DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.05.2024. u 22:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
394.943
163,894
2,48
2,58
7,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Moze li me netko prosvjetliti o cinjenici sto ce se to krucijalno promijeniti kod DLKV kada se odblokira racun?
Ja mislim da u smislu agonije nista!
lp
moze li mene netko prosvijetliti o cinjenici sto ce se krucijalno promijeniti kod DLKV ako situacija ostane kakva jest i racun se ne odblokira? Ja mislim puno toga.[emo_palacg]




@loti

što vam piše pored danas… ?

pored danas piše broj dana blokade do danas
shodno tome zaključeno da je danas deblokada, možda kriv zaključak ispričavam se ako je krivo protumačeno, jer isto je pisalo i na Dalekovodu proizvodnja
[/quote]
Eto, vidite upravo to piše… broj dana neprekidne blokade od početka iste do danas… ako sutra nadalje bude blokiran račun… pisat će 34 dana…

tako je Zizić objasni čovjeku.

A da li se broje neradni dani tj praznici kao danas?

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

meni je samo žaj ljudi koji su na nagovor drugih forumaša prodali dionice
kakvi su to ljudi i imaju li obraza pogledati se u ogledalu
kakvi će doći priD BOGA

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Ovo je danas na Dlkv izvrsno trgovanje i lijep promet 🙂

Realno gledajuci ovime je nacinjena prevelika steta i da se odblokira racun dalekovodu pitanje je koliki ce gubitak razdoblja bit u tom slucaju, a bit ce sigurno te odakle ce se pokrit taj gubitak, a novca za to nece bit onda preostaje ili ponovo zaduzivanje sta po trenutnom ponasanju banaka nije bas moguce ili jako tesko, a i da dalekovod dobije novo zaduzenje to ce donit po meni neizdrziv trosak financiranja za napredak u poslovanju tako da po meni bez obzira na razvoj situacije ne preostaje nista nego dokapitalizacija ili ulazenje vjerovnika u dalekovod prije ili poslje pa s tim neki razlog za rast i oporavak dionice ja ne vidim, ocito je da banke vode svoju igru ili s cijem da sta povoljnije steknu udjele u dalekovodu ili da banke vode neki medjusobni rat da nastete jedni drugima tako da je ovo sad samo kockanje i trgovanje na valovima ….zanimljivo je kako se to sve poklopilo s ingrom koja je dotakla dno taman da se svi spekulanti presele ovdje heh

Ignore : renči



Moze li me netko prosvjetliti o cinjenici sto ce se to krucijalno promijeniti kod DLKV kada se odblokira racun?
Ja mislim da u smislu agonije nista!
lp
moze li mene netko prosvijetliti o cinjenici sto ce se krucijalno promijeniti kod DLKV ako situacija ostane kakva jest i racun se ne odblokira? Ja mislim puno toga.[emo_palacg]
[/quote]

najvažnije je to što i jedna sekunda deblokade znači odgodu stečajnih razloga koji bi inace poceli 27.12.

u cijeloj toj prici treba biti oprezan da se ne nasjedne na bankarski trik u kojem banka odblokira pa blokira dužnika samo kako bi ponistila stecajne razloge

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.



Moze li me netko prosvjetliti o cinjenici sto ce se to krucijalno promijeniti kod DLKV kada se odblokira racun?
Ja mislim da u smislu agonije nista!
lp

Vijest o deblokadi, sa isplatom placa Proizvodnje za 9 mjesec je dobra stvar kratkirocno jer ce odgoditi najavljeni strajk.
Efekt deblokade imat ce trajanje samo 10-ak dana ako se slijedecih 10-ak dana ne napravi dogovor sa vjerovnicima.

Dugorocno, samo rasciscavanje sumnjivih ugovora i jamstava, te kaznjavanje nezakonitih radnji Ekipe, te ponistavanje istih i vracanje ukradenih novaca, moze dovesti do ozdravljenja tvrtke.

Cak i Gorjup kaze u intervjuu da su ovrhe sumnjive.
Problem je sto to nije osporio tamo gdje treba.
Ovako Domaklov mac visi i visit ce nadalje nad Dlkv-om i ovisit ce o dobroj volji Ekipe muljatora i Banaka hoce li ili nece, i kad ce, zaigrati novu igru.

[/quote]

previse si pesimistican…nije to sve bas tako..
glavu gore![emo_palacg


Realno gledajuci ovime je nacinjena prevelika steta i da se odblokira racun dalekovodu pitanje je koliki ce gubitak razdoblja bit u tom slucaju, a bit ce sigurno te odakle ce se pokrit taj gubitak, a novca za to nece bit onda preostaje ili ponovo zaduzivanje sta po trenutnom ponasanju banaka nije bas moguce ili jako tesko, a i da dalekovod dobije novo zaduzenje to ce donit po meni neizdrziv trosak financiranja za napredak u poslovanju tako da po meni bez obzira na razvoj situacije ne preostaje nista nego dokapitalizacija ili ulazenje vjerovnika u dalekovod prije ili poslje pa s tim neki razlog za rast i oporavak dionice ja ne vidim, ocito je da banke vode svoju igru ili s cijem da sta povoljnije steknu udjele u dalekovodu ili da banke vode neki medjusobni rat da nastete jedni drugima tako da je ovo sad samo kockanje i trgovanje na
valovima ….zanimljivo je kako se to sve poklopilo s ingrom koja je dotakla dno taman da se svi spekulanti presele ovdje heh

Slazem se da je napravljena velika steta u poslovanju Dlkv-a. Rezultati ce se vidjeti tek kroz Q4 izvjesce.
Nekakav dogovor ce morati vec sada napraviti sa vjerovnicima inace je Dlkv-od u velikim problemima.

Za shvacanje igara koje se igraju sa Dlkv-om krucijalno tko je pokrenuo blokadu i napravio ogromnu stetu. Gorjup kaze u Vecernjem da su to neke banke sa sumnjivim ovrhama, i tu treba traziti stetocinu.

Ingri potvrđen drugi dio ugovora na projektu vrijednom 56 milijuna eura

ako ingra to moze sa visemjesecnom blokadom racuna,raditi i ugovarati,koliko vise moze dlkv [emo_palacg]

Ako se ovako nastavi neće ostati ništa osim banaka. A njima će se kao bumerang vratiti pitanje “A s kim vi bankarite?” Iako navijam za deblokadu, nije mi jasan današnji rast. Možda netko ima bolje informacije?
Ako su i povlaštene, ovaj put ne zazivam Hanfu.

Ingri potvrđen drugi dio ugovora na projektu vrijednom 56 milijuna eura

ako ingra to moze sa visemjesecnom blokadom racuna,raditi i ugovarati,koliko vise moze dlkv [emo_palacg]

Za razliku od Ingre, gdje se radi o tajnim Naruciteljima, Dlkv svoje poslove gotovo u cijelosti dobiva na javnim nadmetanjima, a tu ovisno o vrijednosti posla treba samo za jamstva za ozbiljnost ponude prvoklasne bankarske garancije od nekoliko milijuna Eura, a prilikom potpisa Ugovora za dobro izvrsenje posla bankarske garancije na 10-tke milijuna Eura. A to ne ide bez Banaka i sa blokiranim racunom.

Tako da blokada racuna nije bas tako beznacajna kategorija.
Netko je spomenuo da je najvaznije da je Proizvodnja deblokirana, sto nije bas tocno ako se zna da u Dlkv Grupi oko 70% prihoda daje Dlkv d.d. A Dlkv d.d. jos nije odblokiran, bar ne danas.

New Report

Close