DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 15.05.2024. u 04:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
4.718
1,961
2,38
2,44
0,83%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.banka.hr/hrvatska/dalekovodu-za-2-krug-dokapitalizacije-ostalo-935-tisuca-dionica

Teci ce suze, a ne med i mlijeko.
Ako je sad prodaja na 14-15kn kolika ce tek cijena biti nakon sto krene tsunami novih dionica, naravno ako dokap. uopce i prodje.
10,01? 10,02? ili 9,99?, 9,98…?

http://www.banka.hr/hrvatska/dalekovodu-za-2-krug-dokapitalizacije-ostalo-935-tisuca-dionica

nadao sam se dodatno natrpati u 2. krugu, ali i ovako će biti odlično!
jedva čekam da mi ove po 10 kn sjednu u portfelj, spremne za trgovanje [emo_novac]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Ljudi, bio sam ciničan (moderator je očito služio).
Naravno da starshit ne govori točnu info.
Evo sad i on govori da ljudi prodaju da bi kupili u drugom krugu.


Eh kad bi bilo više ovih po 15 na asku, drugi krug me ne bi ni vidio. Male količine se postavljaju, čisto da se ispita volja kupaca i koliko nisko može ići. Može i niže ako se samo malo više potrudite!
pojavcas postove sukladno broju dionica..rekoh ti isao si iz jednog zla u drugo…
ovo je sljedeca ingra …razvodnjavanje i rasprodaja bez interesa…ps. kupio malo [emo_zacudjen]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Evo desava se uoravo ono sto predvidjeh … Jos danas budu prodavali da im lova sjedne u petak i da onda dokupe u ponedjeljak. Veliki se ne trgaju za ovaj sitni bussines, jer nemaju kone prodavati vece kolicine, ali zelenima dobro dodje koja tisuca za odlazak na more … Nek se ljudi vesele.

he, stvarno se užašno prodaje čak 80k kn :))

vezano za prodaju, vjerujem da će neki se zadovoljiti i sa 10-20%, al jbga tko im kriv, ovdje je bolje igrati na sve ili ništa, bankrot DLKV ili x N zaradu 🙂 ako su banke i fondovi kupovali po olalaaaa vrijednostima, ako im DLKV bankrotira ona su i oni ispušili i to žestoko tako da ovo šta su mali dioničari izgubili su definitivno mrvice

znam male koji nisu upisali prvi krug jer im je tih nekoliko desetaka dionica premalo da bi cekali u redu u zabi…
i za drugi krug je slicno….
male su pretvorili u premale i trend se nastavlja 🙂

ali ima ona od max-a ne želim biti dio kluba koji mene želi za člana

točno, ali iznosi pushinga male uništavaju, a banke ih redovno prikazuju kao gubitak. dakle, meni moj gubitak ne nadoknađuje nitko, a bankama i fondovima servisiraju klijenti! odnosno , svi mi!



Eh kad bi bilo više ovih po 15 na asku, drugi krug me ne bi ni vidio. Male količine se postavljaju, čisto da se ispita volja kupaca i koliko nisko može ići. Može i niže ako se samo malo više potrudite!
pojavcas postove sukladno broju dionica..rekoh ti isao si iz jednog zla u drugo…
ovo je sljedeca ingra …razvodnjavanje i rasprodaja bez interesa…ps. kupio malo [emo_zacudjen]
[/quote]
Bilo bi čudno da ima interesa a ne što nema. Tko ima interesa kupuje u dokapitalizaciji tako da ga trenutno ove na tržištu ne zanimaju jer su mu “skuplje”. Ja ću kontra, pa budemo vidjeli!




