DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 30.04.2024. u 05:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,44
30.856
12,668
2,42
2,50
-2,40%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Čak i Slovencima cvjetaju “ruže”, a u Hrvata još uvijek vladaju posljedice “spaljene zemlje”.[emo_ooooo]

Zagrebačka burza još u sivilu, Ljubljanska cvate

kad će se moći trgovati milijunima novih dionica dokapitaliziranih po 10 kn?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


Čak i Slovencima cvjetaju "ruže", a u Hrvata još uvijek vladaju posljedice "spaljene zemlje".[emo_ooooo]

Zagrebačka burza još u sivilu, Ljubljanska cvate



ni je čak već cijelu godinu tamo traje euforija. dijelom zbog angažmana naših mirovinaca na krki,merkatoru i ostalim. kad god sam pogledao promet je bio veći nego na zse.

who dares, wins

Eto napokon, prekosutra smo u trgovanju.

Ipak se kreće….:)

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/nNYi4Hx3Ibnkta07ouF0bw==.pdf

zašto onda izdavanje dionica drugog roda?

Podsjetimo se..

‘Hrvatska je Dalekovodu pretijesna, osvojit ćemo i Njemačku, Francusku…’


zašto onda izdavanje dionica drugog roda?

Kako zasto, pa da onemoguce prodaju odmah, dok se sve malo ne stabilizira i provede. Sad tko ce se zadovoljit kikirikijem moze prodat za par dana, ili pobrati vrhnje kroz godinu, dve,,, i zaraditi par puta, a ne 20-30%

A tko bi ovdje trebao prodavati? Svi koji su kupili po 10 kn su dugoročni investitori, eventualno mirovinci ali oni su dijelom prodavali na 40,50,60..a i prosječne cijene po kojima su kupovali nisu im vjerojatno ispod 50-60 kn. Moje mišljenje je da će neka ozbiljnija likvidnost na DLKV uz uvjet da im poslovanje bude onako kako najavljuju, početi na oko 30-40 kn

Nešto su krivo napisali u dopisu na ZSE o konverziji dionica. Tamo kaže da će konverzija biti obavljena 9. siječnja, a da će prvi dan trgovanja sa konvertiranim dionicama biti 7. siječnja.
Ako se dobro razumijem u kalendar 7. siječnja je prije 9. siječnja., što implicira da će se prvo početi trgovati s dionicama koje još nisu konvertirane??? [emo_vrtimise]
Dakle, očiti zez!

Na SKDD-u moje dionice još nisu konvertirane.

La vita e bella!

Koliko ja vidim na SKDD računu, još nisu konvertirane, znači da su ovo stare u prodaji.

Naravno da su stare. Prodavači se igraju sa životom. U slučaju da dionice ostanu r-b( ili ne dođu tako skoro na burzu) a znamo da je u Hr sve moguće, onda će cmizdriti i napadati sve živo.

Sad su sve dionice R-A. Drugih više nema i sada vrijede 10 kuna. Sada će oni koji su sudjelovali u dokapitalizaciji moći prodavati svoje dionice kupljene po 10 kuna, za 10 kuna. Ili čekati, čekati i čekati. Ovi koji su do sada imali samo R-A na gubitku su, a ovi koji su imali i R-B donekle su u dobitku jer sa svojim dionicama sada ipak mogu trgovati.
Nešto slično je bilo i na IGH gdje su dionice R-B konvertirane u R-A, ali nije bilo nikakvog pada cijene kao ovdje.
Burza vesela!

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

@ Lojtra

Nakon konverzije odmah su na burzi, jer su R-A već na burzi, i nema posebne odluke o uvrštenju.

New Report

Close