 2 godine biti još neka kupnja? nešto kao da se smanji udjel prvoga u top 10.

who dares, wins

Verdi mašio si cijeli fudbal.
Sutra je DLKV u zelenoj blokadi i stoga dignite naloge iznad 14kn.
Sutra ćemo dobiti novog premijera.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?



Koju drugu?

zar nije rečeno da će nakon 2 godine biti još neka kupnja? nešto kao da se smanji udjel prvoga u top 10.
[/quote]
Moguće jer ovo je u biti nacionalizirani DLKV, mislim da ovdje država na razno razne načine ima većinu dionica, pa zato je Premužak iz državne pošte i postavljen za predsjednika Uprave DLKV, u biti bi se sada radila privatizacija.

New Report

Close