Eh kad bi bilo više ovih po 15 na asku, drugi krug me ne bi ni vidio. Male količine se postavljaju, čisto da se ispita volja kupaca i koliko nisko može ići. Može i niže ako se samo malo više potrudite!
pojavcas postove sukladno broju dionica..rekoh ti isao si iz jednog zla u drugo…
ovo je sljedeca ingra …razvodnjavanje i rasprodaja bez interesa…ps. kupio malo [emo_zacudjen]
[/quote]
Bilo bi čudno da ima interesa a ne što nema. Tko ima interesa kupuje u dokapitalizaciji tako da ga trenutno ove na tržištu ne zanimaju jer su mu "skuplje". Ja ću kontra, pa budemo vidjeli!
[/quote]
I ja,uvijek kontra,ali samo ako do petka sklizne ispod 12.Sav višak keša
će biti prebačen za dokap.To je jasno ako cijena ne sklizne jako nisko.
O tome odlučuju nalo veći igraći.

Med i mlijeko za dokapitalizante,vjerovatno,ali kladio se ne bih da će baš biti tako!!!!!!!

Daj shvatite da krupne ribe ne tresu mreže ovdje na ovim prometima i cijenama. Mali zelenbači se trude uloviti koju tisućicu, jer ovakva paradoxsalna situacija s dionicom je meni u 7god bivanja na burzi do sad bila nepoznata. Prodaš stare po 15 i za koji dan isu količinu kupiš ponovo za 10 i razliku strpaš u đep. Da smo kojim slučajem kotirani na Fra burzi s 300mil eur dnevnim prometima uključili bi se u tu špekulativnu zaradu i veliki, ali na ovim prometima to nema smisla niti se time bave. Osim za one insidere koji su još prije mjesec dana znali kako će se odviti stvar pa su to rješavali na cijenama preko 20kn – nedostatno da se zarade milioni, ali za novi auto da. A vi tu gvovorite o nekim testiranjima dna itd … Rečeno vam je već x-puta da se dionicama serije B neće trgovati pa odatle niti bojazan o nekoj hiperinflaciji itd (barem ne na nekom katastrofičnom nivou). Već preksutra cijena ide na stabiliziranih >16-17kn itd. Zaključujem da nemate osjećaj za mentalitet koji prevladava na ZSE i koliko tu ima marginalaca koji “(t)rkaju” sve u 16

ajde starshit i nešto pametno od tebe (ovaj put nisam ciničan)



Osim za one insidere koji su još prije mjesec dana znali kako će se odviti stvar pa su to rješavali na cijenama preko 20kn
trebalo je samo zbrojit 2 i 2 ..kakvi insajderi te spopali …cekamo finalno zakucavanje [emo_ooooo]
[/quote]

I dalje se nerado prodaje.A danas je zadnji dan prodaje da bi se moglo uplatiti
u ponedjeljak.Može biti i prekasno.Da li je pametno da neki iograč zakuca cijenu
niže u slijedeća dva tri dana radi pokušaja smanjenja vijene i zastrašivanja
malih dioničara i pokušaja da ih se potakne na odustajanje od uplata.
Ali to bi vjerovatno bio sizifom posao jer bi gubitak mogao biti veći u sadašnjoj prodaji nego što bi bila korist od ostvarenpg većeg prava na upis u
drugom krugu.I zato očekujem da ćemo danas dotaknuti dno.Ili je već to dotaknuto na beznačajnom prometu od 14,50.Sve u svemu situacija puno povoljnija od očekivanja.Meni odgovara da cijena što manje potone,jer će i na dan D tada biti veća od 10.
U očekivanju meda i mlijeka,naravno nakon dokapitalizacije!!!!!!!

….” Od domaćih dionica ispitanici i dalje imaju najpozitivnija očekivanja od povlaštenih dionica Adrisa, Arenaturista, Valamar Adria Holdinga, Leda i Podravke. Ingra je i dalje dionica kod koje u najvećoj mjeri prevladava pesimistični sentiment, a izdvojili su i Dalekovod.”…

Koliko samo savjeta, pogotovo onih koji nemaju ni za kavu!
Pustite druge na miru, a savjete pogotovo financijske dijelite susjedima i prijateljima.
Ja danas uplatio 1000 0000HR i provizija 100 , moj novac , moj rizik,
Pozz

New Report

Close