DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.05.2024. u 19:58
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,40
26.722
11,121
2,38
2,42
-3,25%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Stecaj i robija. Jedina pravda na dalekovodu.
http://www.vecernji.hr/vijesti/strucnjaci-predstecajne-nagodbe-su-velika-prijevara-clanak-602474

Kako se kriminalno vodu postupak Predstecajne, Stecaj bi bio jedino pravedno rjesenje, iako mislim da do njega nece doci, bar uskoro.

Robija za Muljatore, prevarante i kriminalce ce tesko doci jer je sam Linic priznao da On i vlada stite kriminal i kriminalce i da pogoduju odredjenim skupinama ogrezlim u kriminal.


Sta ti je pozitivan duh kod Lopine.

Tako je sirio pozitivne price i prije godinu dana na Cebi kad je dokap bio po 200kn, a sada je novi dokap po 10kn, a ljudi je vise ne mogu prodati ni po tih 10kn.

Ali mozda Lopina negdje i pogodi ili ima povlastene info o tome kako ce rjesiti Ustavni, jeli Dlkv dobio posao o kojem prica Linic i hoce li se ponistiti odluke Glavne skupstine koje su donesene nelegalno sa glasovima Telegre.

Bravo Lopina.
Svaka cast.


Korisniče sdunjavi,CEBA je prije dvije godine imala BV od 600.U samo dvije godine pojavili su se kosturi od 450 kn po dionici tako da je ulazak ALTERNATIVE
po 200 izgledao kao deračina malih dioničara.Na kraju ispada da su platili previše.i zakraj dokapitalizacija po 10.
Ne posjeća li vas to na DLKV.
Mirovinci dokepitalizirali po 245,pa čišćenje kostura iz ormara sa velikim gubicima,strmopižđenje BV sa 200 na ispod 30 kn po dionici i spasitelj,okupator
Kontaminator sa ulaskom po 10.Ako bude omogućena dokapitalizacija i sadašnjim vlasnicima po 10 DLKV po ovoj cijeni je dobra prilika za zaradu,čak i da ne bude dokapitalizacije za sadašnje vlasnike.
Naravno da ovo vrijedi samo ako predstečajna prođe i DLKV ne sklizne u stečaj.
Taj rizik uvijek prijeti.

Znači danas se rješava tužba Dalekovoda na Ustavnom sudu…….

što ako se sud proglasi nenadležan, stečaj.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

???????Tako kažu…

stečaj 77%

Cookie Monster

http://www.index.hr/vijesti/clanak/i-slucaj-toz-penkale-dokazuje-da-su-predstecajne-nagodbe-zapravo–prevara-/696748.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


stečaj 77%

A tko će pokrenuti stečaj…?

Uprava za to nema ovlasti, kao što nije imala niti za pokrenuti predstečajnu nagodbu iako to državne službe ignoriraju da ne dođu u sukob sa Linićevim zamislima i planovima…

ZPDD čl. 42

OGRANIČENJA DJELOVANJA UPRAVE I NADZORNOG ODBORA CILJNOG DRUŠTVA

Članak 42.

(1) Od trenutka zaprimanja obavijesti iz članka 9. stavka 5. i članka 10. stavka 2. ovoga Zakona, odnosno od objave istih, ako uprava nije zaprimila navedene obavijesti, do objave izvješća o preuzimanju, uprava i nadzorni odbor ciljnog društva ne smiju, bez odobrenja glavne skupštine ciljnog društva:
1. povećati temeljni kapital,
2. sklapati poslove izvan redovitog poslovanja ciljnog društva,
3. djelovati na način koji bi mogao ozbiljnije ugroziti daljnje poslovanje ciljnog društva ili sklapati poslove koji bi mogli ozbiljnije ugroziti daljnje poslovanje ciljnog društva,
4. odlučiti o stjecanju i otpuštanju vlastitih dionica ciljnog društva ili vrijednosnih papira koji daju pravo na te dionice,
5. djelovati na način koji bi imao za cilj ometanje ili onemogućavanje ponude za preuzimanje.
(2) Odluke uprave ili nadzornog odbora iz stavka 1. ovoga članka, koje su donesene prije dana zaprimanja obavijesti iz članka 9. stavka 5. i članka 10. stavka 2. ovoga Zakona ili objave istih, a nisu u cijelosti provedene, moraju prije provedbe dobiti dodatno odobrenje glavne skupštine ciljnog društva, osim ukoliko se radi o odlukama koje spadaju u redovito poslovanje ciljnog društva, a njihova proved­ba ne bi mogla ometati ili onemogućiti ponudu za preuzimanje.
(3) Neovisno o rokovima za sazivanje glavne skupštine ciljnog društva određenim Zakonom o trgovačkim društvima, glavna skupština ciljnog društva na kojoj će se odlučivati o djelovanjima iz stavka 1. ili 2. ovoga članka, može se sazvati najkasnije 14 dana prije dana zasjedanja glavne skupštine.
(4) Kod sazivanja glavne skupštine na kojoj će se odlučivati o djelovanjima iz stavka 1. ili 2. ovoga članka, ciljno društvo može slobodno izabrati mjesto održavanja glavne skupštine i pritom nije dužno postupiti u skladu s odredbom članka 277. stavka 4. Zakona o trgovačkim društvima i eventualnim drukčijim odredbama statuta. Ako je rok za sazivanje glavne skupštine kraći od jednomjesečnog roka iz članka 279. stavka 1. Zakona o trgovačkim društvima, rok za pohranu dionica i prijavu sudjelovanja sukladno članku 279. Zakona o trgovačkim društvima je 4 dana. Društvo treba olakšati dioničarima izdavanje punomoći za glasovanje, ukoliko je to moguće prema zakonu i statutu. Priopćenja dioničarima, izvješće prema članku 308. stavku 5. drugoj rečenici Zakona o trgovačkim društvima i pravodob­no predani prijedlozi dioničara moraju biti dostupni i u skraćenom obliku objavljeni svim dioničarima. Priopćenja se ne moraju slati ako uprava, uz suglasnost nadzornog odbora, smatra da nije vjerojatno da će pravodobno biti dostavljena dioničarima. Kod prijedloga o kojima se glasuje, odredba članka 284. stavka 2. druge rečenice Zakona o trgovačkim društvima primjenjuje se u ovom slučaju i na dionice na donositelja.
(5) Odluka glavne skupštine o davanju odobrenja iz stavka 1. i 2. ovoga članka donosi se glasovima koji predstavljaju najmanje tri četvrtine temeljnog kapitala zastupljenog na glavnoj skupštini pri donošenju odluke.
(6) Ništetne su sve odluke uprave i nadzornog odbora ciljnog društva donesene u suprotnosti s odredbama prethodnih stavaka ovoga članka.
(7) Traženje drugih ponuditelja ne smatra se djelovanjem iz stavka 1. ovoga članka.

