DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,48
85.497
34,416
2,50
2,52
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dragi moji dioničari Dalekovoda,

još jedna godina je pri kraju,došlo je vrijeme da napravimo i godišnju bilancu.
Puno je toga iza nas,i dionica i plača i suza i svađa i radosti…,a najviše druženja i prijateljstva.

Želim vam svima,da i slijedeće godine nastavimo tako,al da bar za mrvicu budemo bolji,da budemo razumniji ,ljudskiji,tolerantniji…,a dionica da poleti do neba…

U vašim privatnim životima želim vam puno radnih uspjeha,da budete ponosni što ste i Vi makar i mali kotačić ove civilizacije ,kojoj doprinosimo svojim znanjem i radom…

Družite se,putujte,upoznajite nove krajeve i ljude,bolje ćete razumijeti svijet koji vas okružuje…

I na kraju želim Vam ono što je najvažnije …sreću u obitelji…

Neka Vas kroz cijelu godinu prati toplina doma,dječjih zagrljaja i ljubav osobe koju volite…

Ništa na svijetu nije vrijednije od toga.

Čestit Božić i sretnu Novu 2013.godinu svima Vama želi

Vaša Bakicaaa.

…naravno,da sam to imala u planu,samo da promiješam bakalar…[emo_smijeh][emo_smijesak]

…već mi je luk jutros zagorio…[emo_smijesak][emo_namigusa][emo_namigusa]


Dragi moji dioničari Dalekovoda,

još jedna godina je pri kraju,došlo je vrijeme da napravimo i godišnju bilancu.
Puno je toga iza nas,i dionica i plača i suza i svađa i radosti…,a najviše druženja i prijateljstva.

Želim vam svima,da i slijedeće godine nastavimo tako,al da bar za mrvicu budemo bolji,da budemo razumniji ,ljudskiji,tolerantniji…,a dionica da poleti do neba…

Hvala na iskrenom i srdačnom komentaru ! Također, svima želim sve najbolje za nadolazeće blagdane. Prvenstveno zdravlja i ljubavi, a dionica će već doći na svoje… Sretan Vam Božić i sve najbolje u Novoj Godini !

U vašim privatnim životima želim vam puno radnih uspjeha,da budete ponosni što ste i Vi makar i mali kotačić ove civilizacije ,kojoj doprinosimo svojim znanjem i radom…

Družite se,putujte,upoznajite nove krajeve i ljude,bolje ćete razumijeti svijet koji vas okružuje…

I na kraju želim Vam ono što je najvažnije …sreću u obitelji…

Neka Vas kroz cijelu godinu prati toplina doma,dječjih zagrljaja i ljubav osobe koju volite…

Ništa na svijetu nije vrijednije od toga.

Čestit Božić i sretnu Novu 2013.godinu svima Vama želi

Vaša Bakicaaa.

Brži su mi prsti nego pamet u svezi prijašnjeg posta !
Bakice hvala na iskrenom i srdačnom komentaru ! Također, svima želim sve najbolje za nadolazeće blagdane. Prvenstveno zdravlja i ljubavi, a dionica će već doći na svoje… Sretan Vam Božić i sve najbolje u Novoj Godini !

Svim DALEKOVODAŠIMA OD 1949 do beskraja želim da manje surfaju po internetu A VIŠE PO VIKENDICAMA. U moje vrijeme nismo znali za JANJETINU, INTERNET I DIONICE.
ALI tada smo se družili po izletima i po vikendicama, Danas ljudi pjevaju remetinec remetinec selo pokraj zagreba , vu njemu jesu pravi dećki v remetinec pem i ja. Nekada nismo znali za remetinec , nnije stvar u penezima već u pravom društvu. EVO DALEKOVOD je ponovo na nogama .
SRETAN I BLAGOSLOVLJE BOŽIĆ SVIMA

čestit božić dalekovodašima i nemojte mi igrat dalmatinski rulet -tj stavljat prst u šteker(poznata igra za vrime redukcija u ratu)

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

TOP 10 povećao udjel…

točnije, ušao novi PBZ račun, doduše izašao ERSTE ali je TOP 10 ukupno jači… ako mi podaci štimaju


točnije, ušao novi PBZ račun, doduše izašao ERSTE ali je TOP 10 ukupno jači… ako mi podaci štimaju

To su vjerojatno ovi veliki paketi što se već danima prebacuju.
U svakom slučaju je odlična vijest !
Hvala na informaciji !

to su ovi sta ce prodavat sa gubitkom negdi na 120 kn !!!!!

želim Vam svima sretan Božić
Mislim da je bitno reći da je Dalekovod d.d. dobio dvije plaće, znači idemo naprijed i pitanje je dana kada će dionica eksploadirati u pozitivno


želim Vam svima sretan Božić
Mislim da je bitno reći da je Dalekovod d.d. dobio dvije plaće, znači idemo naprijed i pitanje je dana kada će dionica eksploadirati u pozitivno

Ja mislim upravo suprotno, ovdje će se dogoditi veliko razvodnjavanje postojećih dioničara i ako danas nije eksplodirala, neće ni uskoro. Ovdje je mnogo “umočenih”, no jako malo svjesnih da će se mnogi od njih uskoro “utopiti”.

Misa za njih uz amen…

http://translate.google.hr/translate?hl=hr&sl=en&u=http://www.energoinvest.com/&prev=/search%3Fq%3Denergoinvest%26hl%3Dhr%26tbo%3Dd%26biw%3D1000%26bih%3D676&sa=X&ei=WVHcUNq9E4rTtAb67ICQDg&sqi=2&ved=0CDAQ7gEwAA
Također, Energoinvest je osvojio veliki projekt u južnoj Albaniji – 110 KW dalekovoda vrijedan oko 32 milijuna eura. Menadžer Čengić je najavio da će sljedeći tjedan oni će imati pregovore s službenog investitora KfW, velikom njemačkom bankom, koja ulaže u projekt u Albaniji.
Više nije 27 mil.eur[emo_smijeh]
Hoće li ponoviti natječaj? Imamo li mi kakve veleposlanike, ili samo poslušnike?
Pozdrav

Ja mislim upravo suprotno, ovdje će se dogoditi veliko razvodnjavanje postojećih dioničara i ako danas nije eksplodirala, neće ni uskoro. Ovdje je mnogo "umočenih", no jako malo svjesnih da će se mnogi od njih uskoro "utopiti".

Misa za njih uz amen…
[/quote]
je zbilja se triba čuvat visokog napona,firma odblokirana a cijena ni makac, nekako sam to pretpostavio,pa sam se maka na vrime, a bojim se da je postalo opasno prenoćiti a kamoli biti dugoročni ,dok se ne završi ova nagodba,samo opet me mući koja je fundamentalna vrijednost dionice ako su joj dugovi veći od aktive

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


… sam se maka na vrime

da, već si 5x napisao da si prodao nedavno (na dnu cijene oko 57 kn), a rekao si i da ćeš prestati laprdati na ovom threadu, tako da te lijepo pozdravljamo i ne dosađuj više, čak ni kad idući mjesec DLKV (zbog dobrih vijesti koje očekujemo) ostvari skok prema 100 kn

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!

New Report

Close