DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,85
54.444
19,089
2,78
2,82
1,45%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

26.11

1. BMK I PARTNERI D.O.O. 412.523 17,98 Osnovni račun
2. KLT I PARTNERI D.O.O. 409.571 17,86 Osnovni račun
3. CTG D.O.O. 358.674 15,64 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 78.844 3,44 Skrb. račun
5. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,92 Skrb. račun
6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 26.772 1,17 Skrb. račun
7. DALEKOVOD D.D. 25.239 1,10 Osnovni račun
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 21.963 0,96 Skrb. račun
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 18.410 0,80 Skrb. račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 17.343 0,76 Skrb. račun
Ukupno: 61,62

27.11

1. BMK I PARTNERI D.O.O. 412.523 17,98 Osnovni račun
2. KLT I PARTNERI D.O.O. 409.571 17,86 Osnovni račun
3. CTG D.O.O. 358.674 15,64 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 80.100 3,49 Skrb. račun +1266
5. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,92 Skrb. račun
6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 26.122 1,14 Skrb. račun -650
7. DALEKOVOD D.D. 25.239 1,10 Osnovni račun
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 20.609 0,90 Skrb. račun -1354
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 17.998 0,78 Skrb. račun -412
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 17.343 0,76 Skrb. račun

PBZ se nakrcao u utorak, a 6,8 i 9 se iskrcavali…

Dobro je, samo da ne bude gore.

Htjedoh reci u petak (ne utorak)…

Dobro je, samo da ne bude gore.

laser:

… ” možda u ovom trenutku.kupujuči dionicu odnosno dio tvrtke kupuješ i njenu budučnost,a to je u ovom trenutku dogovoreni poslovi za 2 . godine u iznosu cca 2 milijarde + aluminij+tlm. daj molim te sad izračunaj vrijednost dalekovoda.[cool]…

Kolega, ili opasno drukate ili se šalite, sa PE 180 ova dionica će se isplatiti za 180 godina.
I ovo definitivno nije cujena za ulaz.
Ali da, snažno vjerujem u ovu dionicu i posao kojim se bavi.


kolega slobodna smo zemlja.sam biraš gdje ulažeš svoje novce i imate pravo čekat je na razinama na kojim vi vjerujete da je p/e prihvatljiv .mada neznam koju korekciju očekujete da dionica padne na vama prihvatljivih 1000 kn.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


laser: ” … ” možda u ovom trenutku.kupujuči dionicu odnosno dio tvrtke kupuješ i njenu budučnost,a to je u ovom trenutku dogovoreni poslovi za 2 . godine u iznosu cca 2 milijarde + aluminij+tlm. daj molim te sad izračunaj vrijednost dalekovoda.[cool]… ” Kolega, ili opasno drukate ili se šalite, sa PE 180 ova dionica će se isplatiti za 180 godina. I ovo definitivno nije cujena za ulaz. Ali da, snažno vjerujem u ovu dionicu i posao kojim se bavi.

Zasto ne bi bila cijena za ulaz, ja sam usao po malo nizoj cijeni kad je udario prvi val korekcije i izasao na 1700 desetak dana poslje[cool]
Probat cu i sutra uc na 1540, iza nove smo na 2000[rolleyes]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Ljudi moji nije da Dalekovod ne vrijedi trenutne cijene, nego nema tko više da digne tu dionicu. Čim cijena pređe 1600 kn, počinje masovno iskrcavanje koje je amortiziralo pozitivne učinke svih potpisanih poslova do sada. Npr. na INGR-i nije tako. Tamo Vam je drugačija vlasnička struktura. Vlasnici su puni ko tankeri, većinom fizičke osobe koje imaju brdo love i ne prodaju lako. Cijena je tamo dosta stabilnija upravo iz toga razloga, nema “jeftine” prodaje. Sve dok u Dalekovodu ima ovih HYPAĆA koji se iskrcavaju, čim cijena malo poraste, možemo mi ući i u Aluminij, ali neke pozitivnije reakcije tržišta neće biti. Jedina nam je nada da se ovi što prije do kraja iskrcaju, a to će još duže potrajati. Rast možemo očekivati nažalost tek u 2008. To Vam je realnost, a sve ostalo su puke maštarije. Osobno ću i dalje čekati i po mogućnosti još dokupiti, jer i na ostalim dionicama je slična situacija. Pitam ja Vas: “Ima li neka sigurnija luka, da se sakrijem od ove bure?”
[thumbsup]


laser: ” … ” možda u ovom trenutku.kupujuči dionicu odnosno dio tvrtke kupuješ i njenu budučnost,a to je u ovom trenutku dogovoreni poslovi za 2 . godine u iznosu cca 2 milijarde + aluminij+tlm. daj molim te sad izračunaj vrijednost dalekovoda.[cool]… ” Kolega, ili opasno drukate ili se šalite, sa PE 180 ova dionica će se isplatiti za 180 godina. I ovo definitivno nije cujena za ulaz. Ali da, snažno vjerujem u ovu dionicu i posao kojim se bavi.

