DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,48
85.497
34,416
2,50
2,52
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


@fffffffffffff

Dušebrižnik, po kolko bi htio ulaziti, 50, 40…e neće moći…….

Ajde nemoj molim te.Svi smo gace ostavili na ovome svjesno ili nesvjesno.Ovde vise niko ne druka nize bilo da je imao ili ima dionicu.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!




Zna li se točno kad je sjednica vlade RH, sutra ili prekosutra? (pitam naravno zbog famozne Uredbe koju trebaju donijeti [emo_smijesak]

Imam osjećaj da te lovi DEPRESIJA!
NEMA TU POMOĆI S OVAKVIM GUBITKOM – KOLIKI ĆE BITI ZA PUNU GODINU?
[/quote]

Kad ne lovi depresija tebe gdje ti DIOKI napravi -300 milja gubitka kuna svake godine i tako godinama, što bi mene lovila depresija, tim više jer je dobar dio gubitka DLKV zbog otpuštanja radnika i isplate otpremnina. [emo_plazi]
[/quote]

Daj ne seri – da ti unutra nisu mirovine i raznorazni fondovi koje opet kupuju mirovinci ne bi vrijedio ni 5 lipa.
Pa tko normalan lažira izvješća – ja to tako vidim tih skrivenih 260 milijuna kuna gubitaka!
Žalosno na što su doveli komapniju.
Ipak se – za razliku od tebe na temi Dioki – nadam da će se iznaći rješenje.





Zna li se točno kad je sjednica vlade RH, sutra ili prekosutra? (pitam naravno zbog famozne Uredbe koju trebaju donijeti [emo_smijesak]

Imam osjećaj da te lovi DEPRESIJA!
NEMA TU POMOĆI S OVAKVIM GUBITKOM – KOLIKI ĆE BITI ZA PUNU GODINU?
[/quote]

Kad ne lovi depresija tebe gdje ti DIOKI napravi -300 milja gubitka kuna svake godine i tako godinama, što bi mene lovila depresija, tim više jer je dobar dio gubitka DLKV zbog otpuštanja radnika i isplate otpremnina. [emo_plazi]
[/quote]

Daj ne seri …
[/quote]

No, no, čemu ovakav rječnik? Pa samo sam naveo činjenice! Nisam ja kriv što DIOKI godišnje natuče -300 milijuna kuna! Ja ne želim propast DIOKI-a, dapače nadam se da će se izvući jer propadanje bilo koje RH firme ogromna je i teško nadoknadiva šteta za cijelu državu.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Kako god bilo, bez obzira na sve loše vijesti čini se da dionica ipak neće niže.
Na ovakvu vijest nije dodatno zaronila. Izgleda da su do sada već svi oguglali na loše vijesti i ne reagiraju. I svjesni su da će prodajom makar i manjeg dijela svog portfelja na ovim prometima dodatno srušiti cijenu, a time i vrijednost svog preostalog dlkv portfelja. Ovdje trguju još samo špekulanti koji hvataju sitnu dnevnu razliku cijena i čekaju neku dobru vijest od Linića ili koga već.
Na dobru vijest će reagirati rastom, na lošu neće.

@gismund

Za razliku od Dalekovodu diokiju je već 2 godine zatvoreno tržište kapitala te je zbog toga platio oko 400 milijuna kuna zateznih kamata – i to dok se Dalekovodu davalo kapom i šakom!
Tu je ta ogromna razlika – a zbog ovoga bi i DORH trebao ispitati na koji način se distribuira štednja i mirovine i ima li tu Bogova i Volova!

Što su to toliko otpisali? Kapital i rezerve su više nego prepolovljene. Meni to liči na čišćenje bilance prije uleta strvinara, banaka i države.


Što su to toliko otpisali? Kapital i rezerve su više nego prepolovljene. Meni to liči na čišćenje bilance prije uleta strvinara, banaka i države. Ako se to dogodi ipak je bolje imati dionice firme sa budućnošću nego dionicu sa računom u blokadi.