Kojem se od Dalekovodovih vjerovnika više isplati pokrenuti stečaj nego prolongirati naplatu…?

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

Stecaj se nece dogoditi nikada, to bi bio poraz politike, a oni to nece dozvoliti, pogotovo ne kod ovakve firme, jer fima ima posla, dozvolilo se kod Bizovackih toplica jer nemaju posla, pa to je i ministar Maras danas rekao….

@Brancin
vjerovnicima se ne isplati stečaj, ali zato onima koji su doveli tvrtku u
ovu situaciju sigurno da, a njihova mreža tko zna gdje sve ne seže.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Danas je se raspravljalo o tužbi Dalekovoda na Ustavnom sudu, nema odbacivanja tužbe pa mi se čini da bi se tužba mogla prihvatiti?


Danas je se raspravljalo o tužbi Dalekovoda na Ustavnom sudu, nema odbacivanja tužbe pa mi se čini da bi se tužba mogla prihvatiti?

glupost, o tužbi se zasigurno neće odlučiti dok US najprije ne oduči o samom Zakonu o PSN jer je temeljno pitanje da li je taj zakon protuustavan kako smatra sudac Kolakušić ili ne!


Danas je se raspravljalo o tužbi Dalekovoda na Ustavnom sudu, nema odbacivanja tužbe pa mi se čini da bi se tužba mogla prihvatiti?

ako se prihvati tvoja logika onda bi se moglo reći “nema prihvaćanja tužbe pa mi se čini da bi se tužba mogla odbaciti”

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Pa ovi nemaju ni za isplatu komercijalnih zapisa!

DALEKOVOD d.d. – DLKV-M-334A – dospijeće glavnice
23.08.2013
obavještavamo vas da je danas, 23.8.2013. dospjela glavnica komercijalnog zapisa oznake DLKV-M-334A izdavatelja DALEKOVOD d.d.

Ugovorom o platnom agentu sklopljenim između SKDD-a d.d. (dalje: SKDD) i izdavatelja te u skladu sa terminskim planom koji je poslan izdavatelju, SKDD je preuzeo obvezu isplate glavnice imateljima predmetnih komercijalnih zapisa pod uvjetom da izdavatelj pravovremeno doznači sredstva SKDD-u odnosno u konkretnom slučaju da izdavatelj najkasnije do 08.00h na dan 23.8.2013. godine doznači sredstva SKDD-u.

Budući da izdavatelj nije doznačio sredstva SKDD-u, SKDD nije u mogućnosti doznačiti sredstva imateljima predmetnih komercijalnih zapisa na čijim su računima na dan 22.8.2013. godine (datum utvrđivanja prava na isplatu) isti upisani.

Po eventualnom zaprimanju novčanih sredstava, uplata će biti provedena u skladu s Uputom SKDD-a.

     



Danas je se raspravljalo o tužbi Dalekovoda na Ustavnom sudu, nema odbacivanja tužbe pa mi se čini da bi se tužba mogla prihvatiti?

ako se prihvati tvoja logika onda bi se moglo reći "nema prihvaćanja tužbe pa mi se čini da bi se tužba mogla odbaciti"
[/quote]

Za početak bi trebalo utvrditi da li je ustavna tužba pravodobna i dopuštena!
Ako se raspravljalo o tužbi dalekovoda meni se čini da je taj uvjet ispunjen.
Ocjena ustavnosti Zakona se čini mi se nije ni razmatrala jer mislim da bi onda bilo neko Rješenje o om predmetu ali ja ga nisam pronašao i nema ga ni na webu Ustavnog suda.

Inače meni se čini da ustavne tužbe imaju prioritet u rjšavanju.

New Report

Close