kolega, izvještaji na temelju kojih vi računate pokazatelje nisu konsolidirani…i dalekovod je u ovoj godini dobio poslova za 5 milijardi kuna, a ne za dvije. dvije milijarde kuna je potpisao u zadnjih mjesec dana (vjetroelektrane, HAC, ernestinovo, istra). to znaci da se kompanija s jednogodišnjim inflowom order od 5 milijardi kuna, trguje na market capu od 3,5 milijardi kuna.

forumasi nemojte nasjedati na drukere poput persuader

evo malo proanalizirajte cijenu DLKV. izvor je FIMA

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Kao što rekoh, odlična dionica sa lošim 2Q i 3Q nakon kojih se cijena nije korigirala već je nastavila rast na krilima Aluminija.

A ostalo [cool]

Show me the Money!

cijenim svacije misljenje ali moram citirati i ovaj post od stovanog kolege persuadera

Kolega, ili opasno drukate ili se šalite, sa PE 180 ova dionica će se isplatiti za 180 godina.
I ovo definitivno nije cujena za ulaz.
Ali da, snažno vjerujem u ovu dionicu i posao kojim se bavi.

kolega volio bih da jos jednom procitate sto ste napisali. nece se isplatiti za 180 godina, a ipak vjerujete u tu dionicu.
samo bih dodao: jesmo virtualna zajednica ali kredibilitet kolega!

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

nekad je zaista tesko razumjeti burzu. jednom prilikom sam usporedio cijenu indg sa cijenom dlkv. danas gledam financijsko izvjesce i naslove u novinama.

pazite ovo:
– racun drustva u blokadi
– trenutno vode 3500 sudskih sporova (da, dobro ste procitali)
– zadnje izvjesce govori o minusu 49 miliona kuna
– pogledajte cijenu (nevjerovatno koliko je stabilna)

zaista nemam nista protiv ali gdje je tu logika?
moramo biti strpljivi jer za ovu godinu dlkv je odradio odlican rast.

http://www.net.hr/novac/page/2007/11/27/0505006.html

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=4c84c63c-cfa6-4a6a-9560-4560ea2aa948&ref=lastadd

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


cijenim svacije misljenje ali moram citirati i ovaj post od stovanog kolege persuadera Kolega, ili opasno drukate ili se šalite, sa PE 180 ova http://engine.xclaimwords.net/click.aspx?tid=614&partnerid=114786&linkOut=http://engine.xclaimwords.net/redir.htm?url=www.hrportfolio.com/”)’ onmouseout=HideAd(2); name=”link2″>dionica će se isplatiti za 180 godina. I ovo definitivno nije cujena za ulaz. Ali da, snažno vjerujem u ovu dionicu i posao kojim se bavi. kolega volio bih da jos jednom procitate sto ste napisali. nece se isplatiti za 180 godina, a ipak vjerujete u tu dionicu. samo bih dodao: jesmo virtualna zajednica ali kredibilitet kolega!

Htio sam reči da je DLKV dobra firma, sve 5.
Ali kao što sam napisao, nakon loših izvještaja cijena se nije korigirala.
I ako je Dalekovod i dobio 5 milijardi kuna poslova, što je prilično blizu istine, sa druge strane ima trošak, ili vi mislite da će TLM i Aluminij koji su gubitaši,odmah davati zaradu.?
Sa sadašnjom netto maržom od oko 2 % koliko od te zarade će dati netto dobit?
I ćime će se opravdati visoka cijena dionice.?

Ok društvo, ja sam druker itd, ali ja sam jedini argumentirao svoj stav brojkama.
Volio bih da mi netko lupi kontru brojkama i želim da me razuvjerite brojkama.
I ne mislim da je ovo ikakvo drukanje već konstruktivan razgovor o temi.
Štoviše ako ima netko da je raspoložen razuvjeravat me brojkama može i na PM da ne brijete da je meni cilj rušiti cijenu za ulazak.

Pozdrav.

Show me the Money!


Kao što rekoh, odlična dionica sa lošim 2Q i 3Q nakon kojih se cijena nije korigirala već je nastavila rast na krilima Aluminija.

A ostalo [cool]

Bila je 1950 kuna a sad je 1550. A ti kažeš cijena se nije korigirala nego je nastavila rast. Ili si pijan ili nisi normalan.[angry]

New Report

Close