Ova obavijest je malo čudna, da nije došlo do zabune pa se radi o nekonsolidiranom izvješću. Nije mi jasno kako su im revizori obrisali 400 mil. prihoda.

Ni meni nije dosta toga jasno, ali očito je da su svi dioničari bili izmanipulirani, kao i fondovi, nije niti čudno da je predsjednik NO dao ostavku jer je omogućio takve stvari, ali mene čudi kako fondovi to nisu vidjeli, ili nisu urgirali to što vide…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

http://narodne-novine.nn.hr/oglasi/default.aspx
Sa dlkv d.d. na dalekovod proizvodnja
Pozdrav

Puno se trguje na 58-62 kn, samo jučer i danas trgovano je sa oko 47.000 dionica! Obzirom da je danas odjednom kupljeno 10.500 + 5.000 komada na 60 kn, moguće da će biti promjena u top 10 pa ćemo vidjeti tko to kupuje??

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Ova obavijest je malo čudna, da nije došlo do zabune pa se radi o nekonsolidiranom izvješću. Nije mi jasno kako su im revizori obrisali 400 mil. prihoda.

Ni meni nije dosta toga jasno, ali očito je da su svi dioničari bili izmanipulirani, kao i fondovi, nije niti čudno da je predsjednik NO dao ostavku jer je omogućio takve stvari, ali mene čudi kako fondovi to nisu vidjeli, ili nisu urgirali to što vide…..
[/quote]

nije problem u otpisima ili usklađivanju vrijednosti, ali oni navode 470 mil. manje prihode za 9 mjeseci. umjesto 1.090 mlrd kn sada je 618 mil. kn prihoda.




Ova obavijest je malo čudna, da nije došlo do zabune pa se radi o nekonsolidiranom izvješću. Nije mi jasno kako su im revizori obrisali 400 mil. prihoda.

Ni meni nije dosta toga jasno, ali očito je da su svi dioničari bili izmanipulirani, kao i fondovi, nije niti čudno da je predsjednik NO dao ostavku jer je omogućio takve stvari, ali mene čudi kako fondovi to nisu vidjeli, ili nisu urgirali to što vide…..
[/quote]

nije problem u otpisima ili usklađivanju vrijednosti, ali oni navode 470 mil. manje prihode za 9 mjeseci. umjesto 1.090 mlrd kn sada je 618 mil. kn prihoda.
[/quote]

Može biti da su im neku podružnicu već eliminirali iz izvješća?
Trebali bi se JASNO i BRZO OČITOVATI!!!!!!

a dobro di je onaj sindikalac hus koji je tjedan dana tu svako jutro otvarao forum?? da nam on pojasni jesu onda plaćene te božićnice i plaće il nisu? i da on pojasni o čem se radi s ovim čudnim usklađivanjem izvješća?

http://webcafe.net.hr/2013/02/02/0226007.63.jpg

šta ste zapeli za ta izvješća? to je prošlost i to su grijesi stare uprave pa neka se USKOK bavi time. ono što danas treba zanimati dioničare je najava sporazuma vjerovnika i brza deblokada računa, a to znači okretanje nove stranice za ovu firmu.

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Dalekovod d.d. (ne Dalekovod Grupa)
Prihod po 3Q 2012 = 784M kuna
Revidirano: Prihod= 619M

Gubitak po 3Q 2013 = 44M
Revidirano: Gubitak= 374M

Znaci Prihod umanjen za 165M, a
Gubitak uvecan za 330M.

Netko ovdje dobro mulja. Ili stara Uprava ili nova Uprava.

Sta je radio revizor – PriceWater..
Sta je radio NO i njegovi vrli ekonomski strucnjaci iz redova Fondova.

Kapital i rezerve po 3Q 2012god je 505M kuna.

New Report

Close