DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 00:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Vi ne razumijete jednu stvar, firma može u stečaj, a ono što vrijedi nastavit će raditi s ugovorenim poslovima…radnici ostaju, posao ostaje, jedino se "briše" dionički kapital i firma odlazi vjerovnicima. Svi sretni i zadovoljni, osim špekulanata.

Bravo, kratko i jasno [emo_palacg]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

…vidim da mi je post obrisan ….ali kolega evo sažetka tog istog posta: Hvala Vam na brizi za našu investiciju ali Vas molimo da ne nagađate bez temelja…ili imate neki iniderski info…u tom slučaju Vas molimo da ga podijelite sa nama….Hvala!!!.. i molio bih moderatora da nas ostavi na miru..mene i ostale kojima briše postove….nikog ne vrijeđam pa ga stoga molim da mi ne briše postove…. ionako ih pišem jaaaako rijetko….Hvala još jednom…[emo_beztona]

John Maynard Keynes:dugoročno gledano ionako smo svi mrtvi....veni, vidi......uložih u dionice :) Aristotel kaže - ...pare nisu za budale... :)

sorry…fali citat od kolege Weina….pozdrav svima …

John Maynard Keynes:dugoročno gledano ionako smo svi mrtvi....veni, vidi......uložih u dionice :) Aristotel kaže - ...pare nisu za budale... :)

hoće hoće sačuvat će gaće kako gore neko reče. ovo političko-menađžerski način dovođenja do propasti tvrtki u RH u cilju uništavanje konkurencije tvrtkama iz zapadne europe više neće proći. ne iz razloga što to mnogi nebi željeli u ovoj državi već zbog toga što će to izazvati revoluciju kod radnika i naroda. a onda kome obojci kome opanci.

dan je pametniji od noći


strajk, a svaki dan izracunajte koliko kosta, ako se ne radi

tebe,za sad:cca 77/60 =28% propustene dobiti u par dana [emo_vrtimise][emo_vrtimise]

Sindikalisti i radnici optužuju banke da igraju svoje igrice s Dalekovodom, a traže da se u rješavanje problema uključi i država. Ukoliko se u narednih nekoliko dana radnicima ne isplate plaće, najavljeno je da će se veliki broj od ukupno 1700 njih priključiti veilikim sindikalnim prosvjedima ispred Vlade na Markovom trgu u četvrtak.

‘Banke igraju igrice s Dalekovodom, ne želimo plaćati tuđe propuste!’



ima na zse nezgodnih dionica u smislu da u vezi s njima svaki cas moze doc vijest i odeeee gore
u pravilu vijesti dodju i sve drukeraj na dole spekulacije se tada RASPADNU

Najbolje je kada izgore ovi negativni špekulanti, radnici će dobiti plaće računi odblokirani……… a dionica ponovo vrednovana…

[/quote]

ma stvar je da se hrpa onih koji su se mislili iskrcavat istresla i sad nema ko rusit tj odrzavat na onoj apsurdnoj razini
plus stizu dobre vijesti a moze ih biti samo jos..a sve lose su se vec ispucale -i preispucale,cak su zanemarene ranije dobre vijesti i o drzavnoj namjeri da sacuva dlkv i druge vazne gradjevince

Imamo ozbiljne kupce na

56,oo kn 3.500 kom
62,00 kn 3.500 kom

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


hvala…rijesio dlkv
sad cekanje
mozda rano…al ko ga……….sisa
38% retrace ok..ali mogao si dio ostavit za 50 %rtr. cca 84 kn..mozda dohvati ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Vi ne razumijete jednu stvar, firma može u stečaj, a ono što vrijedi nastavit će raditi s ugovorenim poslovima…radnici ostaju, posao ostaje, jedino se "briše" dionički kapital i firma odlazi vjerovnicima. Svi sretni i zadovoljni, osim špekulanata.

Bravo, kratko i jasno [emo_palacg]
[/quote]

tocno, ali oni koji to nisu shvatili do sada niti ne ce

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

znaći račun DEBLOKIRAN naj dalje do kraja tjedna

Deblokada računa Badelu u roku od minute donijela 20%….sad se primirilo na 15stak %…..koliko bi to (odnosno će)značilo za delekovod?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@inv..
🙂
ne samo to…al i to je bilo ocigledno
risk / reward meni ok…
a sada cekam ili da se korigira pa ga opet stipnem ili nek ode…
ja cekam druge prilike

@golubv

nis jer u DLKV drzava nije u vecini…zar ne?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


@inv..
🙂
ne samo to…al i to je bilo ocigledno
risk / reward meni ok…
a sada cekam ili da se korigira pa ga opet stipnem ili nek ode…
ja cekam druge prilike

@golubv

nis jer u DLKV drzava nije u vecini…zar ne?

Ne slažem se da ništa. Nije svejedno dal je račun blokiran ili ne. Mislim da će deblokada Dalekovoda utjecati puno više nego na Badelu koji je limitiran.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

kazem zaboravi na utjecaj i deblokadu
ovdje nije drzava vecinski valsnik da moze iskoristiti svoj utjecaj…
pa moze i ucjeniti
DLKV je u puno nepovoljnijoj situaciji
DLKV ima privatne vlasnike od kojih neki zele dlkv uzet na “lijeva ruka desni djep”
to je razlika
ovdje se prica o dokapu u zamjenu za dugove…za dionicare nepovoljno
dakle nije realno ocekivati da se odblokiraju
sto neznaci da nece biti deblokada sutra…
samo kazem di je bilo izglednije
LP

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close