DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.06.2024. u 07:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,76
2.621
950
2,76
2,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ne,

Pozdrav kolega Persuader! Može li kalkulacija po kojoj je ova “odlična” dionica prenapuhana na ovim visinama?

Za tekuću godinu.

Show me the Money!


Hypo izlazi iz svega a čini mi se uskoro i iz države tako da ti to nije mjerodavno.

Zna li netko zašto se zapravo Hypo ‘povlači’, odnosno izlazi s ovog tržišta?
Geopolitika ili jednostavno promjena poslovne strategije??

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

laser:

Hypo izlazi iz svega a čini mi se uskoro i iz države tako da ti to nije mjerodavno.

Zna li netko zašto se zapravo Hypo ‘povlači’, odnosno izlazi s ovog tržišta?
Geopolitika ili jednostavno promjena poslovne strategije??


osniva vani neki nekretninski fond ali i jakopuno afera i gubitaka se veže uz ime ove banke

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

ne razmem:

Pozdrav kolega Persuader! Može li kalkulacija po kojoj je ova “odlična” dionica prenapuhana na ovim visinama?

Za tekuću godinu.

možda u ovom trenutku.kupujuči dionicu odnosno dio tvrtke kupuješ i njenu budučnost,a to je u ovom trenutku dogovoreni poslovi za 2 . godine u iznosu cca 2 milijarde + aluminij+tlm. daj molim te sad izračunaj vrijednost dalekovoda.[cool]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


osniva vani neki nekretninski fond ali i jakopuno afera i gubitaka se veže uz ime ove banke

Sigurnije je uloziti kod Petraca iako je u przunu nego kod HAAB-a. HAAB su teski krimosi. [angry]

skype - ivek1234

DLKV je prepumpan, je su u cijeni su mu uračunati svi planirani poslovi.

Co to maš u portfelju?


ratus: ” laser: ” Hypo izlazi iz svega a čini mi se uskoro i iz države tako da ti to nije mjerodavno. ” Zna li netko zašto se zapravo Hypo ‘povlači’, odnosno izlazi s ovog tržišta? Geopolitika ili jednostavno promjena poslovne strategije?? ” osniva vani neki nekretninski fond ali i jakopuno afera i gubitaka se veže uz ime ove banke

Taj fond je osnovan prije 5 godina i ima dosta nekretnina u vlasništvu i u RH, to nije ništa novo. Jedino HI sad punom parom seli kapital s našeg tržišta kapitala u njega. I što više vrijeme prolazi, sve mi se čini da nisu oni ni tako blesavi… Kapitaliziraju dobit i prenose u drugu imovinsku grupu u kojoj očekuju viši rast nego u dosadašnjim ulaganjima. I to je to, simple as that!

ljudi pa cijelo trziste stoji, odnosno ide u crveno,a ne samo DLKV.
Dajte mi jednu dionicu, s dobrim ili losim FA, koju nije zahvatila korekcija.
Iz dobro poznatih razloga situacija je trenutno ovakva, i koliko god mi je tesko reci, ne vijerujem da ce brzo u plus, koliko bi mi htjeli!
mislim, da Vam je netko prije HT Ipo rekao da ce u ovo doba biti dostupan po 3.., vjerujem da bi ga poslali da ode u neku stvar!
Treba strpljenja, ocito puno vise nego sto bi mi htjeli priznati sami sebi…

p,s, vijerum u ono da s dionicom kupujes dio tvrtke i njenu buducnost, e ja sam DLKV kupio na ATH, i ne bojim se..(moje osobno misljenje i nije poziv na kupnju)

100%! Ne samo uračunati planirani poslovi nego i svi poslovi kojih i ne bude.Imaju sigurno nekog astrologa u DLKV u upravi ili na plaći (vanjski suradnik).


… ” možda u ovom trenutku.kupujuči dionicu odnosno dio tvrtke kupuješ i njenu budučnost,a to je u ovom trenutku dogovoreni poslovi za 2 . godine u iznosu cca 2 milijarde + aluminij+tlm. daj molim te sad izračunaj vrijednost dalekovoda.[cool]…

Kolega, ili opasno drukate ili se šalite, sa PE 180 ova dionica će se isplatiti za 180 godina.
I ovo definitivno nije cujena za ulaz.
Ali da, snažno vjerujem u ovu dionicu i posao kojim se bavi.

Show me the Money!


100%! Ne samo uračunati planirani poslovi nego i svi poslovi kojih i ne bude.Imaju sigurno nekog astrologa u DLKV u upravi ili na plaći (vanjski suradnik).

O čemu ti?
[huh]

Ja jednostavno ne mogu vjerovati kakvi su se sve “znalci” pojavili u zadnja 3-4 tjedna na forumu o DLKV-u… Ovo je prestrašno…[censored]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

New Report

Close