DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 05:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

a netko kupuje te iste komad ne čeka nižu a vani -1 stupanj

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

“Sindikat” je kroz ove godine toliko ojačao i infiltrirao se u sve pore vezane uz trgovanje, tako da me ovakve situacije ni najmanje ne čude.
Sada treba popraviti malo prosječnu i iskrcati što veći broj na toj razini. Pa onda opet u red na “tobogan”!

Mislim da danas neće ići ispod 40 kn. Još uvijek je presnažna potpora na bidu za tako nešto… Ponavljam, odnosi se na današnji dan.

koji novci su ovdje popuseni…..pfff!!sta ces!prilagodi se situaciji i vrebaj…[emo_smijesak][emo_namigusa][emo_palacg]

cash je cash,a sve ostalo je sex!


Je li Dalekovod bio u zadnje vrijeme na margin listi?

a je toga se i ja bojim da ne bi izletio kao ingra

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


a netko kupuje te iste komad ne čeka nižu a vani -1 stupanj

za sad je pad zaustavljen, preko 10.000 komada se naslagalo na kupnji iznad 40 kn. vidjet ćemo što će sada biti jer sumnjam da će ostati na ovih 44-45 kn

Samo još nitko od vas nije naveo da ,od silnih sindikata,prevara,zakulisni igara ili neznam što ,na ročištu koje je za nekoliko dana nominala ostaje na 100 kn…inače vas zanimljivo čitati sa svim crnjacima koje pišete.


Sugeriraju li što poredane brojne tisućice na kupnji – cijeni 30 kn!!!
sugeriraju navlakušu da je porasla kupnja

IMT?



Sugeriraju li što poredane brojne tisućice na kupnji – cijeni 30 kn!!!
sugeriraju navlakušu da je porasla kupnja
[/quote]

a što onda sugeriraju nalozi na prodaji na 2000 kn???

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!


jučer se trgovalo na 53x kuna
danas se trguje na 4x kuna
sutra vjerojatno na 3x kuna
prekosutra….?
neide to bas tako pravocrtno

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Prosječna polako raste. Moglo bi ovo danas završiti iznad 50 kuna jer doći će do točke kad će se paničari skroz istresti, a onda nastupaju oni koji uvijek kupuju kada nešto strašno padne. A ti dižu cijenu.

Matjaž Gorjup: Plan vjerovnika je kvalitetan

ono što bih ja dodao je da ovdje svako tumači na svoj način, odnosno vodu na svoj mlin…
Ono što je po meni bitno je da će banke koje će najveći dio duga pretvoriti u kapital, to učiniti uzimavši dionice na način 1 dionica= 100kn.
Baš su banke naivne pa bi pristale da netko poslije njih uzima po 10 kuna.
Nominala je po 10 kn i iz toga se može iščitati samo broj novih dionica a ne cijena dionice kojom će se dokapitalizacija vršiti.

Ovdje pravi pad još nije ni počeo, samo se kompenzirao onaj špekulativni rast od prošlog tjedna. [emo_beztona]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

hroimax@
Malo si se zaletio sa postom. Ali neka te. Panika je prošla jučer i jutros.
Cijena je stabilizirana na iznad 44 kune.

Neznam dali ste čuli ali spas Dalekovoda ide tiskanjem novih dionica po nominali od samo 10 kuna raspitajte se malo, neka se i radnici oglase.

New Report

Close