DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 02:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Dalekovod je spasen..![emo_smijeh]

Super za radnike! No jesu li spašeni i postojeći dioničari u smislu da je nagodba povoljna i za njih?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Novi plan namirenja vjerovnika bit će objavljen tek u ponedjeljak na stranicama Zagrebačke burze i Fine, ali doznajemo da su banke pristale jedan dio potraživanja reprogramirati, a osjetan dio i otpisati. Ročište, za koje se i vjerovnici i suvlasnici nadaju da će zaključiti proces započet 20. prosinca, održat će se 2. travnja. Proces je važan i zbog inozemnih poslova tvrtke, koja trenutačno radi i u Norveškoj, u kojoj ima 2 ugovora teška oko 100 mil. eura.

Inače, u Norveškoj se otvara velik investicijski ciklus, koji će trajati idućih 10 godina, na poslovima u kojima Dalekovod može sudjelovati. Ova nagodba, kažu izvori, omogućit će dugoročno, normalno poslovanje Dalekovodu.

Izvor: limun.hr


Novi plan namirenja vjerovnika bit će objavljen tek u ponedjeljak na stranicama Zagrebačke burze i Fine,

moglo bi biti gadno kad isplivaju detalji, svaka čast svima koji se usude kupovati po ovim cijenama?! [emo_ooooo]

tekst je predmet diskusije bez nagovora na kupnju ili prodaju

Dalekovod u Norveškoj ima 2 ugovora teška oko 100 mil. eura + u Norveškoj se otvara velik investicijski ciklus, koji će trajati idućih 10 godina, na poslovima u kojima Dalekovod može sudjelovati.

To je bitno kolega, da firma posluje, da ugovaraju nove poslove.


Dalekovod u Norveškoj ima 2 ugovora teška oko 100 mil. eura + u Norveškoj se otvara velik investicijski ciklus, koji će trajati idućih 10 godina, na poslovima u kojima Dalekovod može sudjelovati.

To je bitno kolega, da firma posluje, da ugovaraju nove poslove.

to je relativno…naime, nagodbom DLKV može biti stavljen u vrlo nepovoljan položaj pa da sve što zaradi odlazi dugi niz godina bankama za servisiranje kredita…. zato je najvažnija stvar saznati detalje nagodbe jer bi moglo ispasti da nagodba uopće nije tako dobra za sadašnje dioničare kako mnogi očekuju

tekst je predmet diskusije bez nagovora na kupnju ili prodaju

SELL ON NEWS!
pravilo koje vrijedi u 99% slučajeva… možda DLKV spada u preostalih 1%?
no obzirom da se radi o predSTEČAJnoj nagodbi, mislim da današnja situacija ulazi u onih 99% i da će detalji nagodbe kad se saznaju srušiti cijenu dionice

Prvi korak je učinjen,DLKV je spašen.
Bilo kakva nagađanja o lošoj nagodbi ostavite postrani.
Svatko nek tumači kako mu odgovara, danas se debelo zeleni-



Dalekovod je spasen..![emo_smijeh]

Super za radnike! No jesu li spašeni i postojeći dioničari u smislu da je nagodba povoljna i za njih?
[/quote]nije… a valjda to i vidis po
reakciji na tk..zanima me taj reprogram dugova ? koliko novih dionica ce izdati? da se znam postavit dovoljno nisko na bid …[emo_zloban]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

vi sa Poslovnoga stavrno namjerno radite na namjernom rušenju cijene DLKV, vidi se to brisanju svih pozitvnih postova,a puštate ove crnjake….cccc

Ali džaba vam DLKV će stati na svoje noge i u vrlo kratkom vremenu će zaraditi mlrd kuna,a sve ostali napuhani dugovi ( garancije i dugove prema tvrtkama kćerima) će brzo nestati…..

Oni koji ne vjeruju neka i dalje čekaju na 10,01 …[emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban]

A naš brod plovi…plovi…plovi….+8,92….neće dalje najerno da ne uđe u blokadu…
vidimo se u ponedjeljak…[emo_plazi]

Kamate na dug otpis,60 posto reprogram 40 posto pretvaranje u kapital.Vrijedi za banke i one kojima su dužni preko pola milje kuna.Ti drugi će sasipavati dionice kad god im dođe nešto veće za platiti.Već viđeno.

http://www.vecernji.hr/biznis/banke-pristale-reprogram-otpis-dalekovod-je-spasen-clanak-527811

evo malo i Večernjeg….[emo_palacg][emo_palacg]

za neke bi moglo biti i kasno u ponedjeljak….[emo_plazi]


Kamate na dug otpis,60 posto reprogram 40 posto pretvaranje u kapital.Vrijedi za banke i one kojima su dužni preko pola milje kuna.Ti drugi će sasipavati dionice kad god im dođe nešto veće za platiti.Već viđeno.

to je najveća opasnost koja je uništila i dionicu ingre i srušila je sa 20 na 4 kn!
oprezno i pamet u glavu jer bi ubrzo mogle dolaziti veće količine na prodaju!

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

a moderatoru, moderatoru…pa zašto brišeš postove ako se iznose samo činjenice..

evo za one koji nemaju gledalicu…..+13,14….zadnja cijena 55,02…[emo_plazi][emo_plazi][emo_plazi][emo_plazi][emo_plazi]

Pa vi samo brišite i kukajte kako će dlkv na 10,01……

vidimo se u ponedjeljak gospodo….[emo_cool]

Što mislite da li su banke zamjenu duga za kapital predložile po 20,50 ili 100kn za dionicu,a s obzirom da su one predlagači.Da su vama dužni što bi vi predložili.

Ja upravo povuko nalog s prodaje…zasto prodavat ovako jeftino?[emo_smijesak][emo_namigusa][emo_palacg]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

New Report

Close