DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 01:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

OPET MANIPULACIJA DIONIČARIMA

ZAŠTO SE NE IZNESE PLAN RESTRUKTIRANJA

ŠTA KAKO PO KOLIKO ITD

DOKAD VIŠE SAOVOLIKO VELOM TAJNE


OPET MANIPULACIJA DIONIČARIMA…ZAŠTO SE NE IZNESE PLAN RESTRUKTIRANJA… ŠTA KAKO PO KOLIKO ITD …. DOKAD VIŠE SAOVOLIKO VELOM TAJNE

Valjda da se informirani lakše iskipaju između 50-60 kn jer po onome što sam pročitao u planu ne vidim razloge za optimizam sadašnjih dioničara (osim što firma neće u stečaj, ali slaba je to utjeha

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



OPET MANIPULACIJA DIONIČARIMA…ZAŠTO SE NE IZNESE PLAN RESTRUKTIRANJA… ŠTA KAKO PO KOLIKO ITD …. DOKAD VIŠE SAOVOLIKO VELOM TAJNE

Valjda da se informirani lakše iskipaju između 50-60 kn jer po onome što sam pročitao u planu ne vidim razloge za optimizam sadašnjih dioničara (osim što firma neće u stečaj, ali slaba je to utjeha
[/quote]

Sindikat priprema teren za izlazak.
Zadnji magarci sa najvećim ušima-profil 60.
Blokada na 57,04.Mislim da će se to probiti.
Tući gožđe dok je vruće!!

Kratkoročno bi mogli i do 60.
Dugoročno, samo krv znoj i suze.

Ode i po 56 kn,idemo dalje do 63-64 kn

Zadnja 53,50 kn!
Ljudi su skužili da je ovo navlakuša i bježe van!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

sto se sad zesce forsira suludi rast radi spekulativne dobiti,to ce zesci biti pad,slom,potop


Zadnja 53,50 kn!
Ljudi su skužili da je ovo navlakuša i bježe van!

Pobjeglo 11 700 dionica uz rast od 3,18 %

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Vaš link …

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Predloženim planom financijskog restrukturiranja osigurani su svi uvjeti za dugoročno i nesmetano poslovanje društva Dalekovod d.d.

Sve u redu,ova rečenica naglašava da se poslovanje nastavlja prema planu, ugovoreni poslovi se mogu odraditi i naplatiti..

Predloženim planom financijskog restrukturiranja osigurani su svi uvjeti za dugoročno i nesmetano poslovanje društva Dalekovod d.d.

Sve u redu,ova rečenica naglašava da se poslovanje nastavlja prema planu, ugovoreni poslovi se mogu odraditi i naplatiti..

pa koliko puta ćeš ponavljati jedno te iste rečenice?!? daj reci ljudima po koliko ide dokap, zašto šutiš o tome???

jel to bila fid sklopka na 55.99 kuna ,šta se dogodilo? ja sam mislio da će to ko raketa poslije objae na zse-u

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

dokapitalizacija može biti u rangu od 10 – 75 kn ????

…bilo kako bilo prometuje se…ili neko krca ili neko prodaje…neko će zaraditi više neko manje…neko izgubiti više neko manje…?…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Vaš link …[/url]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Vaš link …[/url]

Cijena dokapa je ??? 10,20,30,50…100 ??? To nas sve zanima, ovo ostalo je iz šupljeg u prazno. Svi znamo ove činjenice, ali zašto se ključni podaci skrivaju ko zmija noge. Kažu ” može se isčitati iz predstečajne “… s obzirom da nisam ekonomist, molio bih nekoga potkovanog znanjem da argumentirano iznese svoj stav u vezi eventualne cijene dokapitalizacije. Vjerujem da ćemo opet imati nekoliko subjektivnih teorija koje se temelje na brzini i smjeru vjetra Big Bossovih vjetrenjača.

New Report

Close